Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

felge bi joj dobro stajale te, boja je ok( vidjeh neki dan jednu takvu na benzinskoj ili je mozda i tvoja ako si dolazio u sa :) ) a stakala sto se tice samo nemoj pretjerati sa postotkom i sve ce biti ok...pretjerano em nije nesto za vidjeti tako na autu, em racunaj kaznu od svake trece patrole :) pa eto ako ti se svidja...iz iskustva govorim :)
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Jedino dobro kod (jako) zatamnjenih stakala jeste sto tokom trkanja onom jadniku iza otezavas obilazenje,jer se ne vidi dobro (ili skoro nikako) kroz zadnju sajbu. :D
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

erol_brcak je napisao(la):
Jedino dobro kod (jako) zatamnjenih stakala jeste sto tokom trkanja onom jadniku iza otezavas obilazenje,jer se ne vidi dobro (ili skoro nikako) kroz zadnju sajbu. :D

Po meni je auto sa crnim krovom i decentno zatamnjenim staklima ljepsi 100000 puta nego sa obicnim...dobro znam, kod njega nije crni krov, ja vec sebi gledam :D al ima i tog sto kazes, vidis da ima pozitivnih strana :D
(edit:napisah jednu glupost gore :D )
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Dobro to stoji,ali samo u tim slucajevima kad je krov crno.Ali svugdje drugo nema sanse da si stavim foliju na auto.Jel trkaca auta imaju folije ? :D
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ukucaj www.hondafanclub.hr... uclani se na forum i tamo ces naci SVE za hondu...
Samo laganini... bice to lijepo auto;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

e evo napokon uspio napraviti sijalice u instrument tabli.... i stavio sam bijele led diode u farove (pozicija)...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Pozdrav, ima li tko savijet... mislio sam staviti na ovu svoju Hondu 195/50 R15 sta vi mislite o tome??:icon_question:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Mozes to, zasto da ne.. mislim da mozes i na 16-ke ici, mada ti je optimalno ici na 15-ku.. a 195, je taman za njega..;)

nego, polozil` ti?
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

:lol: E POLOZIO SAM!! 06.06. (na rođendan) zaboravio sam vam javit.. u srijedu ce vozacka bit gotova!!
a 16" koja bi mjera bila normalna??

djavolica je napisao(la):
felge bi joj dobro stajale te, boja je ok( vidjeh neki dan jednu takvu na benzinskoj ili je mozda i tvoja ako si dolazio u sa :) ) a stakala sto se tice samo nemoj pretjerati sa postotkom i sve ce biti ok...pretjerano em nije nesto za vidjeti tako na autu, em racunaj kaznu od svake trece patrole :) pa eto ako ti se svidja...iz iskustva govorim :)

a ima neki covjek sto radi na benzinskoj.. ista kao u mene.. :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

nek ti je sa srecom:cool: men valaj jos cekat slj. ljeto:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
nek ti je sa srecom:cool: men valaj jos cekat slj. ljeto:icon_smile:
E hvala puno!! ma proce brzo i ta godina...:lol: Abd u Srijedu vozacka i onda gas :123: :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top