Dizel i do četiri KM po l

Dizel i do četiri KM po l

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
shurda je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ja cu kupit OPEL-a da nemoram probijat pod jer je ionako truho.Pa ko flinstoni nozni rad :D:lol::lol::lol:

ova recenica me u srce pogadja:icon_sad:

najgore je sto ce i benzin poskupit:icon_sad:

Ma salim se ja druze. ;) :icon_biggrin:
Nego ozb ljudi nepratim ja ta cuda pa me zbunjuje jbt nemoguce 4 jebene marke za litru,nisam nikad u zivotu cuo da je bila igdje na svijetu ta cijena :icon_rolleyes:
 
Član
Boli me baš *****, nek' bude i 20KM i nek' nas jebu kad mogu. Realna cijena goriva u EU je daleko niža od stvarne, pa samim tim i kod nas.
 
Član
prelazimo na benzince onda :lol:

Jetta TDI je napisao(la):
U EU nafta je 1.5 Eura

jarane ne znam da li si gledao cijene u HR... i da li si gledao kolika je njihova prosječna plata ;) pa samo zamisli kakva je razlika BiH i HR i kakva je onda razlika HR i ostatak EU-a :icon_mad: dvostruko i više čak su nam niže plate a razlika u cijeni goirva itd je nominalna.
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
prelazimo na benzince onda :lol:

Jetta TDI je napisao(la):
U EU nafta je 1.5 Eura

jarane ne znam da li si gledao cijene u HR... i da li si gledao kolika je njihova prosječna plata ;) pa samo zamisli kakva je razlika BiH i HR i kakva je onda razlika HR i ostatak EU-a :icon_mad: dvostruko i više čak su nam niže plate a razlika u cijeni goirva itd je nominalna.



Dzaba je nama gledat prosjecne plate i cijene goriva. Sta je tu je
 
Član
NeverMind je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Boli me baš ku*ac, nek' bude i 20KM i nek' nas je*u kad mogu. Realna cijena goriva u EU je daleko niža od stvarne, pa samim tim i kod nas.

sta li si ti sad ispricao :D

Razmisli.:D
Ne volim o politici, jer ako počnemo, ode pod ključ, a i nek' ide. Gorivo nije skupo, skupa je akciza.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
sad ce svi benzince da voze :lol::lol::lol::lol: GTI-JEVI, I VR-OVI ce da stupaju na scenu ako ovo bude istina :lol::lol:

Pa nedobija se benzin iz rize.:D
Salim se ja nego neminovno je da ce i benzin u velikoj mjeri poskupiti mada nevjerujem nesto u ovaj clanak pa bgti dragog nije to osiromaseni uranij da bude litra 4KM :cool:


upravo to...ako bude 4 KM,pa bice je*eni luksuz vozat' auto,al' bukvalno....
rekao bih da je patka,ali posto sam procitao isti clanak u Avazu... :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top