evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za svaku stvar koju uradiš na autu ja poštujem i uvijek ću poštovati, nije bitno koji je auto u pitanju.. Samo moraš biti svjestan da to mnogo teže ide sa Yugom od npr Golfa GTI-ja koji ipak ima bolju osnovicu od Yuge. Dobar Golf 16V ide nekih 16-16,5 sec na 402 a Yugo sa motorom od 1.3 može ići ( lupam ) 18 sec.. Golfu izbaciš sjedišta i rezervnu gumu i ostale gluposti i eto još 0,2 sec dole.. Slažeš li se ? Težak je posao pred tobom i želim ti sreću u projektu...
P.S. i ne pokušavaj da se trkaš sa Alikadićem , ipak je to auto za brdsko brzinski reli i teško da neko iz "Hobi klase" može napraviti takva vremena...
Pozz
 
Alen_P je napisao(la):
Za svaku stvar koju uradiš na autu ja poštujem i uvijek ću poštovati, nije bitno koji je auto u pitanju.. Samo moraš biti svjestan da to mnogo teže ide sa Yugom od npr Golfa GTI-ja koji ipak ima bolju osnovicu od Yuge. Dobar Golf 16V ide nekih 16-16,5 sec na 402 a Yugo sa motorom od 1.3 može ići ( lupam ) 18 sec.. Golfu izbaciš sjedišta i rezervnu gumu i ostale gluposti i eto još 0,2 sec dole.. Slažeš li se ? Težak je posao pred tobom i želim ti sreću u projektu...
P.S. i ne pokušavaj da se trkaš sa Alikadićem , ipak je to auto za brdsko brzinski reli i teško da neko iz "Hobi klase" može napraviti takva vremena...
Pozz

ma samo je jedan GTI mogao imati dobro vrijeme,to je bio naravno tvoj ali kad si ga ti vozio...
Jebes ga znao si ga u dusu sta jest jest
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Za svaku stvar koju uradiš na autu ja poštujem i uvijek ću poštovati, nije bitno koji je auto u pitanju.. Samo moraš biti svjestan da to mnogo teže ide sa Yugom od npr Golfa GTI-ja koji ipak ima bolju osnovicu od Yuge. Dobar Golf 16V ide nekih 16-16,5 sec na 402 a Yugo sa motorom od 1.3 može ići ( lupam ) 18 sec.. Golfu izbaciš sjedišta i rezervnu gumu i ostale gluposti i eto još 0,2 sec dole.. Slažeš li se ? Težak je posao pred tobom i želim ti sreću u projektu...
P.S. i ne pokušavaj da se trkaš sa Alikadićem , ipak je to auto za brdsko brzinski reli i teško da neko iz "Hobi klase" može napraviti takva vremena...
Pozz

ma samo je jedan GTI mogao imati dobro vrijeme,to je bio naravno tvoj ali kad si ga ti vozio...
Jebes ga znao si ga u dusu sta jest jest
Što me zacrveni.... :icon_smile: Idu, idu i ostali, male su to razlike...
 
Daj ne KAKI...ni jedan GTI ti nije mogo prismrdit...sta ti sve necija auta hvalis a svoje nista...brate slobodno reci...nemoj da ja govorim za tebe ko je imo najbrzeg GTI-a...
 
Fiesta_Boy je napisao(la):
Daj ne KAKI...ni jedan GTI ti nije mogo prismrdit...sta ti sve necija auta hvalis a svoje nista...brate slobodno reci...nemoj da ja govorim za tebe ko je imo najbrzeg GTI-a...

