Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

15ke,niposto 16ke.14ka je fabricka velicina,dakle to je kompromis izmedju udobnosti,potrosnje i snage motora da vuce tu felgu.jedino ako si furac onda uzmi 16:D
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

znaci 15.... a moze li mi netko objasniti sto se tice ovih oznaka, npr "7 jota", i raspon ruoa kod mene je 4x100, mogu li meni felge od nekog japanskog auta 4x103,4 ili je 4x104,3 (neznam tacno kako ide)
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

vidi sa ovim momkom,ima ti dosta finih jeftinih felgica;)
http://www.bhtuning.com/thread-19629.html
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

e znali mi tko reci vezano za sportski filter zraka.... kad ga stavin, je li trebam skinuti onaj originalni filter... i kad stavim treba li se osjetiti drugaciji zvuk motora...
 
Početnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
e znali mi tko reci vezano za sportski filter zraka.... kad ga stavin, je li trebam skinuti onaj originalni filter... i kad stavim treba li se osjetiti drugaciji zvuk motora...

sto ce ti to

to ti samo kvari auto
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Naravno da vadis orginalni filter.... i nece ti pokvariti nista ako ga pravilno ugradis u auto..
Trebao bi zvuk da se promijeni, i da imas bolji odziv na gas... :cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Aditas je napisao(la):
Naravno da vadis orginalni filter.... i nece ti pokvariti nista ako ga pravilno ugradis u auto..
Trebao bi zvuk da se promijeni, i da imas bolji odziv na gas... :cool:

kako mislis "pravilno" satvio sam ga na usisnu granu, stegnuo selnu i to je to.. ??
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ma svi govore, uradi to sam.. postavi to sam.. pa poslije kukaju, kvari auto itd. Pravilno, mislio sam na neki ovlasteni servis ili kod nekog provjerenog majstora...

Ti si ga postavio, eh sad... kod mene bi ecu prikazivao gresku.. koju bi morao otkloniti na dijagnostici... Eh tek onda,gljiva ne kvari motor....:icon_smile:

Kako ti se cini sad ga si to vec obavio..? Ima li ikakve razlike..?
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Aditas je napisao(la):
Ma svi govore, uradi to sam.. postavi to sam.. pa poslije kukaju, kvari auto itd. Pravilno, mislio sam na neki ovlasteni servis ili kod nekog provjerenog majstora...

Ti si ga postavio, eh sad... kod mene bi ecu prikazivao gresku.. koju bi morao otkloniti na dijagnostici... Eh tek onda,gljiva ne kvari motor....:icon_smile:

Kako ti se cini sad ga si to vec obavio..? Ima li ikakve razlike..?

Ima malo bolji zvuk... osjeti se ... i dok jos stavim kakvu roru nazad... bice: ;) a to sto govoris za ECU da kod tebe bi pokazivao, mora pokazati, jer mu moras skinut i filter (orig.) i onu granu sto dovodi zrak do filtera... ipak kod tebe je vise elektronike...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ma kod mene zeza onaj senzor za kontrolu usisa....a za njim i elektronika..
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

drug sto se tice izgleda ja cu ti samo reci jedno i jedino....1 stvar koju trebas uraditi kupi felge i to 17ke ili 16ke minimalno zato sto ti je manji motor...zivio sam u kanadi i bila jedna ista ko u tebe samo crvena sa bijelim 17kama boli glava a kamoli da joj je jos sta doradjivo spojlere i to...kupi felge 16-17ke i roru i ne treba ti za sad nista vise jer felge mjenjaju izgled svakog auta i to drasticno..pozz
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Gdje ce 17ke na ovako malo auta,daj ba,pa nije ovo kanada,a rupe,a to sto je motor relativno slab,valja kotrljat 17ku.
Druze stavi ti 15ke (maks 16),spusti ga i popunit ces rupu fino.

Traba li ti ista vece od ovoga?

i510768_htup071001z1994hondaciviccxsideview.jpg
 
Super Moderator
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
ne sviđa mi se maska,blatobran i rep:D

pa samo to i ima... znaci nista ti se ne svidja :lol:

fina honda vec sam reko... ova prva sto ti je drug Trozic postavio je najbolja... znaci samo spustanje i felgice i moze neke folije... nista plastika jer ovo auto je samo od sebe lijepo ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

To sam i mislio... prodajem motor, pa kad prodam, ofarbat cu ga cijelog (u istu boju) i ofarbati i ono crnu na pragovima, i karambolkama.. nabacit felge 16"...(mislio sam: BORBET T model). stakla potamnit... i to bi bilo to..
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Joj stakla zatamnit,imal ista gore,ajd sori sto tako reagiram,al nema mi veceg bezvezluka nego zatamnit stakla. Al tvoj je auto,uvijek to zaboravim :D :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top