fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle radi se u bravu,godiste je 2001..treci sam vlasnik,auto je pisca..motor je 1.9jtd sa 105ks i ide odlicno..vani je samo stavljen zadnji spojler,pragovi i sklonjene su skoro sve oznake(osim one naprijed)..unutra nije nista posebno(kao i svaki bravo)..ali imam mnogo planova..kupiti felge,uraditi karambolke,boja ce ostati ista,staviti filter neki sportski cisto da auto lakse dise,ako se bude imalo para dogodine u ovo vrijeme i staviti chip..eh eto to je sad-zasad..svi buduci radovi ce biti slikani i postavljeni..a evo slike kako sad izgleda:











pozz iz travnika
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

sry svima nisam znao da ce ovako velike slike ispasti..molio bi moderatore ako mogu da ih nekako smanje..pozz
 
Legend
RE: fiat bravo by elmir

super autic
slike su malo prevelike, sljedeci put kad budes postavlja stavi u obliku thumba..

pozz
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

nemora tako, samo kad uploadujes na neki site, imas opciju da ih smanjis, stavi 800x600 i taman je. ovako je nepregledno skroz...
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

ma meni su se brzo otvorile, al nije to to kad ne mozes odma vidjet cijelo auto, nego moras pomijerat...
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

lijep bravo,samo prevelike slike trebalo mi je 2 minute da otvorim :)
 
RE: fiat bravo by elmir

lijep je bravo,samo slike drugi put smanji ili stavi u formi thumba.

inace svidja mi se sto su felge crne boje,
 

Eko

Član
RE: fiat bravo by elmir

DobroDosao, smanjio sam slike, al ubuduce ako budes postavljao smanji ih sam :p
 
RE: fiat bravo by elmir

Odlicna osnova za dalje radove. Svaka cast. Samo naprijed. Ovdje ces naci dosta toga sto ti moze pomoci, i sto ce ti dati poleta za nove poduhvate. Sretno
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

ma autić za 10, samo hrabro sa radovima...
sad za sad ti nebi bile loše folije... one nisu skupe a svakom autu daju ljepši izgled
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

folije po meni su bljak na autu..imao sam ih na puntu i radi njih sam ga i udario..neko je spomenuo da mu se svidjaju crne felge..hahhah nisu felge vec su ratkape al i po meni su lijepe al uskoro idu felgice na njega..HVALA VAM SVIMA nadam se da cemo se i dalje slagati..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top