Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
mjenjaj za 16ke ultre ako imas priliku ...meni licno su za brava 16ke mjera , moze se fino i spustiti :)

p.s. zalis se ko neka penzionerka :D
 
Član
možda, prije sam ganjala originalne tamne ali nisam našla, jest da ih svaki bravo osim mog ima :lol:
 
Član
Ja bih ti dao moje 15-ice za njih nije problem :p:p Izgleda bas mocno, a trap je stradao ko zna kad nemoguce je tako brzo...
 
Član
ma znam, ali kažem sada se baš jako osjeti, stari mi je malo pogledao, kaže da i letva ima lufta..
promijenila sam danas haubu, sad se baš vidi koliko je sve pobjeglo od sudara, morat ću i blatobrane mijenjati.. ali to tek kad nađem još jedan bravo za dijelove.. a pošto je ova hauba siva razmišljam još dal da je farbam ili stavim carbon foliju..
 
Član
-sanja- je napisao(la):
ma znam, ali kažem sada se baš jako osjeti, stari mi je malo pogledao, kaže da i letva ima lufta..
promijenila sam danas haubu, sad se baš vidi koliko je sve pobjeglo od sudara, morat ću i blatobrane mijenjati.. ali to tek kad nađem još jedan bravo za dijelove.. a pošto je ova hauba siva razmišljam još dal da je farbam ili stavim carbon foliju..

Stavi foliju :)
 
Član
i moj glas ide za foliju, bolje foliju neg bezze farbat, rijetkost je vidjet brava da je uradjeno u carbon pa se ja nebi mislio sekunde da sam na tvom mjestu.. a sto se tice trapa, ja sam do sad mjenjao po 2x i lafete i amortizere i selene.. najvise sam imao problema kad sam naprijed imao 16-ku 7.5j s 195/40 gumom, guma je toliko niska bila kao da si vozio samo na felgi, jako ruzno za voziti i trap mi je u mjesec dana skroz otisao;);)
 
Član
elmir je napisao(la):
i moj glas ide za foliju, bolje foliju neg bezze farbat, rijetkost je vidjet brava da je uradjeno u carbon pa se ja nebi mislio sekunde da sam na tvom mjestu.. a sto se tice trapa, ja sam do sad mjenjao po 2x i lafete i amortizere i selene.. najvise sam imao problema kad sam naprijed imao 16-ku 7.5j s 195/40 gumom, guma je toliko niska bila kao da si vozio samo na felgi, jako ruzno za voziti i trap mi je u mjesec dana skroz otisao;);)

hoce to kad uzimas polovne dijelove

@erol evo i ja kontam, bice da su od papira, meni je vjerovatno tocak dosad otpao samo nisam primijetio :D
 
Član
jbg, namijenjeni su za vozanje na 14 a ne 17 :D
aj odradit ćemo i tu foliju ovih dana, samo da letvu riješim, pitaj Darka za neke popuste :D
i ak šta zezneš plaćaš foliju :D
 
Član
opet pocela bosanska suplja...sta to ima lose u velikoj felgi toliko neam pojma a svako auto sam na takvim vozio...a danas se svako novo i pravi sa bas velikim felgama i tankom gumom sto li je to onda ...

gle cuda fiata vozim godinu dana trap nije osjetio, eto triza vozi cak na 17'' godinama :cool:
btw. nema sanse da se trap u dobrom stanju (ili s novim djelovima) tako brzo 'raspadne', nesto to kod vas nije normalno :cool:
 
Član
nove dijelove sam uvijek triza stavljao, ali kod nas u travniku je pravo losa cesta, svi rupa na rupi,neravnina na neravnini, cesta u ulici u kojoj zivim katastrofa da moram voziti 10km/h jer je sva izrovljena, nesto fol rovili da prave drugu i nikad nisu presvukli, cesta u travniku kojom se MORA voziti kad je zabrana kroz glavnu ulicu KATASTROFA, mene cudi kako nisam jos nekoliko puta sve mjenjao:D:D u 3 i po godine 2x msm da je to mjera kad pogledas ceste;)
 
Član
Kod mene na stilu 17'' vec 4 godine a i prije mene vozen na 17 '' i nisam nis jos mijenjo :icon_smile: Lafet bi jedan trebo zamijenit al ni to nije strasno jos uvijek je OK za vozit ,tak da ne mijenjaj felge samo zamijeni te potrebne dijelove i bit ce super :icon_smile::icon_smile:
 
Top