Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
ubaci umjesto kozni siceva skemliju il kozni tabure :D,salim se,haj pozuri sa ovim front look-om od mare'e,bas me interesuje kako ce to ispast ;)
 
Kakve crne kadice, to ako kupis Erol krade, nemoj dzabe, meni je to funkcija, tebi sminka, tako da bi prisvajanje s moje strane bilo sasvim logicna stvar :D

A opruge, jebo te ko ce sacekat mjesec dana, ne bi ja to mogo, nema ljeba, da kupim dio i gledam u njega, uuf, nego haj sad do te registracije i tehnickog zbavi i i distance, beze ce bit ako se auto samo spusti,a tockovi uvuceni skroz :p
 
Član
dinozzo je napisao(la):
ubaci umjesto kozni siceva skemliju il kozni tabure :D,salim se,haj pozuri sa ovim front look-om od mare'e,bas me interesuje kako ce to ispast ;)
pa neće biti prevelike razlike, sve isto samo 4cm širi :D jedino će branik biti ljepši :)

erol_brcak je napisao(la):
Kakve crne kadice, to ako kupis Erol krade, nemoj dzabe, meni je to funkcija, tebi sminka, tako da bi prisvajanje s moje strane bilo sasvim logicna stvar :D

A opruge, jebo te ko ce sacekat mjesec dana, ne bi ja to mogo, nema ljeba, da kupim dio i gledam u njega, uuf, nego haj sad do te registracije i tehnickog zbavi i i distance, beze ce bit ako se auto samo spusti,a tockovi uvuceni skroz :p

ma polako.. isto kao i onaj suvozačev sic što mjesecima stoji u garaži tak će i opruge :D
a distance nebi, bolje neke druge felge, eto rođendan mi je za 2 mjeseca :D
 
Član
ma nisam još.. znaš kako je kad voziš fiJata, da se ne kvari, imao bi para za sređivanje :D
alternator i mjenjač su mi nedavno otišli, +servisi, kočnice i tako te sitnice.. samo sam opruge stavila..
sad se već malo predomišljam što se tiče marea fronta, izgleda isto kao i ovaj samo je 4cm širi, izašlo bi me bar 2000kn iliti 500km, a da dodam još toliko mogla bi cijeli auto ofarbati, za sada ću samo haubu zamijeniti i staviti lip, tj.frend iz kluba mi je rekao napraviti kad dođe malo toplije vrijeme..
 
Član
dugo se nije tipkalo pa da se ne zaključa tema da napišem par novosti..
uzela sam h&r opruge prije par mjeseci, nije jako pao ali dosta je bolje ležanje na cesti, trap je počeo proizvoditi zvukove tipične za auto koje žensko vozi, pa sam ga odlučila dokrajčiti maalo većim felgama :D
Ekken EK42, 17"
alu-felge-ekken-4-100-17-slika-6921620.jpg
get_image_variationphp.jpg


before
bravo333.jpg


after
ekken_bravo.jpg



i još sam davno stavila masku bez znaka od redizajna al netko mi ju je skinuo s auta..sad svejedno stavljam drugu haubu pa će biti marea maska..
ili možda opet nađem ovu od redizajna..
bravo-mask-1.jpg
 
Super fiat HGT pragovi i zadnji rep, doduše ima i veći ali i taj je super, ja sam imao takvog i išao je kao zmaj, nikad nisam našao tog repa a ni farova dok ga nisam prodao, te farove skoro pa svaka Marea ima tako da ne žali, a fele su super nema šta baš su sjele. sretno u radovima.
 
Top