evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bez_steka je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sto se tice tih naziva svoju raju zovi kako hoces, a ovde pazi na rjecnik, dobronamjerno ti govorim


a sto se tice yuge i brzine mani se price po forumima nego kad bude SR vidice se kakav je, a ovo su sad price za malu djecu, koja pricaju kako je nesto zeleno proletilo pored njih a nemaju pojma o cemu se radi, da to nisi bio ti

nebrini nisam jer jugo je trenutno u pripemi da prolece pored furaca i takozvanih trkaca i kad se zavrsi sve ce se cut i vidjet kako ide a i proletao je pored tovjih drugova iz karbona to mozes ida provjesi kod njih pitaj ih
Nemoj da vrijedjaš, mi nismo za tebe jazavci, prvo jer smo stariji, a drugo smo kolege sa staze ( nadam se ). I čisto sumnjam da si nekog iz Carbona mogao obrijati, i ako jesi to je mogao biti neko od one raje koji ne voze Race, već su članovi kluba i učustvuju u drugim eventima. Što se tiče Yuge i 16 sec za to će ti trebati malo više novca nego što ti misliš. Ja ti želim sreću u projektu, ali trebaće još puno toga da stigneš momka iz Olova, mislim da se Dženad zove, a kamoli da spustiš na 16 sec, a to može samo jedan Yugo u BiH (koliko ja znam) a on vozi brdo...
Sretno od vaših dragih jazavaca iz AMK Carbon-a...
P.S ako vam šta zapne za klub, javite se AMK Carbon-u koji će uvijek biti spreman da pomogne kolegama i prijateljima...
 
Član
Alen_P je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sto se tice tih naziva svoju raju zovi kako hoces, a ovde pazi na rjecnik, dobronamjerno ti govorim


a sto se tice yuge i brzine mani se price po forumima nego kad bude SR vidice se kakav je, a ovo su sad price za malu djecu, koja pricaju kako je nesto zeleno proletilo pored njih a nemaju pojma o cemu se radi, da to nisi bio ti

nebrini nisam jer jugo je trenutno u pripemi da prolece pored furaca i takozvanih trkaca i kad se zavrsi sve ce se cut i vidjet kako ide a i proletao je pored tovjih drugova iz karbona to mozes ida provjesi kod njih pitaj ih
Nemoj da vrijedjaš, mi nismo za tebe jazavci, prvo jer smo stariji, a drugo smo kolege sa staze ( nadam se ). I čisto sumnjam da si nekog iz Carbona mogao obrijati, i ako jesi to je mogao biti neko od one raje koji ne voze Race, već su članovi kluba i učustvuju u drugim eventima. Što se tiče Yuge i 16 sec za to će ti trebati malo više novca nego što ti misliš. Ja ti želim sreću u projektu, ali trebaće još puno toga da stigneš momka iz Olova, mislim da se Dženad zove, a kamoli da spustiš na 16 sec, a to može samo jedan Yugo u BiH (koliko ja znam) a on vozi brdo...
Sretno od vaših dragih jazavaca iz AMK Carbon-a...
P.S ako vam šta zapne za klub, javite se AMK Carbon-u koji će uvijek biti spreman da pomogne kolegama i prijateljima...

nisam nista mislio lose o tome sto sam rekao jazavci mala isprika a jugo je skoro spremam za trke samo jos par sitnica i gotov je onda i jugo ima start odlican a i brzinu tako da ide oko 16 ili 17 to sam ja samo formalno rekao i vidjet cemo na test day u mostaru koliko moze da ide i znas li kad ce biti tasan datum test day
____________________________
Osnviac i clan SRC KILLER
 
bez_steka je napisao(la):
IGY je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
radjeno je "nesto" i ovaj Punto pravo fino ide...nije fino da hvalim svoje auto da kazem da leti ali ima pristojno ubrzanje...hehehe
Koliko Yugec ide na 402???

malo smo nesto testirali i sa ovim mjenjacem i motorm i dvogrlim karbasom između 16 i 17 sec zavisi kako saltas ali vuce vise na 16 nego na 17 a koliko tvoj punto
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

a to nekih 16 17 sec da ide...
GTI 16v ide nekih 16-17 sec hoces da kazes da deres getace ili

da dere jugo sve jer je tako napravljen da ima bolji stara od pola auta u gradu i dere ne samo gti-ove nego jos jace aute

