Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cini mi se da nikad nismo gledali bosnu i onakvom izdanju kao u prvom poluvremenu...pa igrali su fenomenalno...a drugo poluvrijeme k'o runje...ipak svaka cast igracima..al dzeko mi je popio mozak,a bogami i one jebene reklame sto su ubacivali dok je utakmica trajala....izgleda da nisu svijesni koliko im zbog onoga ljudi jebu mater
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Sad treba biti i realan malo... ko god nam u barazu dodje nema sanse protiv nas. Mislim da smo mi u slabijoj skupini i da nam mogu Portugalci, Turci, Hrvati ili Cesi doci.
Vi sami procijenite al' sa svima mozemo igrati, i ako je jedna Danska veceras mogla Portugal pobjediti, zasto nebi mogli nasi momci koji igraju bolji fudbal od 90% evropskih repki.

Nije da se tjesim, ali ova godina je nasa;)

Mnogo realna recenica :lol: Prijatelju svi igraju fudbal danas, vidis da svako svakog moze dobiti, tako su se samo nasi posle prvog mesta u kvalifikacijama za svetsko nalozili ma idemo tamo u polufinale i sl i puska... Svaka cast Bosanskoj reprezentaciji pratio sam ih ove godine,ima kvalitet i navijam za nju u barazu;)
 
Član
da ne dobijemo portugal.. meni svi ostali odgovaraju... Hrvati mozda ne jer se plasim da se nece ponoviti Marakana... daj Boze makar da imamo srece u cetvrtak...
 
Član
bilo koga osim portugala cemo razvaliti :cool:
nebi hrvatsku radi mogucih incidenata....
ocitali smo im lekciju u prvom poluvremenu, dzeko je zabio dovoljno, u ovakvim utakmicama je jako tesko zabiti to treba biti svjestan, cak je i spahic podlegao pritisku i ponio se dosta neiskusno u onoj situaciji, jer je bilo normalno da ce sudac cekati i minimalan povod da svira penal...
neki igraci su morali izaci, mujdza i hasagic, zamjene su ipak bile zamjene....
ulazak zahirovica je bio logican iako je izasao medunjanin koji je neophodan u ofanzivi....
sve u svemu , ne trebamo ocajavati cestitke igracima meni je dovoljno kako su igrali, u parizu smo pokazali ko smo i sta smo...osim portugala koga god dobijemo mislim da cemo 99% proci ;)
 
Član
jos uvijek ne mogu da vjerujem kako smo glupo ispustili prednost koju smo imali

kako sam cuo po komentarima svi psuju sudiju,ovo ono, malo jeste isforsiran, ali spahic je napravio penal

ja bih iskreno volio da dobijemo Hrvatsku u barazu, oni mi trenutno izgledaju nekako neustimano u odnosu na ove ostale ekipe,mislim da bi njih najlakse dobili

moram da dodam da je nasa ekipa veceras bila sjajna,momci su igrali na vrhunskom nivou, svi moji sugradjani su psovali Papeta kad je dosao na korimilo reprezantacije, sta ce on, seljo ovo ono, posto su mu svi zavidni, tako nam se i grad zove
podigao je nivo igre moramo biti iskreni, sada nam ekipa izgleda puno puno puno zanimljivije
 
Član
Ja bih volio Hrvate da dobijemo pa da ih muski razvalimo :lol: Oni su psihicki dosta pali i narusena im je atmosfera Bilic su se ljulja stolica...a na papiru Cesi su najslabiji...Turci ne igraju u bog zna kakvoj formi a Portugal je vec prica za sebe i njih bi najbolje bilo izbjeci ;)
 
Član
armine nije spahic napravio penal, napravio je faul van 16, al nasri haman gledao nadrealiste :D

al utakmica je zavrsena, sudijske greske se desavaju, slucajno il namjerno .. :icon_rolleyes:

nego vise su me nervirali oni sa BHT-a, one reklame se na qrac popele
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top