fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Postavi unutra i naslon za ruku iz Maree :cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

maloprije dosao od majstora.. otisao maksuz da vidim sta radi i dokle je stigao.. nije auto ni takeo, ima oko drugih raditi.. reko kad ces vise moje krenuti kaze bit ce gotovo iduce sedmice.. ***** ti majstore da mi djaba radi pa haj.. al kad sam mogao bez auta ovo svo vrijeme mogu i jos nekoliko dana.. ja sam mislio doci cu dole on je reko postavio motor i stima sitnice al vragaaa.. jbgg..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Samo polako bitno je da to fino slozi,a mozes sacekati jos malo! ;)
 
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

ma brate samo polako... nek je sa srecom i da te sluzi i drago mi je sto sklapas auto ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

jel ubacen vise taj opaki JTD,kad ce na cestu fiat?
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

dinozzo je napisao(la):
jel ubacen vise taj opaki JTD,kad ce na cestu fiat?

polako dino,dok se hodzino samelje:cool:
bit ce to dobro,bolje nego je prije bilo;);)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Da nebi beleja nebi ga drugacije ni srijedio :)

..naravno sala mala, drago mi je da se oporavljas ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

svaki dan iscekujem da me majstor nazovi i kaze da je gotovo, al eto do sad nedoceka, jbg ima covjek puno posla, veliki servis drzi, a i mora kod mene mjenjat i prednji most i diskove, pa stimat sve zice skopcat sve gdje ide pa motor ubacivat, aa auta 30 u velikoj hali ima koja jos radi.. iscekujem i crkajem maltene ali doci ce i taj dan haj.. :p ;) poslikam i obavijestim cim dodje taj dan..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

sinoc preuzeto auto, mogu samo reci da sam odusevljen, i ponasanjem na cesti i svime, majstor je sve ustimao, nastimao, sutra-ponedjeljak auto ide lakireru, malo sam testirao nosi li igdje, vozio brzo, pustao volan, naglo kocio na 80km/h i mogu reci da sam prezadovoljan ponasanjem auta, skroz drugo auto, malo bolje i vuce, 90% sam siguran radi i senzora protoka zraka a i radi druge turbine.. PREZADOVOLJAN SAM.. slike ce biti kad ga ofarbam, bice do cetvrtka-petka aBd gotovo ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

ooooo pa cestitam,svaka cast,drago mi je da je sastavljen,upasovan,sad kad ga ofarbas bit ce kao da si dobio novog bravica,samo naprijed drug,odma nam ubaci slike,cim bude gotovo;);)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

:cool:

Baš mi je drago što si ponovo na točkovima.

Nego, interesuje me nešto. Može i na PM ako nije za javnost, ali vjerujem da još koga zanima. Koliko te izašao onaj stranac, koliko majstor za popravku i koliko će te izaći lakiranje?
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

E svaka cast neka je sa srecom :cool:

A karambolka od mare sa halogenkama 160 KM kod nas vamo na otpadu prekuce ja svraco da pitam :icon_smile:

Joj kakvu mareu karavan hoce da rasklope :icon_evil: 2.0 20V ima brdo opreme, zlatna neka boja cudo auto :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top