CRX 1.6 16v

CRX 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
A j*iga nije jos ispala :)

Citaj gore, dva mjeseca uzaludnog cekanja, sad je kod pravog majstora koji ce da zavrsi za 15ak dana, ali mi je malo daleko tako da ne znam hoce li biti slika radova, a za koji dan bi moglo biti slika gotove :):):)

Vjeruj mi i ja sam vise popizdio, zato sam i rekao, koliko god da znate dobro jeftinog majstora zaobidjite, idite kod skupljeg, nije dzaba skuplji, sigurno ima razlog.
 
Član
Super hondica ;) , a i to sa mat bojom me vuće već nekih par mjeseci čak sam i zagledao jednog opela D tip /stari/ da ga uzmem i matiram sa bijelim felama :lol:
 
Član
Evo novosti, ofarbana je dva puta za vikend al ni jednom nije valjalo :):icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Pa ce u ponedeljak da se farba po treci put u tri dana :icon_rolleyes:

To jos niko nije uspio cini mi se, al eto valjda ce bit dobro, treba sad koji sat da se osmirgla svo smece od farbe sa nje pa ce da padne ili spies hecker, ili autocolor pa ce valjda da valja sad:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Hebem li mu sto mat farbi, sve sa lakom i pastom zajedno...:D:D:D
 
Član
Hoce ! Samo je pitanje do kojeg vise vikenda, sad postaje smjesno vise za zaplakat:icon_cry:
 
Član
Evo malo novosti, slika jos nema, ali sam auto uspio da sklopim i dovedem u koliko toliko vozno stanje :)

Ne stizem mnogo da radim, ali eto ide polako, sad su dosli najgori dijelovi, sitnice neke lajsnice i muzika i ciscenje svega, ali prije toga imam mali problemcic sa curenjem vode u gepek iz nepoznatog pravca pa dok to ne rjesim ne mogu dalje.

Eto pa danas mozda bude i koja slicica ako stignem al ne obecavam. Znaci limarija je ispala odlicno u sta nisam ni sumnjao, ali boja bas i nije, tako da se ponovo farba posle zime. Problem je sto sam dobio izgleda staru i jos uz to i sa dna konzerve boju u kojoj je bukvalno bilo pijeska ili prasine ili ko zna cega, pa nakon nanosenja baze je opet osmirglano a ja trcao u grad po litar spies hecker-a pa onda kad smo nanijeli lak on ostao mutno sjajan umjesto mat :(
 
Član
A bice valjda, ne stizem ni da oprem niti zavrsim sve pa mi se i ne slika al ajde slikacu koju ovako prljavu :)
 
menjic je napisao(la):
Evo i moje garaze konacno :)

Strasno los odabir materijala...ne vrijede novca koje si dao...:icon_confused:

menjic je napisao(la):
Evo novosti, ofarbana je dva puta za vikend al ni jednom nije valjalo :):icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Pa ce u ponedeljak da se farba po treci put u tri dana :icon_rolleyes:

To jos niko nije uspio cini mi se, al eto valjda ce bit dobro, treba sad koji sat da se osmirgla svo smece od farbe sa nje pa ce da padne ili spies hecker, ili autocolor pa ce valjda da valja sad:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Hebem li mu sto mat farbi, sve sa lakom i pastom zajedno...:D:D:D



Ma trebo si to u Trnjacima odraditi Heckerom i bog te veselio, nemas briga nikakvih.
 
dje je ta honda......imal je na google earth-u...daj nam makar slike tudze honde da nas vishe zelja mine...hehehe
salim se znam ja kako je muke muciti kad ti nesto cekas a ono ti sve okrene sve naopako...sretno sa hondom druze...hehehe..pozdrav :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top