Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
Evo ljudi i ja napokon dobio vozacku!! :icon_smile: slike je malo mutna.. ova kriza pa je los mob... :lol:

Cestitke.. da se navozas i da te Honda sluzi..
:cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

haval puno svima!!:lol: sad za sad je Honda super!! ima nekih radova - stavljanje led dioda u standarne retrovizore, i skopcani na zmigavac, a ovaj obicni zmigavac bocni je iskljucen a kad se bude radilo bit ce zacepljena rupa .. bice slike veceras :icon_smile:

CoL3-99 je napisao(la):
meni se ipak čini da ovu civic EG necu posjedovati,mislio sam u RH na fax,tamo se moze i naci i nisu vele para,a predomisljam se upisati fax u Mostaru i nista od mog najdrazeg limenog ljubimca:icon_sad: ovaj tvoj je savršen;)

Hvala CoL3-99 :icon_smile: ma nemoj se sikirat.. dok ti skupis sta love, dotad cu i ja mozda prodavat svoju da kupujem kakvu noviju i jacu..:lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

veljo-p je napisao(la):
pravo dobra honda a i utegnuta je sretno sa kolima i vozackom

Hvala kolega!!:cool:

Evo napokon i ja nasao malo vremena da uslikam radove... :icon_smile:evo par slikica...Sorry sto kasnim:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

E moze li mi netko uraditi u photoshopu na ovoj crvenoj ofarbati pragove i doljni dio karambolke u crveno, potamniti zadnja stakla i stviti borbet T felge... al ista dimenzija i visina auta jel moguce:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mogu ja probati za 5 min:icon_smile: sam da nesto dovršim;)
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

db0119123e51a275495606ed8742d49512501.jpg

sranje je sa istom velicinom felgi,ovo je meščini max 15,da je bar malo vece:icon_smile: mislim nije sranje,al nije bas tolko lijepo :)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

@ CoL3-99 hvala puno extra urađeno.. neznam sta mislis za ove felge prednje gume 205/45 R16 a zadnje 215/45 R16
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top