CRX 1.6 16v

CRX 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šteta baš jbg...a probaj naći kakvog bar to osnovno što ima da se završi pa dalje za lakiranje ne bi trebao biti neki problem naći nekog...
 
Član
Ma imam ja njih koliko hocete, al valja sad bacit pare namjenjene za muziku i motor a skupit jos jer ne znam kad cu moci od ovog dobit nazad sto sam dao al et sad, sta cu.

Ujutru se nastavlja raditi valjda al eto javim se jos :icon_rolleyes:
 
Član
Evo presao sam kod drugog, i mnogo boljeg :) kupio jos 200 KM materijala ono prije je bilo 300 i radi se opet ...

Pa sad ne znam nista reci dalje, ni kad ce ni sta ce da bude.
 
Član
Uuuuu e konacno i owu temu da vidim, mada jedno mesec dana nisam uso na forum...Konacno i ta Honda u BHt garazi...Mnogo je dobar auto, jedva cekam da vidim tu boju, sad kad legne na dobru limariju, ne ono zardjalo i korodiralo...Nadam se da ce taj nowi majstor da radi kako treba, pa da bude redovan update...pozz i srecno u nastavku :icon_smile:
 
Član
Ne znam sta bih rekao za to polako, a da je sigurno jeste sad je sigurno da ce biti gotovo za 10ak dana, kostace vise al eto, trebao sam odma ovom odvesti a ne traziti malo jeftinije pa ostati 2.5 mjeseca bez auta.

Pa eto skole svima, moze se nekad proci i jeftinije, ali je generalno bolje i cesto ispadne da je skuplje na kraju jeftinije.

Mene ce ovo sad da kosta vise nego da sam kod najskupljeg ovde isao.

A da mi je ovaj zavrsio, u sta ne sumnjam da bi da se nije razbolio ili da sam sad ostavio jos koji mjesec, kostalo bi malo manje nego ovaj sto sad radi, ali svejedno se ne isplati jer sam na autobuse i na vozanje drugih potrosio i vise nego sto je ta razlika medju majstorima.

Ali eto sad znam da za farbanje auta treba 15ak dana i jedno 600KM materijala + 200 KM skidanje i vracanje lijepljenih stakala. To je 800 + rad tih ljudi najmanje trojica najmanje po 150-200 KM.

Sto ugrubo izadje 1500 KM sto je realno najmanja realna cijena bez da cekas ili da ti kazu treba jos ovo ono.

Mene privuklo jeftinije i jos sam on radi i jos ga poneko pohvalio pa ce me sad doci 2000 i 2.5 mjeseca bez auta.

Tako da eto savjet svima, svi misle da znaju i ja sam mislio, ali nema veze koga znate i nema veze ko koga pohvali, uvjek treba ici u vecu i poznatiju radionicu a na to je plus ako koga znate, zaobidjite sve male i jeftine, nisu dzaba jeftini uvjek postoji kvaka i nije nimalo zanimljivo kad otkrijete sta je.
 
Član
Joj drug ekstra ce ti biti pila.. samo bojim se da ce biti skuplja pita od tepsije... U svakom slucaju, vjerovatno cemo je u punom sjaju vidjeti na proljece...:cool:
 
Član
Ha cuj, pita je uvjek skuplja od Tepsije :) :) :)

Jel Tepsiju racunas sa puntom ili bez ? :lol::lol::lol:
 
Član
E pa ako je sa puntom onda je mozda tu negdje cjena :lol:

Evo dok je pauza da se malo pohvalim :)

Ovo ce da mi upadne u gepek za jedno 10ak dana:

infinity-ref1250w.jpg

infinity-ref1250w-2.jpg


Mislim da ce fino stajati :)

A evo i jedno pitanje za nekoga ko mozda zna nesto: Da li je moguce u gepeku da polijepim itison skroz iznutra i normalno da ga fenom ili cime vec oblikujem prema bocnim stranicama koje su sad plasticne. Pod i zadnja strana mi nisu problem jer su manje vise ravne, ali bocne su bas svakakvog oblika :)

I mozda neki savjet kako to da uradim ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top