Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ma neznam, nikad benzinac nece imati Nm, kao dizel, stoga mislim da nikad benzinac vise nece biti nesto posebno, pa vidi samo kako Audi dere na Le Man, a golf benzinac, i motor taj, uzas ...
 

IGY

Član
benzin samo benzin
dizel-e ne volim jer cade stekcu dok rade
mada novim dizelima nije mane glede brzine ubrzanja
ali ipak benzin je mjera
 
Član
Ma da, ali govoris o modernim turbodizelima, dzaba mu moment kad ga uporedis s turbo benzincem, dok ti ishaltas dizela u 3cu brzinu ovaj jos uvijek razvlaci drugu, dizel mora imati turbo da bi mogao parirati i atmo benzincu a kamoli.....
 
Legend
Ma ja, al GOLF cetvorka dizel TDI ... to je top motor...PD, uzima svakog benzinca ..slazem se da benzinci ljepse rade..
 
Član
Ma daj, to one price, "chipao ga s 110 na 190 ks, moglo je jos malo, al et". Dje ce uzet GTI-a recimo, ili neku slicnu mashinu? Moze mozda momentom nesto mu uraditi na startu, cim se benzin razvrti gotova prica
 

IGY

Član
ima ona dobra stara
"na plin se kuha, na dizel ore, na benzin vozi"
pa izvolite zakljucite sami sta je bolje
voziti ili orati :lol:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
benzin do smrti pa makar ga provlačio kroz najmanji motor 1.0

Upravo, bar ne trese na semaforu kao da sam u bubnju.....dzabe mu stednja i sve, kad zacrni iza kad dodas gas, stid bi me bilo
 
Član
ma joj cim se kaze dizel odma asocira na golfa dizela i ono ko bizi ba tam bezez ti je to , ali de se malo presaberite pa pogledajte te jake dizele . djes ti protiv fabije rs
 
Član
Ma ja ba, stavis filter i odjednom sve da je oke, i jos dobijes 10ks sigurno, da je to tako mislis da fabrika ne bi to radila, daj ba. Sta onda bude kad stavis k&n na benzinca, poleti?
 
Legend
quattro je napisao(la):
ma joj cim se kaze dizel odma asocira na golfa dizela i ono ko bizi ba tam bezez ti je to , ali de se malo presaberite pa pogledajte te jake dizele . djes ti protiv fabije rs

Prestrašno, al tema je golf, a ne Škoda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top