Dizel i do četiri KM po l

Dizel i do četiri KM po l

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ja sam sve sipo u golfa, bilo sta sto je masno:lol: nema njemu smrti a i nezalim ga jbt ga.... kad crkne uzeti neku cetvorku i vozdra
 
Član
Ovo mi je vec poznato, ovakve su teme bile i kad je bilo price da ce gorivo biti preko 2km, pa eto i sad zivimo i niko nista, cim su poceli pisat bit ce nesto do toga, nece sigurno odjednom, ali postepeno ce ici na 4 km to je sigurno.
 
Član
ma brate qrAC gdje ce biti 4km, pa skontaj onda ce ti i kila brasna biti 2-3km, i onda komotno mozes da se roknes...
 
Član
Kada barel skoci oko 100 , tada seik ili vlasnici imaju zaradu u roku od 24 sata u visini od 350 do 500 mio. dolara , pa sta ce kada barel skoci na 200 tih jeb.dolara

Vidis da je istina za ono : Narod su ovce ,stvarno cemo ostati samo da mozemo travu pasti
 
Član
koki+ je napisao(la):
Kada barel skoci oko 100 , tada seik ili vlasnici imaju zaradu u roku od 24 sata u visini od 350 do 500 mio. dolara , pa sta ce kada barel skoci na 200 tih jeb.dolara

Vidis da je istina za ono : Narod su ovce ,stvarno cemo ostati samo da mozemo travu pasti

brate uskoro ni trave nece biti, sve ce je stoka ugazit
 
Legend
koki+ je napisao(la):
Kada barel skoci oko 100 , tada seik ili vlasnici imaju zaradu u roku od 24 sata u visini od 350 do 500 mio. dolara , pa sta ce kada barel skoci na 200 tih jeb.dolara

Vidis da je istina za ono : Narod su ovce ,stvarno cemo ostati samo da mozemo travu pasti

Eto skocio je barel na 150 dolara
 
Član
OOooojj :icon_rolleyes: šta nam radiššš!
Meni je žao Libije i ostalih glupih zemalja bogatih tom tečnosti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top