evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
radjeno je "nesto" i ovaj Punto pravo fino ide...nije fino da hvalim svoje auto da kazem da leti ali ima pristojno ubrzanje...hehehe
Koliko Yugec ide na 402???
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
radjeno je "nesto" i ovaj Punto pravo fino ide...nije fino da hvalim svoje auto da kazem da leti ali ima pristojno ubrzanje...hehehe
Koliko Yugec ide na 402???

malo smo nesto testirali i sa ovim mjenjacem i motorm i dvogrlim karbasom između 16 i 17 sec zavisi kako saltas ali vuce vise na 16 nego na 17 a koliko tvoj punto
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Ma nabaci taj dvogrli ostavi mjenjac dobre gume i 16+,a Punto 17+

mjenjac ostaje svakako karbas kad se nastima onda ceu da vozim na njemu ali sad vozim nda ovom obicnom juginom i gume su iste ko sa SR tj na onim alu felama a mozda budem vozio na zinskim ovim celicnim da imam bolje ubrzanje ali vidjet cu jos uglavnom vidjet cu u mostasu kad bude tese day sad 23 marta koliko cu da vozim
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
mislim da ce taj TEST-DAY biti dobar pokazatelj sta je uradjeno,sta treba jos da se uradi...i tako te sitnice...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
mislim da ce taj TEST-DAY biti dobar pokazatelj sta je uradjeno,sta treba jos da se uradi...i tako te sitnice...

da to ce biti odlican pokazatelj za sva auta ja cu npr raditi jos male prepravek auta do SR u mostaru 28 aprila pa cu mozda ici i brze
_________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 

IGY

Član
bez_steka je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
da taj Punto...
a sarafi su oni dugi bas zbog distancera...taman su dosli...
Vidis da se nismo sretali na cesti:)

mozda nismo ali bi volio da se sretnemo i jesi li ti jos u kod onih jazavaca u karbonu
___________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

pripazi malo sta pricas jesi cuo, kao prvo otkud ti pravo da vrjedzas nekoga goga uopste ne znas, i nije karbon nego carbon za tvoju informaciju.
 

IGY

Član
bez_steka je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
radjeno je "nesto" i ovaj Punto pravo fino ide...nije fino da hvalim svoje auto da kazem da leti ali ima pristojno ubrzanje...hehehe
Koliko Yugec ide na 402???

malo smo nesto testirali i sa ovim mjenjacem i motorm i dvogrlim karbasom između 16 i 17 sec zavisi kako saltas ali vuce vise na 16 nego na 17 a koliko tvoj punto
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

a to nekih 16 17 sec da ide...
GTI 16v ide nekih 16-17 sec hoces da kazes da deres getace ili
 
Član
IGY je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
da taj Punto...
a sarafi su oni dugi bas zbog distancera...taman su dosli...
Vidis da se nismo sretali na cesti:)

mozda nismo ali bi volio da se sretnemo i jesi li ti jos u kod onih jazavaca u karbonu
___________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

pripazi malo sta pricas jesi cuo, kao prvo otkud ti pravo da vrjedzas nekoga goga uopste ne znas, i nije karbon nego carbon za tvoju informaciju.

kao prvo ja nevrijeđam nikog neko samo tako uzrecica tako i jarana zovem tako da znas
 
Član
IGY je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
radjeno je "nesto" i ovaj Punto pravo fino ide...nije fino da hvalim svoje auto da kazem da leti ali ima pristojno ubrzanje...hehehe
Koliko Yugec ide na 402???

malo smo nesto testirali i sa ovim mjenjacem i motorm i dvogrlim karbasom između 16 i 17 sec zavisi kako saltas ali vuce vise na 16 nego na 17 a koliko tvoj punto
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

a to nekih 16 17 sec da ide...
GTI 16v ide nekih 16-17 sec hoces da kazes da deres getace ili

da dere jugo sve jer je tako napravljen da ima bolji stara od pola auta u gradu i dere ne samo gti-ove nego jos jace aute
 

IGY

Član
sto se tice tih naziva svoju raju zovi kako hoces, a ovde pazi na rjecnik, dobronamjerno ti govorim


a sto se tice yuge i brzine mani se price po forumima nego kad bude SR vidice se kakav je, a ovo su sad price za malu djecu, koja pricaju kako je nesto zeleno proletilo pored njih a nemaju pojma o cemu se radi, da to nisi bio ti
 
Član
IGY je napisao(la):
sto se tice tih naziva svoju raju zovi kako hoces, a ovde pazi na rjecnik, dobronamjerno ti govorim


a sto se tice yuge i brzine mani se price po forumima nego kad bude SR vidice se kakav je, a ovo su sad price za malu djecu, koja pricaju kako je nesto zeleno proletilo pored njih a nemaju pojma o cemu se radi, da to nisi bio ti

nebrini nisam jer jugo je trenutno u pripemi da prolece pored furaca i takozvanih trkaca i kad se zavrsi sve ce se cut i vidjet kako ide a i proletao je pored tovjih drugova iz karbona to mozes ida provjesi kod njih pitaj ih
 

IGY

Član
pored mene si cesto ostajao iza, ne znam sto, sjecam se dobro, doduse nisi ti tad vozio tog yugu, a ti fino kad zavrsis sve naleti nekad na jedno od okupljanja uvjek ce biti neko raspolouzen od "CARBONACA" da te ostavi iza sebe
a taj tvoj neki klub jeste registrovani ili ste samo poljepili naljepnice po autima pa se furate da ste klub
i ovaj grad posta svaka mahala ima svoj klub ccc....................
 
Član
IGY je napisao(la):
pored mene si cesto ostajao iza, ne znam sto, sjecam se dobro, doduse nisi ti tad vozio tog yugu, a ti fino kad zavrsis sve naleti nekad na jedno od okupljanja uvjek ce biti neko raspolouzen od "CARBONACA" da te ostavi iza sebe
a taj tvoj neki klub jeste registrovani ili ste samo poljepili naljepnice po autima pa se furate da ste klub
i ovaj grad posta svaka mahala ima svoj klub ccc....................

ok naletit cu samo dok zavrsim jugu a klub je je osnovan i treba samo jos neke papire da dobijemo jer ganjamo da budemo na federalnoj licenci koja se palca 300km i to smo zavrsili asamo jos neki papiri i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top