fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

bas mi je drago sto si opet sklopio svog fiata,i extra je odradjeno sve po mjeri
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO svaka cast e nek si ga sklopio vise,eto vidis dodze tvojim mukama kraj,nego sad da si dosao do zenice da pijemo onu kahvu :icon_smile: ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

vidim auto juce kod mosta na žiti,ljepsi onako izkitovan nego sto je bio :D,kod koga ide na farbanje i hoces li ga citavog?
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

auto sam jutros u 8 vozio na praonu da ga operu pa lakireru, farba mi ga mirza grabus.. odvukao sam ga, vec je krenuo, nisam nista jos uslikao to cu tek kad zavrsim.. finish.. ;) auto se predobro ponasa, sve mi je s maree, i mjenjac mi je bio otisao, evo maloprije dosao dole od mehanicara skidao sjedista i pokupio i sredisnju konzolu da mogu namontirati gore kod grabusa, kad auto ofarbam moram opet odvuc mehanicaru dole da malo pregleda i utegne sve, posto mi lupka nesto u desnom tocku.. pregledat ce sve ponovo i zamijeniti, i jos ce namontirati rucke od maree i volan od istog.. prezadovoljan sam svime.. slike TEK kad ga izvucem s farbanja.. ;)
 
Super Moderator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

sreli smo se elmir i ja juce
dobra marea... ovaj bravo :D
bolji nego sto je bio :cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Grale moj skolski hehe bit ce tip-top fijaker valjda ga je barucija naucio nesto... ;-)
 
Početnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Aj hvala bogu da se to auto privelo kraju jos to da zavrsis i o5 si na cesti . Uklopilo se sve fino ! Izbaci slike cim to bude gotovo ! :) Pozz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

siguran sam da ce biti vrhunski,drago mi je sto se privodi kraju,mogu mislit kako se sada dobro osjecas;);)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

evo slike, prije 3 dana je auto doslo meni u ruke, do jucer sam stimao ostale sitnice sto je trebalo i napokon je auto gotovo.. postavljena centralna konzola s naslonjacem, steke vrata od maree, dosta jos sitnica.. sad za sad samo ove 3 slike sto sam nabrzinu maloprije uslikao kad sam se s puta vracao


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

ih brate, bravo je samo takav ispao ;) odlican ;) svaka cast ;)
i od sada pametnije ;) nek te sluzi i dalje ;)
fale mu xenoni ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

registracija mi je za 2 sedmice, moram vidjeti da posudim ako nebudem imao od koga onda cu parkirati paa skupiti i registrovati, kad skinem registraciju onda OBAVEZNO xenoni idu gore.. moram jos uslikati rucke i unutrasnjost pa cu postaviti.. ;) hvala na lijepom komentaru ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

bas gledam na facebook slike i reko eno ga nije napravio update na forumu,kad ono jest,heh. Fkt fino izgleda bravo,dobro je upasovano koliko se moze vidjeti sa slika, ljepsi je ovako puno. kad uhvatis vremena daj nam jos slika. I da,umalo da zaboravim,neka je sa srecom sa novim/starim autom:icon_smile:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Stavi mu i one fabricke felge od bravo dok ne nadjes musteriju za njih ;)
Dobro one stoje na bravu :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top