Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Cadillac DEVILLE 6.4L V8 287KW-390PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
btw... ako hoces... da ga vratis u orginalo stanje... u USA se jos uvijek proizovde dijelovi za sva auta... cak sta vise ovdje na poslu imam X tih magazina... specijaliziranih za ta stara muscle cars... gdje se prodaje sve... od sarafa do motora... progooglaj... svaki proizvodjac ima svoj magazin.... tj zaljubljenici.. u ta vozila... imaju svoje magazine... gdje se samo prodaju dijelovi za takva vozila... a nisu nesto ni skupi... eh sad jedino je pitanje kako ces ih dokopeljati.. ovamo :cool:
 
Član
Da li si Novice razmisljao da posaljete mozda mail u cadillac da ljudi vide da im to auto postoji pa ce mozda sta i dzaba da vam daju da ga restaurirate...A svka cast na poduhvatu neko de ti tom komsiji predlozi da bubreg proda da ne dizete kredit:icon_smile:....Samo naprijed...
 
Član
dakle kosta restauracija ali i cijena kasnije ide u nebo za kolekcionare
ima ih par to godiste na autoscaut.de i preko 16000evra svaki
 
Član
Plakich je napisao(la):
Da li si Novice razmisljao da posaljete mozda mail u cadillac da ljudi vide da im to auto postoji pa ce mozda sta i dzaba da vam daju da ga restaurirate...A svka cast na poduhvatu neko de ti tom komsiji predlozi da bubreg proda da ne dizete kredit:icon_smile:....Samo naprijed...
nisam razmisljao o tome cak mi nije palo ni napamet nista tako a komsija ima kesa samo nema volje da ga radi a nece da ga proda sada smo poceli radit nesto malo ali on gubi volju a nemogu da ga nagovorim da mi proda
 
Član
e odma mu klempu zvizni...gdje ce ovakvo auto, pa jos sa ovakom povijesti, gledat kako propada...sta je njemu :icon_eek:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
e odma mu klempu zvizni...gdje ce ovakvo auto, pa jos sa ovakom povijesti, gledat kako propada...sta je njemu :icon_eek:

:cool::cool::cool:

Nije lud prodat, ako ima blage veze sta posjeduje...:lol:

Nadam se da cemo ga vidjet u blizoj buducnosti na cesti... ;)
 
kao prvo svaka cast za posjedovanje ovako unikatnog auta ,i to jos kod nas u BiH,drugo veliki respect da ste se odlucili na bilo kakav projekat na ovako oronolom autu,jer je to bure bez dna,a koliko sam shvatio i taj komsija igra veliku ulogu,hoceli komso dalje podrzavat projekat u ovakvoj ekonomskoj krizi,pitanje je?da je moj auto,ali na zalost nije,ja bi ga nastojo vratiti u prvobitno stanje,pa makar to i potrajalo 20 godina,i obavezno originalni motor ubacio,jer nije zamislivo cadillac sa srcem od zastave pa jos TITIN,ipak sve u svemu zelim vam puno srece i para u daljim radovima!!!!! ;)

Evo i par slika u orginalnom stanju,predivno auto,stvarno extra klasa .















evo i jedna style-verzija,na koju ti odprilike pucas :icon_smile:



:icon_exclaim:
 
Član
taj motor od zastave sigurno ima 80 KS posto one od 100 i vise rijetko ih je bilo u to doba
 
Član
e ja bi ga uradio kao ovaj zadnji znaci fabricko stanje sa velikim crom felgama samo dadodje u moje ruke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top