Eto to bi bilo auto o kakvom ja pricam, kad ga drugi hvale, a ne njegov vlasnik:cool:U svakom slucaju, slazem se sa komentarom:icon_smile:
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Za svaku stvar koju uradiš na autu ja poštujem i uvijek ću poštovati, nije bitno koji je auto u pitanju.. Samo moraš biti svjestan da to mnogo teže ide sa Yugom od npr Golfa GTI-ja koji ipak ima bolju osnovicu od Yuge. Dobar Golf 16V ide nekih 16-16,5 sec na 402 a Yugo sa motorom od 1.3 može ići ( lupam ) 18 sec.. Golfu izbaciš sjedišta i rezervnu gumu i ostale gluposti i eto još 0,2 sec dole.. Slažeš li se ? Težak je posao pred tobom i želim ti sreću u projektu...
P.S. i ne pokušavaj da se trkaš sa Alikadićem , ipak je to auto za brdsko brzinski reli i teško da neko iz "Hobi klase" može napraviti takva vremena...
Pozz

Normalno... šta god neko uradi, treba cijeniti... uloženo je pored novca, i trud i živci koji su neprocjenjivi... tako da nijedan rad ne treba omalovažavat... sve treba pohvalit, makar to ne valjalo, treba savjet dati.

Adnan je vozio ovog yugu u 16 klasi, ali vi iz 16 klase nemojte pokušavat sa njim se utrkivat jer je momak 3 puta sjeo u tog yugu... Nihino vrijeme za volanom auta koje je on sam napravio neću iznosit... :)

Fiesta_Boy je napisao(la):
ma samo je jedan GTI mogao imati dobro vrijeme,to je bio naravno tvoj ali kad si ga ti vozio...
Jebes ga znao si ga u dusu sta jest jest

To je ono, njegovo auto niko nemože bolje od njega voziti... zlatno pravilo da svak svog konja najbolje jaše :)
 
Član
eddo je napisao(la):
hahahahahahahahahaahhaah covjece ovi vlasnici jugaaa fakat nisu normalni .... care nije ti to ba ferari, nije ni BMW, nije ni Bentli to ti je ba jedna najobicnija ZASTAVA .... i neznam sta da stavis u nju i neznam kolko da si brzi .... golf 2 ce za tebe uvijek bit limuzina .... a da ne spominjem druga auta ....

nemoj me boga ti pogresno shvatit, nemam nista ni protiv tebe ni protiv ikog .... samo jedan mali reality check ....

svak ima svoje misljenje i svak voli neko auto tkao da te neshvacam pogresno
___________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
djavolica je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
Za ovaj komentar moram da podsjetim na jednu vecer na vrbanji i utrku izmedju Arminove Kia-e i Fabia-e prvo, pa onda Kia-e i Yuge i koliko se sjecam (a pamcenje me jos dobro sluzi) da u oba slucaja Kia uzima utrku...a jos je daleko od gti-a ja mislim...tako da ostalo je sve suvisno komentarisati...vec je vidjeno kako je Yugo isao, a kako ce ici to cemo da vidimo...samo gti-a tesko da je "oderao" ako vec nije jednu najobicniju Kia-u.U svakom slucaju sretno u daljim radovima na njemu.
P.S.Moram takodje reci da ovakvi nazivi za carbonce i ostale klubove ne trebaju da se koriste jer ne zvuci nikako lijepo.Svi su tu da se druze i pomognu jedni drugima koliko se moze, a ne da se vrijedja sa nekim nazivima, jer na kraju opet svi isti sport vole i njime se bave;)

sto se tice te veceri kad je armin dosao sa kio-m tag ga je fabio izazvala i htjelu si se trkati u 50km ali nije fabia smijela onda su se ptrkali samo onako i daokazao mu armin da ja brzi a onda je amir sa jugom stao i bili su isti prve dvije brzine a kad je jugo prebacio u trecu onda ga je prestigao ali sad jugo ima vise rerada i tako da ide bolje nego sto je isao
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

