Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav!
Evo i ja docekao da kupim svoj prvi auto... Naime rijec je o HONDI CIVIC 1.3i 16V HB.... Auto je preslo 160600km originalne kilometraze, 1997 je uvezena iz Njemacke, a tada je placena bila 22700,00 DM (tadasnjih NJEMACKIH MARAKA)... Auto je standarnom ,ali odlicnom stanju.... evo dvije slike... bice za koji dan jos... ako mi moze netko napisati par detalja npr: koji je raspon rupa za felge, od kojeg auta stimaju i tako to..... PoZZ
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Oj kad ovo moj rodjak vidi ,pocet ce plakat,njemu je ovo auto snova,al bas SNOVA,premda ni meni nije strana.Uh blago tebi jaro,uzivaj!:cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

erol_brcak je napisao(la):
Oj kad ovo moj rodjak vidi ,pocet ce plakat,njemu je ovo auto snova,al bas SNOVA,premda ni meni nije strana.Uh blago tebi jaro,uzivaj!:cool:

heheeeee, hvala puno... ja sam je trazio dugo, i napokon nasao da valja... i nisam se pokajao sto sam toliko cekao... E sad kad skupim sta para slijede felgice... PoZZ

edoze je napisao(la):
fina hodnica,sretno:cool:

Hvala!!!
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
Pozdrav!
Evo i ja docekao da kupim svoj prvi auto... Naime rijec je o HONDI CIVIC 1.3i 16V HB.... Auto je preslo 160600km originalne kilometraze, 1997 je uvezena iz Njemacke, a tada je placena bila 22700,00 DM (tadasnjih NJEMACKIH MARAKA)... Auto je standarnom ,ali odlicnom stanju.... evo dvije slike... bice za koji dan jos... ako mi moze netko napisati par detalja npr: koji je raspon rupa za felge, od kojeg auta stimaju i tako to..... PoZZ
4X100 druga japanska auta 4bolt patern
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

eg6 tesko je ovo za naci,najdrazi od svih civica,aBd bit ce jednom i moj,sretno,prelijepa je:cool:
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Nemoj je samo ukakat pliz,ionako ih je skroz malo u BIH.Bez plastike jednu,hvala!;)
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

aBd za koju godinu na faxu uzet samo EG6,,ako planiras raditi nemoj ici dalje od ovoga
civic004-thumb.jpg

jos jednom prelijepo ti je auto,jako ocuvano;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
aBd za koju godinu na faxu uzet samo EG6,,ako planiras raditi nemoj ici dalje od ovoga
civic004-thumb.jpg

jos jednom prelijepo ti je auto,jako ocuvano;)

Hvala!!! unutra je stvarno kao nova... p je sljedece kad budem skupio nekog keša: felge i onda spojleri... Eva par sto su se meni svidjeli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top