Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
Sad bih se ja sprdao na račun žena za volanom, ali neću.:D

Aj' ti to fino sastavi, pa da opet bude najs FIjAT.;)
 
Član
ma ispravi se lim.. trenutno je napravljen da bude u voznom stanju i promijenjeni su farovi, pa uzimam prednji kraj od maree, a ako ne nađem u istoj boji onda ću vjerovatno farbat cijeli auto, ali ne žuri mi se sad s tim, kontam do proljeća ga napraviti..
ovako sad izgleda, ne vidi se baš najbolje al nemam puno slika otkad je popravljen
Slika1006.jpg
 
Član
opet farovi od marea-e ..lijepo to sve izgleda...
btw. branik od marea-e se mora prepraviti na ove blatobrane ...ili i njih stavi od hgt :)
inace je muka prava to upasovati na brava ...
 
Član
To se ne moze ni upasovati na bravove blatobrane, hgt branik je kraci 4 cm od blatobrana koji dolaze na original brava.
Trebaju ti blatobrani od HGT-a ili od mare-e ali gledaj da nadjes original brank od hgt-a da ne stavljas od mare-e jer je on drugaciji dizajnom.
Drug udario neki dan bravica, ja mu predlozio da postavi branik od hgt.a, blatobrane od mare-e jer su isti kao na hgt-u i ove farove kao sto su tvoji bili.
Lik ga perfektno ofarbao i auto je ispao ko bombona, ne mozesmu se nadiviti na cesti kad ga vidis.
Ej Sanjice, imam neku ideju za farove, bi li mi dala te svoje krseve da ne isprobavam na pravim??
Zahavalan unaprijed.
Bravic ti je bio pravo lijep, ona jedna slika mi nije bila nesto ali kasnije vidim da si zamjenila felge i one ocajne abarthove pragove.
Posto su tebi blatobrani koliko vidim u redu, ja ti nebih preporucio da to sve mjenjas a ni da farbas cijeli auto zbog one gluposti.
 
Član
znam da je marea/hgt blatobran 2cm širi od bravo blatobrana, zato sam i rekla da uzimam cijeli marein prednji kraj, znači haubu jer je ova ispravljena samo da se može zatvoriti ali je skroz izgužvana i valovita, blatobrane moram jer je na par mjesta pukla boja a lijevi je savijen jer je bio nabijen na vrata kod sudara, i kad sam otvorila vrata savila sam ga, a branik ću uzeti od maree hlx jer mi je taj najljepši..

@djogi86, nisam imala abarth pragove, nisi dobro vidio, imam hgt pragove i krovni spojler, a felge su 15" od gt-a, a od ćuniranja mi je najdraži OEM tako da ostalo što stavim na auto će biti od hgt-a ili maree..
a farovi su pukli na sredini između leće i dugog, jedino leće ostale čitave, šta si mislio s njima?
 
Član
evo neke novosti nakon dugo vremena, h&r -30/-35 :)

2dj11jb.jpg


ix8ile.jpg


nemam slika auta jer je montaža opruga za nekih mjesec dana kad mi prođe registracija i tehnički
 
Legend
steta sto se udarilo , ali nije nista strasno i napravi se...

u glavnom sve fino i kulturno , samo tako ;)
 
Član
hvala, ne planiram ga skoro prodavati tak da mi se ni ne žuri sa radovima..
prvo je u planu marein prednji kraj, kasnije još neke 17" i zamijeniti ove siceve sa kožnima, moožda neke školjke iliti kadice al nisam u nekom rejserskom fazonu i slomila bi se na dužim putovanjima tak da mi ne trebaju.. :)
 
Top