Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
TDI-logo.jpg
 
Član
bulex je napisao(la):
elmir je napisao(la):
da jos nest kazem.. veceras ispred mene audi a6 ja mislim da je 2000god. jer ga voza ovdje jedan seljak gore s brda bogu iza nog i ofarbao ga u narandjesto i veliki spojler pozadi uslikat cu kad ga iduci put vidim..dizel je i ja mislim 1.9tdi on normalno ide i kako salta brzine oblak velikog dima mu izlazi iz auspuha..jbt to auto..uvijek sam za dizela ali ako ces ga vozati onda ga i njeguj i redovno servisiraj i pazi.. a ne da vozas 30 000 i + km i nikad ulja nepromijnis..da bog sacuva kakvih ima idiota

offtopic sine :D

ok tajo.. :lol::lol: TDI:cool::cool: JTD:cool::cool:
 
Član
pa pogledajte samo testove usporedbe benzin i dizela , evo ja imam autoblic usporedba audi a3 jedan je tdi 1,9 130 ks a drugi benzin 1,8t . benzin mnogo jeftiniji puno puno , bolje ide ,prednost dizela je samo sto trosi 22-3 litra manje . ali kad se sagleda sve placanje osiguranja registracije , i ako se uzme u obzir troskovi servisiranja i cjena auta u startu duplo jeftinije je vozat audija benzinca nego tog tdi-a sto trosi 2 litra manje
 
Član
Ma ej, mani se ti kojekakvih testova, dokaza itd. , mrtvo slovo na papiru, prava stvar je uzivo, nismo ni pricali o kupovini novog auta, dje ces reci da je bolje vozati takvog benzinca, pa toliko rijetku jos masinnu kod nas, nesto kad ti ode suhim zlatom placas, de ba ne buncaj hljeba ti, dizel fino, jeftino se vozikas, a ide extrra, govorimo o novijoj generaciji, a ne o drkalicama tipa golf 2, de ba.

Daki ba, ne znam kako mozes takve gluposti pisati a imas 1.9 tdi u garazi, mozda da ima vise ks, shvatio bi sta pricam...
 
Član
Ma prica gluposti sad kad se zajebao pa uzeo 1.4, pa imam i ja 1.4, karina obicna, dje ce ic sepet takav!
 
Član
ja stvarno ne kontam tebe trizex?pogledaj prvi post na temu...benzinac zakon,dizel krs:icon_question:a sad branis dizela:icon_question:jel ono bilo da zakuhas,il ne znas ni ti sta bi:icon_question:
isto i daki...poceo se premisljat,malo Nm,ovo ono i odjednom benzin zakon[/quote]
 
Legend
edoze je napisao(la):
ja stvarno ne kontam tebe trizex?pogledaj prvi post na temu...benzinac zakon,dizel krs:icon_question:a sad branis dizela:icon_question:jel ono bilo da zakuhas,il ne znas ni ti sta bi:icon_question:
isto i daki...poceo se premisljat,malo Nm,ovo ono i odjednom benzin zakon


SRETNI DOBITNIK
Jedini koji ustvari cita forum, i prati teme. Ostali se toliko skoncentrisu samo na blacenje i može im se pisati do mile volje. Umjesani u ovu prevaru su :

trizex, Igy, daki, quattro, bulex, zuljo

:lol::lol::lol::lol:

Eto mali test, koliko ustvari pojedinci prate desavanja i samu tematiku ovog foruma. Ovdje i zavrsavamo sa ovim, pa nakon sto svi zavrsite sa Vašim komentarima stavljamo lock :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top