CRX 1.6 16v

CRX 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mazda-boy je napisao(la):
auu zvjer je zvjer.... znam ja ovo auto,stalno je u Bijeljini jel tako? Parkiran ti je u Sarajevskoj ulici...a izbor majstora ti je pravi,dobar majstor....:cool::cool:

Hvala ako ozbiljno mislis :) Ja sam vidio sta je covjek i kako uradio a gledao sam i ostale pa se odlucio za njega, do sad sto sam vidio da je radio, uradio je vise nego dobro i mislim da nisam pogrijesio, a druga stvar uredan je i normalan covjek i samo mogu da ga pohvalim a eto vidjecemo i moje kad zavrsi pa ga pohvaliti jos:)

U Sarajevskoj jeste kad sam na poslu a stanujem tamo malo posle Hofmana.
 
Član
menjic je napisao(la):
mazda-boy je napisao(la):
auu zvjer je zvjer.... znam ja ovo auto,stalno je u Bijeljini jel tako? Parkiran ti je u Sarajevskoj ulici...a izbor majstora ti je pravi,dobar majstor....:cool::cool:

Hvala ako ozbiljno mislis :) Ja sam vidio sta je covjek i kako uradio a gledao sam i ostale pa se odlucio za njega, do sad sto sam vidio da je radio, uradio je vise nego dobro i mislim da nisam pogrijesio, a druga stvar uredan je i normalan covjek i samo mogu da ga pohvalim a eto vidjecemo i moje kad zavrsi pa ga pohvaliti jos:)

U Sarajevskoj jeste kad sam na poslu a stanujem tamo malo posle Hofmana.
dobar majstor moj rodjak radi auta kod njega stalno...samo nemoj zuriti sa radovima polako..ako ti treba nesto vezano za hondu javi mi ja sam dobar sa ovim Black knightom on ti je majstor za to...ta honda mat-boja je njegova..pa eto javi se...a tu sam ja u gradu srescemo se :cool:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ma ja zato i ide laksa 200kg sve TRULO hehehe :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: PA vidio sam i ja da ide al sve kontam sta je

mazda-boy je napisao(la):
menjic je napisao(la):
mazda-boy je napisao(la):
auu zvjer je zvjer.... znam ja ovo auto,stalno je u Bijeljini jel tako? Parkiran ti je u Sarajevskoj ulici...a izbor majstora ti je pravi,dobar majstor....:cool::cool:

Hvala ako ozbiljno mislis :) Ja sam vidio sta je covjek i kako uradio a gledao sam i ostale pa se odlucio za njega, do sad sto sam vidio da je radio, uradio je vise nego dobro i mislim da nisam pogrijesio, a druga stvar uredan je i normalan covjek i samo mogu da ga pohvalim a eto vidjecemo i moje kad zavrsi pa ga pohvaliti jos:)

U Sarajevskoj jeste kad sam na poslu a stanujem tamo malo posle Hofmana.
dobar majstor moj rodjak radi auta kod njega stalno...samo nemoj zuriti sa radovima polako..ako ti treba nesto vezano za hondu javi mi ja sam dobar sa ovim Black knightom on ti je majstor za to...ta honda mat-boja je njegova..pa eto javi se...a tu sam ja u gradu srescemo se :cool:

Pa svrati nekad na kafu onda, svirni, blicni samo nemoj skretat u mene :)
 
Eto šta se dešava kad se ne peru zubi redovito :lol: slika izgleda strašno a mogu mislit kako je uživo...al hajde da se valjda dovesti u red kad je već farbaš, bit će to kako treba :icon_smile:
 
Član
Hval, bice sve uredu, bice i slike kako se bude radilo, danas je konacno rastavljeno sve i ujutru ulazi u garazu i pocinje pa cu da javim i slikam dalje :)

A nije strasnije je na slici vjeruj, mada se jesam iznenadio kad smo skinuli plastiku sa praga koja ne stiti nego samo skuplja so i blato :)

A vidi i ti si ziva :)
 
Član
Ma nije to toliko ni strašno koliko crx zna strunuti.
Kakav ti je pod? Tu već nastaju problemi sa krparenjem,iako nije ni ovo sa pragom bezbolno,pošto nemoš naći novih djelova za zamjenu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top