Dizel i do četiri KM po l

Dizel i do četiri KM po l

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rs6

Član
George je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
odoste u politiku, al moram i ovo dodat, uz Iran su Rusija i Kina .....

a svi znamo sta su Rusija i Kina :))
ne smiju ameri rokat iran dokle god su ove dvije velesile uz njega !!!

kina ti se nigdje neće miješat ako se nju ne dira, i rusi su podkupljivi :lol: ameri dadnu koju milijardu i sve ok hehe

rusi drze amerikance vec duze vrijeme u saci, a i izjavili su da ce stat' uz Iran u slucaju da se ukaze potreba ...
 
Član
rs6 je napisao(la):
George je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
odoste u politiku, al moram i ovo dodat, uz Iran su Rusija i Kina .....

a svi znamo sta su Rusija i Kina :))
ne smiju ameri rokat iran dokle god su ove dvije velesile uz njega !!!

kina ti se nigdje neće miješat ako se nju ne dira, i rusi su podkupljivi :lol: ameri dadnu koju milijardu i sve ok hehe

rusi drze amerikance vec duze vrijeme u saci, a i izjavili su da ce stat' uz Iran u slucaju da se ukaze potreba ...

nadopunio sam prijašnji post i neda mi se više pisat na ovu temu jer ste nezreli
 

rs6

Član
George je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
George je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
odoste u politiku, al moram i ovo dodat, uz Iran su Rusija i Kina .....

a svi znamo sta su Rusija i Kina :))
ne smiju ameri rokat iran dokle god su ove dvije velesile uz njega !!!

kina ti se nigdje neće miješat ako se nju ne dira, i rusi su podkupljivi :lol: ameri dadnu koju milijardu i sve ok hehe

rusi drze amerikance vec duze vrijeme u saci, a i izjavili su da ce stat' uz Iran u slucaju da se ukaze potreba ...

nadopunio sam prijašnji post i neda mi se više pisat na ovu temu jer ste nezreli

ma nije frka, ja postujem svacije misljenje, bilo da je stariji ili mladji ;)
doduse tema je jako diskutabilna, samo evo da dodam ovaj link ( ima malo nebuloza, ali je 90 % kako valja ) ne znam jesil cit'o to, al je slikovito opisano sve

http://www.dnevniavaz.ba/globus/svijet/75815-operativac-cia-philip-gilardi-treci-svjetski-rat-ce-poceti-bezazlenim-incidentom-na-moru.html

:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top