Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

sretno sa vozackom,nemoj voziti sporo :D

I stavljaj 15ku,nemoj biti foking sminker :)
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

to je extra auto

zanima me koliko si je platio i koliko se krecu cijene tih hondica

pozz :)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

tropix-mk2 je napisao(la):
to je extra auto

zanima me koliko si je platio i koliko se krecu cijene tih hondica

pozz :)

ima esmir svoju prodaje oko 7000KM neznam tacno.. ja sam svoju platio 6300... imas na marketu CRX Del Sol.. cijenu neznam.


neznam ovih na slici.. borbet T... jedan jaran kupio ovakve sebi nove.. neznam je su li borbet.. ali takav je oblik.. pa i ja planiram sebi stavit 195/50 R15
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

[/align]Dugo sam razmisljao... imam ga namjeru cijelog farbat(samo dok prodam skuter..) .. i mislio sam u istu boju... al boja mi se ne sviđa.. tako da sam odlucio CIJELO FARBANJE, DRUGA BOJA!! brat me nagovarao na bijelu.. a ja opet vise volim crvenu.. tako da ce biti crvena.. i to Klar-lack.. da se sto bolje sjaji ovako bi to trebalo izgledati:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ta crvena jeste extra,ali ja se ne bih zurio sa bojojm,takva boja u tebe je isto savrsena,prvo bih kupio kakve felge i malo spustio,pa onda kasnije nekad lakiranje:icon_smile:
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ima jedna iste boje kao tvoja u naselju sada skoro svaki dan je viđam :icon_smile: jeste boja fina ali...meni se takođe ne sviđa a ova crvena je stvarno extra na slici i ljepše joj puno stoji crvena boja
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Vec sam jednom postavio ovu sliku u ovoj temi,evo opet cu,de ti nju radije zakucaj i neke felgice nabaci za te pare koje si konto dati na farbanje.

Ista boja,samo zakucaT:D


i479218_adn283ifskpxpunuhzx.jpg
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ma felge i spustit je bit ce puno bolja nego da je samo prefarbas u crvenu;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

nismo se dobro :lol: razumjeli felge ce ici one borbetove 500-600KM , onda farbanje (tata mi je auto lakirer.. on ce ofarbati.. moje je samo da kupim materijal oko 500KM , potamniti stakla.. i to je to!! Samo da mi je skuter prodat.... a mozda i spustanje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top