CRX 1.6 16v

CRX 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemam slike bice mozda sutra nikako ne stizem slikati :)

Danas sam polijepio nove folije i poceo damping i to je to od napredka za sad, ocekujem sledecu sedmicu da se malo ubrza i zavrsi.

Eto za sad.
 
Član
Za vikend nisam nista al sutra nastavljam sa dampingom, j*iga sporo ide sve, al ce zato da bude kako treba.
 
Član
Evo malo napredka :) Iako ide mnoooogo sporije od obecanog i ocekivanog al eto desava se nesto ipak

3581mb6.jpg


2us9151.jpg


fuarft.jpg


33cnccm.jpg


Eto za sad, malo dampinga, malo zastite pa cemo vidjeti dokle je doslo danas, ovo su slike od prije par dana.
 
Glavno je samo da napreduje ;) ne moze bas brzo ni ici kad se radi sve iz temelja pa zato bolje polako al sigurno :icon_smile:
 
Član
Evo najnovije vijesti :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Majstor je u bolnici, nesto oko pluca i nece izaci za mjesec najmanje, tako da auto prebacujem kod druga u garazu i na cekanju je dok ne skupim pare da platim drugog, jer manje vise niko nece da radi posle nekog i trazi mnogo vise od ovog, tako da sam sad stao do daljnjeg. Sutra se nesto trebam sa drugom da dogovorim pa mozda postoji sansa da se nastavi raditi kod njega ali to je pod VEEEEELIKIM znakom pitanja.

Sad cu definitivno da izludim :icon_confused::icon_question::icon_cry::icon_sad::icon_confused:
 
Super auto pravo volim ove honde vozio sam je u kolege je bio isti motor a njegova je trosila uzasno malo mozda nekih 7 litara u prosjeku :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top