Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahahahaha,davno sam ja to skuzio,mislim,bilo mi sumnjivo,pogotovo za trizexa,ispocetka nece o dizelu nijednu lijepu progovorit,a onda odjednom dizel kuje u zvijezde...ajd reko da vidim ispocetka,jesam li se zeznuo il je stvarno tako:)
otvorio prvu stranicu i niss mi nije jasno,bio sam upravu
heheheheh
 
Član
quattro je napisao(la):
al sad ozbiljno benzin je benzin

A dizel je dizel! :D

A ja sad odo na pivu negdje, ali sad imam dilemu

da li ici sa svojim benzincicem ili, jtd roktalicom :D
Misljenja?


Ah slatke muke :D
 
N

nenad

Ha ja vidim 2 dana trizex, daki i quattro samo mjenjaju uloge  :lol:
 
Super Moderator
elmir je napisao(la):
da jos nest kazem.. veceras ispred mene audi a6 ja mislim da je 2000god. jer ga voza ovdje jedan seljak gore s brda bogu iza nog i ofarbao ga u narandjesto i veliki spojler pozadi uslikat cu kad ga iduci put vidim..dizel je i ja mislim 1.9tdi on normalno ide i kako salta brzine oblak velikog dima mu izlazi iz auspuha..jbt to auto..uvijek sam za dizela ali ako ces ga vozati onda ga i njeguj i redovno servisiraj i pazi.. a ne da vozas 30 000 i + km i nikad ulja nepromijnis..da bog sacuva kakvih ima idiota

jest ono 2000 godiste A6 al je 2.5TDI i cini mi se da ima chip jer kad ga je prodavo na autopijaci pisalo je 180 konja.... al ga je unakazio sto jest jest :lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
elmir je napisao(la):
da jos nest kazem.. veceras ispred mene audi a6 ja mislim da je 2000god. jer ga voza ovdje jedan seljak gore s brda bogu iza nog i ofarbao ga u narandjesto i veliki spojler pozadi uslikat cu kad ga iduci put vidim..dizel je i ja mislim 1.9tdi on normalno ide i kako salta brzine oblak velikog dima mu izlazi iz auspuha..jbt to auto..uvijek sam za dizela ali ako ces ga vozati onda ga i njeguj i redovno servisiraj i pazi.. a ne da vozas 30 000 i + km i nikad ulja nepromijnis..da bog sacuva kakvih ima idiota

jest ono 2000 godiste A6 al je 2.5TDI i cini mi se da ima chip jer kad ga je prodavo na autopijaci pisalo je 180 konja.... al ga je unakazio sto jest jest :lol:


:lol::lol: moze biti da je 2.5 tdi dodje cesce u travnik gore je iz sela kod mehurica ma neam pojma tako sam cuo..karamanlic sto farba auta ga nagovorio na ono:lol::lol: uhh ako ono ima chip moj bravo ih ima 5 pa ono nemoze maketi majkemi.. fol sminka prije 2-3mj. nabacio na njega dole one neonke a jesam se i ismijao u PM.. ja ga vidio kod fisa on frajer gascinu dao a oblak velikog dima iza njega:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top