1. Nesto se ne sjecam da se Anais ista sa njim raspravljao nego su samo onako stali na crtu i ne vidim razlog sto to on on bi smio da se trka sa nekim ali necu o tome da raspravljam jer nisam bila sa njima licno pa slusala nego stajala sa strane i gledala.U ostalom nema njega ovdje pa da moze reci jel tako bilo ili ne pa ja necu da naglabam bez potrebe
2.Kako god bilo, sta vec bilo sa yugom cinjenica je da je Armin njega uzeo ma sta bilo u pitanju a i na race-u je vidjeno vec da ima problema sa mjenjacem i ako me dobro sjecanje sluzi imao je najlosije vrijeme tada al mrsko mi sad opet gledati rezultate pa necu reci 100%
3.Ja svoje auto nikad ne hvalim nego pustim drugima da kazu sta vec misle o njemu pa bila to pohvala ili kritika, svak ima pravo na svoje misljenje.A mislim da tako isto i drugi rade...ako vec imaju sta da pokazu,stanu na crtu i dijela kazu vise od rijeci kada je rijec o race-u.Ne mozes ocekivati da ga ljudi hvale dok ne pokazes tu njegovu snagu, ako je vec ima.A ja sto sam rekla za njega je ono sto sam vidjela svojim ocima pa nek se ljuti ko hoce
[/quote]
e da vam kazem svima za tu noc
1.2 ili 3 noci prije toga anais se hvalio kako ce poderati kiu i da ce se trakti za 50 km sa kiom
2. mi smo to rekli arminu i on je dosao tu noc kad su se trkali testirali smo kiu koliko joj treba do 100km/h i treba joj 14 sec
3. to smo rekli anaisu i on je rekao (u jeb... meni treba pola sata do 100km/h) to je doslovno rekao i onad je rekao anais necemo se trkati u pare ajde da se probamo i onda ga je kia otresla
4. onda je amir sta sa svojim jugom da se trak sa kiom a tad je jugo imao obicni karbas i mjenjac za 5 brzina i kia ga je uzela 2 brzine a kad su ubacili u trecu onda ga je jugo stigao
5. a na SR u sarajevu je jugo bio sa istim tim motoro i mjenjacem samo sto je imao dvogrli karbas i nije bio nastiman krabas jer smo ga stavili dan prije SR-a
6. jugo je sad skrzo drugciji tj ima boolji prenos i ima dvogrli karbas koji je trenutno na steloovanju da radi kako treba
sasd jugo ide na obicnom karbasu i losom potisnom i mjenjacem tako da nemoze nista ali trebo bi se ovih dana sve to zavrsit i postavit
P.S. To je sve sto imam reci za tu noc o svim autima sto su se trkali
__________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Fele je napisao(la):
Sto danas nisi svratio, samo si prosao?

nisam mogoa ima sao obaveza i jugo sad neide kao treba kad sve zavrsim onda cu svratit
P.S. isprika jos jednom za ono jazavci
__________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Za svaku stvar koju uradiš na autu ja poštujem i uvijek ću poštovati, nije bitno koji je auto u pitanju.. Samo moraš biti svjestan da to mnogo teže ide sa Yugom od npr Golfa GTI-ja koji ipak ima bolju osnovicu od Yuge. Dobar Golf 16V ide nekih 16-16,5 sec na 402 a Yugo sa motorom od 1.3 može ići ( lupam ) 18 sec.. Golfu izbaciš sjedišta i rezervnu gumu i ostale gluposti i eto još 0,2 sec dole.. Slažeš li se ? Težak je posao pred tobom i želim ti sreću u projektu...
P.S. i ne pokušavaj da se trkaš sa Alikadićem , ipak je to auto za brdsko brzinski reli i teško da neko iz "Hobi klase" može napraviti takva vremena...
Pozz

hvala na podrsci i tebi sretno u tvojoj klasi ako se budes trkao jer ima dosta jakih auta a sam znas koji su to i zelim ti da osovjis barem jedan pehar
P.S. isprika joj jednom za ono jazavci
_________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Putovanja.ba
Administrator
bez_steka je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Sto danas nisi svratio, samo si prosao?

nisam mogoa ima sao obaveza i jugo sad neide kao treba kad sve zavrsim onda cu svratit
P.S. isprika jos jednom za ono jazavci

Naleti kad mognes, niko nije rekao da se moras potezat.
A sto se tice isprike, prihvacena je od mene, valjda se nece ponovit ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top