Za ovaj komentar moram da podsjetim na jednu vecer na vrbanji i utrku izmedju Arminove Kia-e i Fabia-e prvo, pa onda Kia-e i Yuge i koliko se sjecam (a pamcenje me jos dobro sluzi) da u oba slucaja Kia uzima utrku...a jos je daleko od gti-a ja mislim...tako da ostalo je sve suvisno komentarisati...vec je vidjeno kako je Yugo isao, a kako ce ici to cemo da vidimo...samo gti-a tesko da je "oderao" ako vec nije jednu najobicniju Kia-u.U svakom slucaju sretno u daljim radovima na njemu.
P.S.Moram takodje reci da ovakvi nazivi za carbonce i ostale klubove ne trebaju da se koriste jer ne zvuci nikako lijepo.Svi su tu da se druze i pomognu jedni drugima koliko se moze, a ne da se vrijedja sa nekim nazivima, jer na kraju opet svi isti sport vole i njime se bave;)
 
Početnik
bio je dobar ovaj yugo dok sam ga vidjao po velesicima,ali mi je onaj kod robota kultura,bolji od ovog.. a imas istii nastup kao i tvoj jaran Ali_G sa svojih 340ks, nemoj i ti da odes do te mjere,a kako si krenuo,da bog da...brzi si od punta,od GTI-a,sta je sljedece...
 
Oggy je napisao(la):
bio je dobar ovaj yugo dok sam ga vidjao po velesicima,ali mi je onaj kod robota kultura,bolji od ovog.. a imas istii nastup kao i tvoj jaran Ali_G sa svojih 340ks, nemoj i ti da odes do te mjere,a kako si krenuo,da bog da...brzi si od punta,od GTI-a,sta je sljedece...

Mozda i jesi u pravu za ovo sto si rekao u vezi nastupa...ali necu dalje nista da komentarisem...suvisno je:cool:
 
Član
djavolica je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
IGY je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
radjeno je "nesto" i ovaj Punto pravo fino ide...nije fino da hvalim svoje auto da kazem da leti ali ima pristojno ubrzanje...hehehe
Koliko Yugec ide na 402???

malo smo nesto testirali i sa ovim mjenjacem i motorm i dvogrlim karbasom između 16 i 17 sec zavisi kako saltas ali vuce vise na 16 nego na 17 a koliko tvoj punto
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER

a to nekih 16 17 sec da ide...
GTI 16v ide nekih 16-17 sec hoces da kazes da deres getace ili

da dere jugo sve jer je tako napravljen da ima bolji stara od pola auta u gradu i dere ne samo gti-ove nego jos jace aute

Za ovaj komentar moram da podsjetim na jednu vecer na vrbanji i utrku izmedju Arminove Kia-e i Fabia-e prvo, pa onda Kia-e i Yuge i koliko se sjecam (a pamcenje me jos dobro sluzi) da u oba slucaja Kia uzima utrku...a jos je daleko od gti-a ja mislim...tako da ostalo je sve suvisno komentarisati...vec je vidjeno kako je Yugo isao, a kako ce ici to cemo da vidimo...samo gti-a tesko da je "oderao" ako vec nije jednu najobicniju Kia-u.U svakom slucaju sretno u daljim radovima na njemu.
P.S.Moram takodje reci da ovakvi nazivi za carbonce i ostale klubove ne trebaju da se koriste jer ne zvuci nikako lijepo.Svi su tu da se druze i pomognu jedni drugima koliko se moze, a ne da se vrijedja sa nekim nazivima, jer na kraju opet svi isti sport vole i njime se bave;)

sto se tice te veceri kad je armin dosao sa kio-m tag ga je fabio izazvala i htjelu si se trkati u 50km ali nije fabia smijela onda su se ptrkali samo onako i daokazao mu armin da ja brzi a onda je amir sa jugom stao i bili su isti prve dvije brzine a kad je jugo prebacio u trecu onda ga je prestigao ali sad jugo ima vise rerada i tako da ide bolje nego sto je isao
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Oggy je napisao(la):
bio je dobar ovaj yugo dok sam ga vidjao po velesicima,ali mi je onaj kod robota kultura,bolji od ovog.. a imas istii nastup kao i tvoj jaran Ali_G sa svojih 340ks, nemoj i ti da odes do te mjere,a kako si krenuo,da bog da...brzi si od punta,od GTI-a,sta je sljedece...

