CRX 1.6 16v

CRX 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auu buraz jesu te iz*ebali,stvarno mi je zao,svi s nestrpljenjem cekamo da vidimo kako je ispala hondica,,,nadamo se najboljem;)
 
Član
Evo jedna, iako kazem nisam jos zadovoljan, ispalo je onako, samo da se moze voziti nekad na ljeto ce opet kod maestra nekog.

Ovo je onako usput naparkingu cisto da pocnem sa slikama pa cu se potruditi jos koju iz bliza, al stvarno me mrzi slikati nesto sto mi se ne svidja, popizdio sam koliko sam se namucio i opet nisam skoro nista napravio. Ajde rijesio sam limariu i rdju al nisam bas izgled dobio kakav sam htio.

48e5b1a8fd3c87ba5ade40552793c075.jpg


Znam da se nista ne vidi i da je daleko, al eto da pocnem, sutra cu malo iz bliza :)
 
Početnik
;););)
ja obično škrtarim na rečima, al ti si se brate baš potrudio. a i između ostalog, HONDA je u pitanju
svaka ti dala* :cool:




*(prodavnica popust)
 
Član
merdecesW126 je napisao(la):
;););)
ja obično škrtarim na rečima, al ti si se brate baš potrudio. a i između ostalog, HONDA je u pitanju
svaka ti dala* :cool:




*(prodavnica popust)

A sto skrtarim, sta da kazem zima, ne moze se nista radit sad i oprat je frka :) :) :)

Evo jos dvije slike :)

28o5rs.jpg


wjjtw0.jpg
 
Član
:lol::lol::lol:

Pa oprana je samo pao mrak, to je usput s telefonom, ne mogu stici radim po cijeli dan pa nikako da napravim foto session jedan al bice. kad dodjem kuci pao mrak sta cu moram je odvest kod sase u studio :)
 
Član
14o8cj.jpg


Joj deyo rjesavaj ove slike, one prve ste mi obrisali sa "fotke.bhtuning" a ove sad velike prikazuje, ne lici ni na sta :D
 
Član
Jesi li nabavio one Carbon look folije koje si trazio na HFC-u? mislim da bi joj cucnule samo tako...
 
Član
Nisam,skupo je to kod nas pravo, kad se sracunas mozes ofarbat auto samo za cijenu tih folija :D

A kad si vec spomenuo, ajde ako te ne mrzi ili nekog ko cita ovo a iz Sarajeva je da se malo promuvate po gradu ima tamo neka firma koja drzi te folije pa da mi provjerite za obicnu mat crnu foliju sirine preko metar mislim da je 120 cm sirina rolne kolika je cijena po metru kvadratnom ili ta sirina 120 cm x 100 cm kako je vec prodaju ja mislim da ide na metar duzine.

Unapred hvala.
 
Član
Ja znam za jednog koji to prodaje.. 80KM/m2 sa pdv-om, ali nisam siguran kolika je rolna toga...
Mogu se raspitati pa ti javim..
 
Član
Dobra je brate po meni ispala mislim jos kad nam nabacis slije po danu itd.. mislim da ce biti zadovoljavajuce! Ali džaba sve ako se tebi nesvidja :icon_evil: no sikiriki!
 
Član
Joj 80 KM po metru kvadratnom pa jeftinija je farba od toga, ne isplati se ta folija nikako.

Ja govorim o obicnoj mat crnoj foliji kod mene ovde je 3-4 KM metar kvadratni cini mi se ili mozda je to pola metra al tako nesto smijesna cijena, samo nemaju dimenzije koja meni treba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top