Dizel i do četiri KM po l

Dizel i do četiri KM po l

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Shelby je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
sad ce svi benzince da voze :lol::lol::lol::lol: GTI-JEVI, I VR-OVI ce da stupaju na scenu ako ovo bude istina :lol::lol:

Pa nedobija se benzin iz rize.:D
Salim se ja nego neminovno je da ce i benzin u velikoj mjeri poskupiti mada nevjerujem nesto u ovaj clanak pa bgti dragog nije to osiromaseni uranij da bude litra 4KM :cool:


upravo to...ako bude 4 KM,pa bice je*eni luksuz vozat' auto,al' bukvalno....
rekao bih da je patka,ali posto sam procitao isti clanak u Avazu... :icon_confused:



:lol::lol:

avaz je bas mjerodavan :D
ne brinite ljudi, poskupit hoce ali nikad nece biti 4KM... a i zaboli me, jos i time da se opterecavam, ako nista... umanjiti kilometrazu mjesecno i eto ga :cool:
 
ako plin puno ne poskupi bit ce daleko isplativiji od dizela, cak i sa 4.2 motorom :lol:

al ga seru sa ovim cijenama, malo poskupi barel skoce i cijene, opadne barel cijene ostanu.. i sve tako.. pa prije 3-4god kad je barel bio oko 70-80$ sjecam se 95ica bila 1.30km.. a nedavno cijena barela bila najniza u zadnjih 20 godina a cijena litre 2.25 :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Pod broj 1. Mi ne uvozimo naftu iz Irana!!! Pod broj 2. Iran izvozi samo 20% nafte prema svijetu! Pod 3. Iransku naftu koriste francuska,svicarsa,svedska i nisam siguran koja jos zemlja... UGL nijedna zemlja balkana 100% nema ni kapi iranske nafte, s toga kakvo god poskupljenje bude a da navode razlog embarga na iransku naftu LAZU ! Mater im lopovsku svima od reda! dabogda pockrali svi od reda :icon_mad:

puuuuuuuuun mi je Q
 
Član
Pa sve i da bude 204KM/litra narod ce opet da vozi, ali od toga nema nista. Moraju pisati nesto da ljudi imaju sta citati i siriti paniku. A zna se da je panika jedan od najvecih neprijatelja, u nasem narodu, pored promaje:lol:
 
SoundLunatic je napisao(la):
ako plin puno ne poskupi bit ce daleko isplativiji od dizela, cak i sa 4.2 motorom :lol:

al ga seru sa ovim cijenama, malo poskupi barel skoce i cijene, opadne barel cijene ostanu.. i sve tako.. pa prije 3-4god kad je barel bio oko 70-80$ sjecam se 95ica bila 1.30km.. a nedavno cijena barela bila najniza u zadnjih 20 godina a cijena litre 2.25 :icon_mad::icon_mad:

prijatelju ne treba nafta poskupiti da bi voznja na plin bila ekonomicnija od dizelasa,,
kad je to vec u dosta slucajeva tako..
svakim daljim poskupljenjem ovznja na plin je sve isplativija,, tacno ne zalim marke ulozene za sekvent ;) cuvajmo okolis :D
a za ova poskupljenja me vise nista ne cudi,, stanovnistvo siromasno i pasivno,,
sve po starom :( ka adzu sutra hljeb 3,00 km ne bi se niko pobunio :icon_mad:
 
Član
A i ovo sve da bude oni koji misle da ce se navozati na plin tu su se grdno zajebali. Ovo je bosna, nema nista na pojeftino, nekad bilo sada NE-. Isto kao i sa onim atestom sto je skocio na 500 maraka, nađu ti smicalicu i mos se jebat,
 
Član
Franki je napisao(la):
A i ovo sve da bude oni koji misle da ce se navozati na plin tu su se grdno zajebali. Ovo je bosna, nema nista na pojeftino, nekad bilo sada NE-. Isto kao i sa onim atestom sto je skocio na 500 maraka, nađu ti smicalicu i mos se jebat,

aj barem se mos jebat :lol: ;)
 
nasikira me ovo pravo, pa jbt kako cemo se voziti, prvenstveno po sa, seru sa cijenama nafte, a jos vise sere gras, jadan narod...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top