Dizel i do četiri KM po l

Dizel i do četiri KM po l

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja slusam jucer da ovo sa Iranom nec uticat na visinu cijene nafte,jer ce kao nadoknadit iz ovih ostalih zemalja :icon_rolleyes:
 
Član
samo neka moj LPg ne poskupi heheh za sada je dobro ova nam drzava napreduje stvarno ***** im gladna usta


Na naftu se ore na benzin vozi a na plin kuha heheheh
 
Član
nadam se da nije istina nista od ovog , al eto glavesine iskoristavaj narod mi smo stoka nikad se bunili nismo tako da su oni navikli da nas handre , dizel-benzin,plin kolika god cijena bila narod ce sipat jer mora a bunit se nece barem tako do sad nije bilo :icon_smile:

j
 
Član
ma zaratit ce se... sto se mene tice neka ratuju samo nek nas ne diraju... amerikanci povukli trupe iz iraka da bi mogli da napadnu iran...
 
Član
Iran nije Irak, bit ce tu jos mnogo mudrovanja i natezanja prije nego objave napad, ako ga ikad i napadnu. Ovo je samo pokazivanje moci. Kako god, ne ide na dobro, ali nista novo.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Iran nije Irak, bit ce tu jos mnogo mudrovanja i natezanja prije nego objave napad, ako ga ikad i napadnu. Ovo je samo pokazivanje moci. Kako god, ne ide na dobro, ali nista novo.

pa vrati se malo unazad i irak je bio ko sad iran :icon_smile: za 2 večeri su im poklopili sve čime su se imali branit a ostala je samo gerila tako će ti bit i ovde ma neka ko ih jebe
 
Član
George je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
Iran nije Irak, bit ce tu jos mnogo mudrovanja i natezanja prije nego objave napad, ako ga ikad i napadnu. Ovo je samo pokazivanje moci. Kako god, ne ide na dobro, ali nista novo.

pa vrati se malo unazad i irak je bio ko sad iran :icon_smile: za 2 večeri su im poklopili sve čime su se imali branit a ostala je samo gerila tako će ti bit i ovde ma neka ko ih je*e

Iran/Irak isto je to :icon_question: :lol:
 
Član
George je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
Iran nije Irak, bit ce tu jos mnogo mudrovanja i natezanja prije nego objave napad, ako ga ikad i napadnu. Ovo je samo pokazivanje moci. Kako god, ne ide na dobro, ali nista novo.

pa vrati se malo unazad i irak je bio ko sad iran :icon_smile: za 2 večeri su im poklopili sve čime su se imali branit a ostala je samo gerila tako će ti bit i ovde ma neka ko ih je*e

da, ali sumnjam da ce tako lako proci sa Iranom... zanimam se dosta ovom tematikom, da sam procitao mnogo stvari vezano za ovo, zbog toga i govorim... mada opet, Americkom "demokratijom" je sve moguce... no, kako god... imamo mi i svojih problema za rijesavati :icon_smile:
 
Član
sub3r je napisao(la):
George je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
Iran nije Irak, bit ce tu jos mnogo mudrovanja i natezanja prije nego objave napad, ako ga ikad i napadnu. Ovo je samo pokazivanje moci. Kako god, ne ide na dobro, ali nista novo.

pa vrati se malo unazad i irak je bio ko sad iran :icon_smile: za 2 večeri su im poklopili sve čime su se imali branit a ostala je samo gerila tako će ti bit i ovde ma neka ko ih je*e

da, ali sumnjam da ce tako lako proci sa Iranom... zanimam se dosta ovom tematikom, da sam procitao mnogo stvari vezano za ovo, zbog toga i govorim... mada opet, Americkom "demokratijom" je sve moguce... no, kako god... imamo mi i svojih problema za rijesavati :icon_smile:

pa ne valjam ni ja gluposti naravno da sam načitan :lol: al odošmo u off hehe
stvar je u tome što svak irak pamti kakav je tek poslije oluje al pročitajte malo kakav je bio prije oluje hehe nije to bila nimalo nejaka državica
 
Član
nisam rekao da valjas gluposti, nasuprot tome, ti si meni jedan od rijetkih u potpunosti OK clanova ;)
znam ja Irak i od vremena generala Kasima, pa i vremena dok su bili kraljevina, tj. dok je vladao kralj Gazi, pa Fajsal i Fajsal drugi, kao i ovu mladju historiju. :icon_smile: No dosta nas je,
hajmo mi o ovim dizelima sto ce poskupiti :D
 
Član
tesko da cemo mi docekati ikakvo poskupljenje... da ce makar ostati na ovim cijenama :icon_sad:
 

rs6

Član
odoste u politiku, al moram i ovo dodat, uz Iran su Rusija i Kina .....

a svi znamo sta su Rusija i Kina :))
ne smiju ameri rokat iran dokle god su ove dvije velesile uz njega !!!
 
Član
rs6 je napisao(la):
odoste u politiku, al moram i ovo dodat, uz Iran su Rusija i Kina .....

a svi znamo sta su Rusija i Kina :))
ne smiju ameri rokat iran dokle god su ove dvije velesile uz njega !!!
tipično dječije razmišljanje...

kina ti se nigdje neće miješat ako se nju ne dira, i rusi su podkupljivi :lol: ameri dadnu koju milijardu i sve ok hehe
i libiji je francuska bila prijatelj pa su je opet francuzi prvi bombardirali ;)
Iraku je prijatelj bila amerika oni su im prodavali oružje i huškali ih na iran... pa su ih opet poklopili kad su im dosadili... šta vam je ne stoji niko nikog to su samo trgovačke manire dobar si mi dok mi valjaš hehe samo je jedno sigurno izrael će vnajviše najebat ukoliko ameri napadnu iran! ali jedino ako im odmah anuliraju rakete onda nemaju šanse
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top