Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trizex je napisao(la):
Jebiga brate, mozda tebi, al lijepo je kad mozes da se navozas za 20 km, noviji turbodizel recimo, em moze i povuci fino, a chip tuning, izvuci jos koju ks iz njega, i mirna bosna!

:icon_eek:
 
Član
uhh nisam sve procitao samo prvu stranicu vidim da ste se ispisali u jednom danu pa moram i ja nesto reci..kad bi uzimao golfa IV benz.il dizl. izabrao bi dizl(tdi-di-crv) ja imam di crveno s 115ks i auto preludo ide..ev vozam ga bez tablica i danas se trkao s jednom 3 GTI od semafora do semafora ma nemoze mi nista..inace to je od jarana pa me on izazvao i trkali smo se drugacije nebi jer nisam takav :lol: .. noviji dizeli su radjeni kao i benz ono folovi golovi start nestart ja bi ipak prije uzeo dizela uvijek.. kod nas su puno skuplji dizeli ali eto.. takvi ljudi :lol::lol::lol: isto jbt karavani jeftiniji od limuzina pa to ima samo kod nas:lol:
 
elmir je napisao(la):
uhh nisam sve procitao samo prvu stranicu vidim da ste se ispisali u jednom danu pa moram i ja nesto reci..kad bi uzimao golfa IV benz.il dizl. izabrao bi dizl(tdi-di-crv) ja imam di crveno s 115ks i auto preludo ide..ev vozam ga bez tablica i danas se trkao s jednom 3 GTI od semafora do semafora ma nemoze mi nista..inace to je od jarana pa me on izazvao i trkali smo se drugacije nebi jer nisam takav :lol: .. noviji dizeli su radjeni kao i benz ono folovi golovi start nestart ja bi ipak prije uzeo dizela uvijek.. kod nas su puno skuplji dizeli ali eto.. takvi ljudi :lol::lol::lol: isto jbt karavani jeftiniji od limuzina pa to ima samo kod nas:lol:
mozda je ta trica bila 2,0 8v pa si ga mogao uzeti. al da je 2,0 16v ne bi. 150 ks plus laksa dostaaa. jedino da je slab vozac taj u trici.
sve u svemu ovo ce ostati vjecna diskusija sta je bolje. dizel il benzin. stvar ukusa, potreba i mogucnosti. sve je relativnooo.
 
10-15 godina unazad dizel se nije mogao mjeriti sa benzinom ali u zadnjih par godina tehnologija se promjenila ovaj video je dokaz...
http://www.youtube.com/watch?v=rcTx4zFpSrY
 
Član
Ma dizel je prava stvar ljudi, benzinci su sada ti koji kaskaju u razvoju, tek zadnjih godina se opet ulaze u njih, novi tfsi i sl. benzinci, a i njima sad treba turbina da bi mogli parirati aktuelnim turbo dizelima, dovoljno vam govori. Ne znam za vas, ali ja sam trenutacno u svakom slucaju za dizela. Noviji common railci ne dime, ako i zadime minimalne kolicine su u pitanju pri full gasu, i to govorimo naravno o ispravnom, fino odrzavanim autima, a ne kojekakvim *khm* vw *khm* krshevima,
 
Legend
trizex je napisao(la):
Ma dizel je prava stvar ljudi, benzinci su sada ti koji kaskaju u razvoju, tek zadnjih godina se opet ulaze u njih, novi tfsi i sl. benzinci, a i njima sad treba turbina da bi mogli parirati aktuelnim turbo dizelima, dovoljno vam govori. Ne znam za vas, ali ja sam trenutacno u svakom slucaju za dizela. Noviji common railci ne dime, ako i zadime minimalne kolicine su u pitanju pri full gasu, i to govorimo naravno o ispravnom, fino odrzavanim autima, a ne kojekakvim *khm* vw *khm* krshevima,

BJEZI BA AJDINE lupas gluposti kakav dizel, BENZIN je tito, provozacu te ja u FOCUSU mom pa da vidis benzin jes mocan, pa onda u Oktaviji TDI, isto traktor radi, fuj...:icon_mad:
 
Član
Ma nemas ti mene sta vozat, znam ja dobro kako idu drkalice tipa Vectri 2.0 16ki, Tipo 16ka, itd. a kako ide moja Brava 1.9 JTD, i Croma 2.5 TDI! A ti sa svojim 1.4 mozes samo da se divis mojoj zadnjoj tablici i braniku!!!
 
Član
a kako tek ide taj khm khm vw dizel krsh khm hkm..... trebam staviti kakve stopove dobre da vam bude zanimljivo kad se nadjete iza mene...... VW TDI STROJ ostalo sve moze kao sto rece trizex da se divite golfovoj pozadini....
 
Super Moderator
evo dobar clip...
octavia 2.0TDI (+chip) vs Audi A4 1.8T
http://uk.youtube.com/watch?v=wxYNYVW4lpA

a isto tako ima i octavia 1.9TDI koja je malo doradjena i ganja se sa istim ovim audijem, al audi ovoj 1.9TDI ne moze nista... kako god ispade da su podjednaki i diesel i benzin :p :)
 
Član
da jos nest kazem.. veceras ispred mene audi a6 ja mislim da je 2000god. jer ga voza ovdje jedan seljak gore s brda bogu iza nog i ofarbao ga u narandjesto i veliki spojler pozadi uslikat cu kad ga iduci put vidim..dizel je i ja mislim 1.9tdi on normalno ide i kako salta brzine oblak velikog dima mu izlazi iz auspuha..jbt to auto..uvijek sam za dizela ali ako ces ga vozati onda ga i njeguj i redovno servisiraj i pazi.. a ne da vozas 30 000 i + km i nikad ulja nepromijnis..da bog sacuva kakvih ima idiota
 
Član
elmir je napisao(la):
da jos nest kazem.. veceras ispred mene audi a6 ja mislim da je 2000god. jer ga voza ovdje jedan seljak gore s brda bogu iza nog i ofarbao ga u narandjesto i veliki spojler pozadi uslikat cu kad ga iduci put vidim..dizel je i ja mislim 1.9tdi on normalno ide i kako salta brzine oblak velikog dima mu izlazi iz auspuha..jbt to auto..uvijek sam za dizela ali ako ces ga vozati onda ga i njeguj i redovno servisiraj i pazi.. a ne da vozas 30 000 i + km i nikad ulja nepromijnis..da bog sacuva kakvih ima idiota

offtopic sine :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top