i sad je dobar a onaj kod robota je nigdje veze samo sto ima fele i to je to a sto se tice ali_g on je lik za sebe a ja sam za sebe meni je dosta ovo sad sto imama ks tako da sam zadovoljan i sto se tice brzine jugo je veom brz na startu punto je ostajao uvijek iza i kad je biio notor 1.1 a i sad a sto se tice gti necu nista da pitam treba pitaiti pravog dazu sto je jugo bio njegov pa neka on sve ostalo kaze
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Alen_P je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sto se tice tih naziva svoju raju zovi kako hoces, a ovde pazi na rjecnik, dobronamjerno ti govorim


a sto se tice yuge i brzine mani se price po forumima nego kad bude SR vidice se kakav je, a ovo su sad price za malu djecu, koja pricaju kako je nesto zeleno proletilo pored njih a nemaju pojma o cemu se radi, da to nisi bio ti

nebrini nisam jer jugo je trenutno u pripemi da prolece pored furaca i takozvanih trkaca i kad se zavrsi sve ce se cut i vidjet kako ide a i proletao je pored tovjih drugova iz karbona to mozes ida provjesi kod njih pitaj ih
Nemoj da vrijedjaš, mi nismo za tebe jazavci, prvo jer smo stariji, a drugo smo kolege sa staze ( nadam se ). I čisto sumnjam da si nekog iz Carbona mogao obrijati, i ako jesi to je mogao biti neko od one raje koji ne voze Race, već su članovi kluba i učustvuju u drugim eventima. Što se tiče Yuge i 16 sec za to će ti trebati malo više novca nego što ti misliš. Ja ti želim sreću u projektu, ali trebaće još puno toga da stigneš momka iz Olova, mislim da se Dženad zove, a kamoli da spustiš na 16 sec, a to može samo jedan Yugo u BiH (koliko ja znam) a on vozi brdo...
Sretno od vaših dragih jazavaca iz AMK Carbon-a...
P.S ako vam šta zapne za klub, javite se AMK Carbon-u koji će uvijek biti spreman da pomogne kolegama i prijateljima...

Tako je... kanite se tih ratova po forumima... i "bacanja konja" što kaže Tepsija... na cestu pa onda.

I ne hvali svoj auto, hvali tuđe aute, a svojim dokaži da si brži od onih koje si hvalio...

Jednostavno ću ti dati link i pogledaj... u njemu yugin motor...

http://youtube.com/watch?v=VYoy_lRV-rQ

Kad budeš brži od njega, onda se opet hvali po forumu... a do tada ti želim sve najbolje u radovima koje izvodiš na svom autu.

pozz.
 
Član
hahahahahahahahahaahhaah covjece ovi vlasnici jugaaa fakat nisu normalni .... care nije ti to ba ferari, nije ni BMW, nije ni Bentli to ti je ba jedna najobicnija ZASTAVA .... i neznam sta da stavis u nju i neznam kolko da si brzi .... golf 2 ce za tebe uvijek bit limuzina .... a da ne spominjem druga auta ....

nemoj me boga ti pogresno shvatit, nemam nista ni protiv tebe ni protiv ikog .... samo jedan mali reality check ....
 
a vidi ovo drug eddo...jedan fino utegnut yugo sa roll-barom i trkackom unutrasnjostu...sa nekim ljutim 13" felgama od 7,5J i nekom finom bojom spusten do zemlje sa jos ljucim motorom(recimo 1.6 16v)...je za RESPECT,a ostalo...njaaa
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
a vidi ovo drug eddo...jedan fino utegnut yugo sa roll-barom i trkackom unutrasnjostu...sa nekim ljutim 13" felgama od 7,5J i nekom finom bojom spusten do zemlje sa jos ljucim motorom(recimo 1.6 16v)...je za RESPECT,a ostalo...njaaa

RESPECT je kad mu vlasnik se ne fali ....
 
