evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

evo mog autica koje sam nedavno kupio i zadovoljan sam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
drug ja mislim da te znam...da ti nisi onaj momak sto je sjedio u F1 kada sam ja trazio sarafe za Punta????

da jesam ali ne onaj sto je bio celav nego onaj sto ja sjedio pored njega od njega sam kupio jugu a on je onog keca
 
cek cek...bio je jedan visociji momak i jedan nizi sa bradom...koji si ti;-)hehehehe...znam da mi je ovaj nizi momak sa bradom govorio za sarafe sa chrome...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
cek cek...bio je jedan visociji momak i jedan nizi sa bradom...koji si ti;-)hehehehe...znam da mi je ovaj nizi momak sa bradom govorio za sarafe sa chrome...

ja sam taj visoki a on mi je jaran i ovaj jugo je bio njegov a sad je moj a ona sebi uzeo keca
_______________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
aha aha skontao sam sada...
A on je uzeo onog alenovog zlatnog keca???
Ma fino dobar ti je yugo...cuvaj ga zdrav je sto je najbitnije da je meni naci takvog...mislim na lim...ali tesko,sve ih je manje zdravih
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
aha aha skontao sam sada...
A on je uzeo onog alenovog zlatnog keca???
Ma fino dobar ti je yugo...cuvaj ga zdrav je sto je najbitnije da je meni naci takvog...mislim na lim...ali tesko,sve ih je manje zdravih

nija alenov kec nego borkin jes da je promjenio vlasnika vise nego guma ali eto uglavnom ako naleti koji jugo ako je dobar javim ti a mozda biude jedam ali je $% i to sa obicnim stopama malim
_______________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma da na Borkinog sam i mislio...bio nekada G60...
A sta rece za tog yugu nisam skonto...ima neki dobar???

mozda ce ovaj lik prodavati jugu ali mozda nisto nije sigurno limarija mu je odlicna ali je malo stariji tj na onim malim stopama ako nebudo on htjeo prodati onda cemo trazit nesto
___________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
vazi drug u svakom slucaju HVALA...i sretno sa Yugicem mozda se sretnemo na cesti..
I obavezno dva karbasa...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
vazi drug u svakom slucaju HVALA...i sretno sa Yugicem mozda se sretnemo na cesti..
I obavezno dva karbasa...

sretao si se vec ti sa ovim jugom na cesti i jos neki pa mu nisu mogli nis eheheh mislim bez ljutnje ali je tako heehehhe i hvala i tebi i sretno i tebi sa 17-kama i jesi li naso sarafe
__________________________
Osnivac i clina SRC KILLER
 
hehehe nisam se ja jos sretao sa tim yugom 10000%...mozda sa nekim drugim Puntom ali sa mojim NE...moj je zuti sada trenutno crno zuti...a mislim da je taj yugo u Sarajevu na SR-u bas izgubio od plavog Punta...
Mah sarafe sam nasao 50km 8komada
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
hehehe nisam se ja jos sretao sa tim yugom 10000%...mozda sa nekim drugim Puntom ali sa mojim NE...moj je zuti sada trenutno crno zuti...a mislim da je taj yugo u Sarajevu na SR-u bas izgubio od plavog Punta...
Mah sarafe sam nasao 50km 8komada

da izgubio je na SR od palvog zato sto se ugasio jer mu je neko povukao saug pa zato ali inace bi ga otresao ko slinu heheheh a sarfe si malo skupo platio ali je dobor i znam ja koji je tvoj punto nekad je na njemu pisalo MEN BEE kad si bio u karbonu heheheheh
___________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
da taj Punto...
a sarafi su oni dugi bas zbog distancera...taman su dosli...
Vidis da se nismo sretali na cesti:)
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
da taj Punto...
a sarafi su oni dugi bas zbog distancera...taman su dosli...
Vidis da se nismo sretali na cesti:)

mozda nismo ali bi volio da se sretnemo i jesi li ti jos u kod onih jazavaca u karbonu
___________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
nisam vise...Nismo se sreli sigurno al valjda cemo se sresti...idu oba auta pravo fino...

aha pa sto nisi vise u karbonu i kod tebe je ono 1.2 16v sporting ima 90ks ako nisi nista radio na njemu i ako hoces moze kod nas u klub
_________________________
Osnivac i clan SRC KILLER
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top