Dizel i do četiri KM po l

Dizel i do četiri KM po l

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma sve je za ocekivati a mi smo narod koji samo suti, gleda i prilagodjava se... bice neobicno viditi da neko voza auto kada bude tolika cijena goriva.. 10l = 40 KM :icon_eek:
 
Član
Treba sebi pripremiti 5000l zalihe i kad poskupi prodavati na crno jbg isplati se;) ja bi volio da dignu na 5km tek tad bi se raja pobunila stala na ceste a ovako pomalo sve vise ivise kradu.Prije je uvijek bilo zimi jeftinije ljeti skuplje a sad i u zimu poskupljuje.
 
Član
ma jos nas mogu samo jbt i to je to... ja cu sipati jesitvo ulje jbt ga 2,5km:lol::lol::lol:, pa sipati preradjeno iz friteza gledo ja na diskaveriju:D:D:D:lol::lol:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ma jos nas mogu samo jbt i to je to... ja cu sipati jesitvo ulje jbt ga 2,5km:lol::lol::lol:, pa sipati preradjeno iz friteza gledo ja na diskaveriju:D:D:D:lol::lol:

Al ti za to treba mecka 124:lol::lol:
Nece svako na ulje iz friteze....:lol::lol::D
 
Član
123 ide kad mu naspes odmah iz flase jestivo...:cool:
124 je bio na Discovery i to crveni:lol::lol:
 
Član
Ma treba napravit masovne proteste spalit politicare u svim zemljama pa ce onda oni ici u korist narodu !:D

Neko da placa litru 4 KM dok drugi placaju litru pola marke :icon_rolleyes:
 
Porast ce cijena starih dizel motora..Oni glat idu na preradjeno ulje ;) Nafrljaj mu preradjenog ulja i ulij na rezervoar 5 litara nafte i gas :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top