Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
predobro sjele felge, kako ti se ponasa trap, jeli bas lupa s njima iliii, jeli profil 205/40? ja se ev opet neckam za tomasonke od prijatelja, jos ih nije prodao, da ih nabacim pa sta bog da, brine me samo da mi neostane gdje god u rupi tocak sa komplet trapom:D:D , iovako je na 16-kama katastrofa ali radi izg:Dleda se vala moRe sve izdrzati;)
 
Član
extra felge i legle su mu drama, po mom misljenju najbolje bi mu legla maska od marea-e jer je dosta agresvinija nekako je onaj usisnik dublji, ja sam na svom bravu to kontao uraditi
 
Član
@elmir meni na 16kama otkad sam uzeo i ne osjetim neko lupanje i sl , ili sam bezosjecajan mozda :D...a masa bravo-a je na 17kama tak da nista cudno ...?

a sanja ove felge su drama, strasno kako su mu legle, bas ovakvi modeli najbolje leze ne bravu (slicne mojim:))...sada izgleda stvarno predobro, najbolji update do sada :cool:
 
Član
elmir je napisao(la):
predobro sjele felge, kako ti se ponasa trap, jeli bas lupa s njima iliii, jeli profil 205/40? ja se ev opet neckam za tomasonke od prijatelja, jos ih nije prodao, da ih nabacim pa sta bog da, brine me samo da mi neostane gdje god u rupi tocak sa komplet trapom:D:D , iovako je na 16-kama katastrofa ali radi izg:Dleda se vala moRe sve izdrzati;)

da, 205/40 su gume, pozitivna strana montiranja ovih felgi je zato što su lijepe, i ništa više :D negativno je što su mi trapovi prosvirali prvi dan montiranja felgi, danas se počeo čuti i zadnji ležaj, nije to baš jako da lupa što se tiče kad točak nagazi na rupu, nego baš se čuje kugla, seleni il nešto.. otići ću u ponedjeljak do majstora da pogledam to, i kad mi je bio na 15" bio je jako tvrd zbog opruga, sad razmišljam kad izmijenjam sve što ima lufta na trapu da vratim serijske opruge, bit će centimetar-dva višlji al bar neću strahovati da nebi ugledala felgu u retrovizoru :D

te tomasonke su teške 11,5kg, moje su 9,5kg pa se osjeti da je malo tromiji pri kretanju i uzbrdici, al nije velika razlika nego prije.. ako ti je ovjes u savršenom stanju, stavi ih, inače ti ne bi preporučila.. meni sad sve trese i udara pa ne vozim preko 70-80, a one bijele trakice aka ležeći i pružni prijelazi su mi postali noćna mora :D ali opet, kad ih vidim na autu, izmame osmijeh na lice i bar malo ubiju tugu što mi je auto nevozljivo..


evo malo bolje fotkice

bravo_ekk.jpg


bravo_ekk2.jpg
 
Član
Waoooo :icon_eek: koja razlika u izgledu prije na 15'' i sad na 17'' drama :cool:
Dosta bolje izgleda :cool:

A ona maska bez znaka je bas cool bila :icon_smile: al eto kad kreteni kradu :icon_evil: a nije ih bas lako ni naci ak uspijes kupi opet nju ;)
 
Član
Jao koja razlika sa novim felgama :icon_eek: ne skidaj ove ;)

i da trap ti nije odjednom prolupao,samo vece felge su istaknule problem koji je i ranije postojao ;)
 
Član
nove slike su :icon_eek::icon_eek: , stvarno mu predobro stoje 17", da mi je jos samo prodati 16-ke pa cu dogovoriti s ovim za tomasonke boli me briga.. trap mi je u losem stanju i s ovim felgama mi se cuju tupi udarci ono kao zeljezo od zeljezo kad prelazim preko rupa i neravnina, ali pojacam muziku i pravim se da necujem :pPPPPP
 
Član
sve uredno zamjeni i nebi trebala imati problema ubuduce, nije velika felga to sto sjebe kojesta za dan-dva sve to dotraje a tanka guma to dovede do izrazaja ;)
ja vozim na 16kama skoro godinu dana ni traga lupkanji i slicnim stvarima jos nazad su 215....

msm radi sta znas, samo ih ne skidaj :cool:
 
Član
Ma upravu ste, znam da i prije trap nije bio u bajnom stanju al sad me malo strah voziti da nebi šta otpalo :D
ove 17-ke su me sveukupno izašle preko 500eura i troškovima nikad kraja, što je najgore u Hr ne smijem voziti dimenziju koja nije upisana u saobraćajnoj, kazna 150e, prvo sam imala upisano 14" pa 15" a za 17" moram na atest koji je 200e i to ako uopće mogu atestirati 17" na brava.. ako ih budem skidala to će biti glavni razlog..
 
Član
Nemojte da vam se ja javljam :D nazalost, vec su ti rekli, te felge su samo istakle vec postojece probleme, a ja vala koliko sam se navikao na 17", kad sam stavio zimske gume mislio sam da cu dobiti morsku bolest :D
 
Član
Ali triz zaboravljas onda neopravdani strah...da ti pojasnim, ono kontas uf poprezna neravnina, znojavim dlanovima stezes volan, pripremas se na stresanje auta, struganje do blatobran kad se sabije, a ono tup-tup i guma popije sve vibracije....:lol:
 
Član
ma meni je to sve sr*nje :D ja samo razmisljam ovom logikom - ne bi ljudi dzaba pravili 205/40/17 da nije sigurna :D to mi je izgovor :D
 
Član
hvala :)

triza, teško da ću se naviknuti, ne znam zašto je meni tako tvrd auto, evo Erolova Honda je baš u podu pa nije tako neudobna.. razmišljam da ih mijenjam za 15 ili 16 ultraleggere :)
 
Top