evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav i dobro dosao! A Yugu sam vidjao po Sarajevu, super je uradjen, luda boja! Svaka cast!
 
Član
Pozdrav, dobar yugic, stavaljo sam od njega sportski zracni filter i crijevo za usis da vidimo kakav ce mi viti zvuk al nisam nista primijetio :D
 
svaka cast...nego reci mi kako tako dobra limarija...???jel yugo bio ocuvan il si ga ti radio(mislim na lim)...Ja muku mucim da nadjem kakvog sa pristojnom limarijom koju vrijedi praviti
koji je motor???
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
svaka cast...nego reci mi kako tako dobra limarija...???jel yugo bio ocuvan il si ga ti radio(mislim na lim)...Ja muku mucim da nadjem kakvog sa pristojnom limarijom koju vrijedi praviti
koji je motor???

jugo je bio od vojske kad ga je jaran kupio presao je 14hiljada i nesto a on je sa njim presao jos ok 25 hiljada tako da je jugec nov nikad nije udaran i urađena mu je zastita i da hoce nemoze zahrđati i jedna je u gradu od najbolje ocuvanih jugeca i nebi ga prodao nizasta a motor je prvo bio obicni 55 pa onda 1.5 od lancije a sad je 1.3 trenutno na obicnom karbasu a inace je dvogrli 32/34 samo ga moram nastimati da radi kako treba
____________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
ma brate bez 2 dvogrla nista...;-)
Nego ako nadjes nekog yugu sa dobrim limom(motor ne bitan) javi...

P.S-kakav je to novi neki klub killer???
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma brate bez 2 dvogrla nista...;-)
Nego ako nadjes nekog yugu sa dobrim limom(motor ne bitan) javi...

P.S-kakav je to novi neki klub killer???

znam ja imam jedan dvogrli 32/34 na njemu leti jer imam njenjac sa brdsko brzinskih trka tj 13/53 takozvani a sto se tice juge ako naleti javim ti a sto se tice kluba to smo mi osnovali klub ima nas oko 10 sad zasad alise jos raje javlja svima su vrata otavrena i jos ovaj mjenjac je strava ima ubrzanje pravo prva i druga su mu prelude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top