bez_steka je napisao(la):
Za ovaj komentar moram da podsjetim na jednu vecer na vrbanji i utrku izmedju Arminove Kia-e i Fabia-e prvo, pa onda Kia-e i Yuge i koliko se sjecam (a pamcenje me jos dobro sluzi) da u oba slucaja Kia uzima utrku...a jos je daleko od gti-a ja mislim...tako da ostalo je sve suvisno komentarisati...vec je vidjeno kako je Yugo isao, a kako ce ici to cemo da vidimo...samo gti-a tesko da je "oderao" ako vec nije jednu najobicniju Kia-u.U svakom slucaju sretno u daljim radovima na njemu.
P.S.Moram takodje reci da ovakvi nazivi za carbonce i ostale klubove ne trebaju da se koriste jer ne zvuci nikako lijepo.Svi su tu da se druze i pomognu jedni drugima koliko se moze, a ne da se vrijedja sa nekim nazivima, jer na kraju opet svi isti sport vole i njime se bave;)

sto se tice te veceri kad je armin dosao sa kio-m tag ga je fabio izazvala i htjelu si se trkati u 50km ali nije fabia smijela onda su se ptrkali samo onako i daokazao mu armin da ja brzi a onda je amir sa jugom stao i bili su isti prve dvije brzine a kad je jugo prebacio u trecu onda ga je prestigao ali sad jugo ima vise rerada i tako da ide bolje nego sto je isao
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
[/quote]

1. Nesto se ne sjecam da se Anais ista sa njim raspravljao nego su samo onako stali na crtu i ne vidim razlog sto to on on bi smio da se trka sa nekim ali necu o tome da raspravljam jer nisam bila sa njima licno pa slusala nego stajala sa strane i gledala.U ostalom nema njega ovdje pa da moze reci jel tako bilo ili ne pa ja necu da naglabam bez potrebe
2.Kako god bilo, sta vec bilo sa yugom cinjenica je da je Armin njega uzeo ma sta bilo u pitanju a i na race-u je vidjeno vec da ima problema sa mjenjacem i ako me dobro sjecanje sluzi imao je najlosije vrijeme tada al mrsko mi sad opet gledati rezultate pa necu reci 100%
3.Ja svoje auto nikad ne hvalim nego pustim drugima da kazu sta vec misle o njemu pa bila to pohvala ili kritika, svak ima pravo na svoje misljenje.A mislim da tako isto i drugi rade...ako vec imaju sta da pokazu,stanu na crtu i dijela kazu vise od rijeci kada je rijec o race-u.Ne mozes ocekivati da ga ljudi hvale dok ne pokazes tu njegovu snagu, ako je vec ima.A ja sto sam rekla za njega je ono sto sam vidjela svojim ocima pa nek se ljuti ko hoce
 
da...bio sam i ja tu noc djavollice:
Uglavnom radnja je tekla ovako...
Prvo su stali Yugo i Kia naka mala...i Kia ga uzela nesto puno...
Eh onda je Anais izlazio sa Vrbanje i normalno krenuo kuci i usput stao sa Yugom...Yugo ga je tek trecom poceo uzimati...a Anais je onda na kraju trke samo produzio kuci...
Eto tako sam ja sada vidio nemojte me uzeti za rijec ali mislim da je bilo tako,mislim necu da se mijesam ko je brzi,ko je ovo ko je ono...ali kad sam vec bio tu da iznesem sta sam vdio
Mislim da je bilo ovako kako sam napisao jel tako djavolice??
 
Fiesta_Boy je napisao(la):
da...bio sam i ja tu noc djavollice:
Uglavnom radnja je tekla ovako...
Prvo su stali Yugo i Kia naka mala...i Kia ga uzela nesto puno...
Eh onda je Anais izlazio sa Vrbanje i normalno krenuo kuci i usput stao sa Yugom...Yugo ga je tek trecom poceo uzimati...a Anais je onda na kraju trke samo produzio kuci...
Eto tako sam ja sada vidio nemojte me uzeti za rijec ali mislim da je bilo tako,mislim necu da se mijesam ko je brzi,ko je ovo ko je ono...ali kad sam vec bio tu da iznesem sta sam vdio
Mislim da je bilo ovako kako sam napisao jel tako djavolice??

Ne znam jel to isto vece bilo, znam da su stali Fabia i Kia, pa yugo i Kia (ne znam kojim redosljedom zaboravih:))Uglavnom otprilike to je to bilo, poneta samo da je Kia uzela obojicu, ali da je bilo nekog govora o kladjenju i sl. ne sjecam se nikako i mislim da jeste Anais usput bas stao i produzio poslije.Uglavnom i ja sam isto to htjela reci, ne komentarisem ko je brzi ili sta vec nego jednostavno replika na one komentare kako yugo dere silne "getace", a ne moze obicnu Kiu uzeti.Pa posto je sve vec vidjeno da onda dam jedan primjer samo koji govori suprotno od tih silnih hvala, a kao sto vidimo nisam jedina koja je bila prisutna normalno, bilo je jos dosta auta na vrbanji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top