Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Vala druze jedino ova crvena vrijedi.Ostale su plastik fantastik,a zelena je pimp my ride.

De radije nesto ovako.:)

i479204_2.jpg


ili ovako

i479214_15.jpg


ili evo u tvojoj boji

i479218_adn283ifskpxpunuhzx.jpg


Ali tvoj je auto,kako se tebi svidja,ovo ja samo kako bih ja ;)
 
Administrator
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

dobra hondica, da nije ova slucajno iz Hadjica jedna se dole prodavala ista
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ma civic nemoze bit ruzan,inače ovaj model civica mi je najdrazi,al u nas ih slabo ima,po HR se mogu nac za 2500€,ona perfektno izgleda i sa felgicama samo,kao ovaj iz oglasa http://auti.net.hr/automobili/showAdvert380375.html
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Jeeebo majku ovaj je preeeeelijep,ovaj iz oglasa,savrsen.:icon_eek:

Sori druze na OT
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Lijep primjerak inače mi je ovo jedna od najdražih Hondi,a kao što već neko reče raspon rupa ti je 4x100 i mogu felge sa Golfa I,II,III,BMW E30,Opel Kadet,Corsa,Tigra,Astra i još puno auta..
 
Legend
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

jako dobar primjerak honde
svidja mi se.. imaju 2-3 po gradu vozaju se. vidjam ih cesto i ne mogu biti ravnodusan prema takvim autima
predobri su..

cuvaj je ;)
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

fina hondica svaka cast......ja je trazim vec dugo al je ne mogu naci.....jel zna neko gdje se po BiH moze naci jedan takav model.....drugi civici su dobri al ovaj mi je ufffffff.........
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

nismo je napisao(la):
dobra hondica, da nije ova slucajno iz Hadjica jedna se dole prodavala ista
da to je ta...

Evo jos par slikica... danas sa, je ispolirao... probavao neke felge 14" sa starijeg civica '91... E da mi je polozit. pa da mogu malo vise vozat...
 
Super Moderator
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

fina honda nek je sa srecom i ako sta budes radio uradi ko sto su ti neki dali primjere... one sto si ti postavljao su mi pretjerivanje a ove druge su extra ne mogu biti bolje

cuvaj je drug ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top