fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

ma znam da na slici nisu njegove al pitam da slucajno njegove ne kupujes :D
vidio sam jednom na autu kad su bile cakle se pravo :D
kad ce taj fijat na cestu
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

vidim da se sve radi po PS-u.. Sretno u radovima, samo tako nastavi!!
a u koliko ce ta kava u nedjelju.. da i ja navratim ako mi ne bude mrsko.?
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

znaci ipak ce Arnesove fele zavrsiti kod tebe,e vala ko da su ti sudjene,kad je dovezao megana puko si na fele,drago mi je sto ce ostati kod tebe
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Nek si odlucio da ga popravis i sredis ;)
Sretno u daljim radovima, fino izgleda sve, felge su super :cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

fiat je ispo ko fabrika smao to fino ofarbaj i eto ga bolji nego prije...sretno..pozzzzz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Uh pa brzo ti to sklopi svaka cast ;)
Jos ce bit i ljepsi sad neg prije sa mareinim prednjim krajem :icon_smile:

A ne prodaji ga kad si vec tolko vremena i para ulozio na njega i radis ga po svom ukusu :icon_smile:

ove felge su cudo na svakom autu extra stoje ;) ak hoce ko mijenjat ovakve za borbet bs da se dogovorimo :D

Sretno u nastavku i kad ga sklopis da se ako Bog da navozas bez ikakvih tehnickih problema i nesreca ;)
 
Početnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

vec sam komentarisao ali da dodam jos nesto:potrudi se pa opet daj auto nekom od "jarana"..nedaj ga vise bratu rodjenom,neka ti bude skola...hehe..pozz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Bas mi je drago druze zbog tebe...Bit ce to sve u redu, a felge su sila...sretno u daljim radovima
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Ma Bravo ce biti bolji nego sto je bio samo naprijed :cool: a felgice ove nove su :icon_biggrin:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Na kraju će ispasti još bolji nego što je bio :D Sretno
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

eto kako je krenulo bit ce barem duplo bolji nego prije :D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

slazem se sa svima da ce biti bolji nego prije, bar po izgledu, tu je drugacija karambolka i dosta mocnija nego od brava, farovi s socivima, xenoni ce odma leci, aBd ove 17-ke samo polako.. i registracija mi za mjesec dana istice tako da ni sam neznam finansije su mi NULA, i ovo sam uradio u rekordnom vremenu ali sva sreca pa se imalo gdje posuditi.. jer ovo danasnje katastrofalno vrijeme nedovodi ni dokle.. ja sam prezadovoljan i jos mislim da sanjam.. jer nakon onakvog auta nakon udara mislio sam da mogucnost da ga napravim 0.0001 %.. EXTRA sam zadovoljan i hvala vam svima na lijepim komentarima.. bit ce jos slika kad se stavi motor i kad ga upali mi provozam.. to je najbitniji dio, bitniej jest bilo sastavit limariju ali drugi je osjecaj kad provozam auto ;)
 
Početnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Pratio sam ovu temu...ali dosad nisam komentarsao,al evo sad kad vidim koliko si sretan,vjeruj i ja sam radi tebe i radi bravca
Nek je sa srecom, sljedeci put pazi sta radis!Zena,auto i pistolj nikome se ne daje! :D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hvala drug, sad ce biti sve pametnije, a i skola svima ne samo meni je ovo bilo.. hvala jos jednom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top