evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz svim zivim u sarajevu i vozim zastavu tj yugo 55 jes da nisam nista radio na njeu ali ipak je sad moj
________________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
dobro dosao i jugo je super, boja je super, jos samo gledaj feluga pa ljudi se pobise da nadju takve felge za yugu hehehe na super autic :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
dobro dosao i jugo je super, boja je super, jos samo gledaj feluga pa ljudi se pobise da nadju takve felge za yugu hehehe na super autic :)

ovakve felge imaju samo ove moje koje su 13-ke i jedne iste ali su 15-ke na golfu ove moje palcene su 600km i nisu na prodaju hhehhehe
_______________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Hehehe tako je nadaj te felge nikome i da ti ponudi 600km jer to je jedini yugo na kojem sam vidio te felge inace vidi neke celicne siroke ili vidim obicne alumunujkse felge yugine, a ovo je jedini kojeg sam vidio sa ovakvim felgama. Nedaj te felge nikom. dobro dosao jos jednom :)
 
Član
Vidjeh ovog Yugu ljetos u Sarajevu kad je SR bio..i fakat prelijep Yugo.. jedan od rijetkih...
Čuvaj ga i nek je sa srećom!
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Hehehe tako je nadaj te felge nikome i da ti ponudi 600km jer to je jedini yugo na kojem sam vidio te felge inace vidi neke celicne siroke ili vidim obicne alumunujkse felge yugine, a ovo je jedini kojeg sam vidio sa ovakvim felgama. Nedaj te felge nikom. dobro dosao jos jednom :)

normalno da ih necu prodat nikome niti o tome razmisljam o tome makar mi i davali i 1000 km ja ih nedam hehehehe
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top