Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
sretan su go franci zabili , jbg ...... ali svaka cast nasim momcima , ovo su fenomenalno odigrali !!!!

a komentatori su popizdili , pa iskljucili mikrofone ....cuj tehnicki problemi :lol::lol:
 
Početnik
ma nije to taj,mescini da je Kemo bio komentator gore,a ovaj Igor je cekao dole na terenu
 
Član
stvarno je smijesno kako su sudije ofirno presle na stranu Francuske u drugom poluvremenu... zmajevima svaka cast... Mensur Mujdža je zasluzio da bude igrac utakmice... Dzeko me je stvarno razocarao... stvarno je fulao i previse... ja nikako da skontam kako on vrijedi 28 miliona a u reprezentaciji igraju puno puno bolji koji "hajmo reci da nemaju ni klub kako treba" ....

zmajevi, sretno u barazu... molimo Boga da dobijemo nekoga laganog u barazu, da to ne bude Portugal opet... sve u svemu odlicna utakmica... bili smo ubjedljivo bolji.. mi smo dali pravi go a oni su iz penala koji je DZABA sviran...
 
Član
Eh ... u Sanskom Mostu ,trenuto sve je na nogama ,pale se gume, ulice su pune dime, mnogi su izasli s zastavama BIH da proslave fenomenalnu igru , BARAZ ...

Utakmicu gledao u kafe bar- 17 ciji je vlasnik senijad ibricic atmosfera ma ludilo , stvarno kao da sam gledao utakmicu uzivo ..

Francusku smo bacili na koljena nema sta ,al sreca VISE NEKUCA NA NASA VRATA :( ... Eh sad jedino sto ne razumijem je ... koja od ekipa ide direkt na EP ... jer i srbija ispada, a hrvati u barazu ...


SVE U SVEMU IDEMO NA EP ... i trazit ukrajnike;););)
 
Član
zoran suko je bio kao prvi komentator , spaho se ukljucio kad je ovaj zaglajso , a na terenu je onaj bio mislim onaj krstic :icon_confused:

ja sam uvjeren da prolazimo baraz :)
 
Član
OOOOO SUDIJA

Da bog da ti sin doveo zeta kuci!!!!!
Da bog da ti se djete rodilo u kinder jajetu, a nemao sliku da ga sastavis.
Dabogda zeljan vode bio a imo je u koljenu !
Dabogda ti menza apoteka bila.
Dabogda ti kurje oči progledale!
dabogda cunga lungu na kredit uzimao...
Dabogda ti otpala felga na autu;
Dabogda ti žena rodila stonogu, pa čitav život za cipele radio.
DA BOG DA TI DJECA LICILA NA POSTARA

itd... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Sad treba biti i realan malo... ko god nam u barazu dodje nema sanse protiv nas. Mislim da smo mi u slabijoj skupini i da nam mogu Portugalci, Turci, Hrvati ili Cesi doci.
Vi sami procijenite al' sa svima mozemo igrati, i ako je jedna Danska veceras mogla Portugal pobjediti, zasto nebi mogli nasi momci koji igraju bolji fudbal od 90% evropskih repki.

Nije da se tjesim, ali ova godina je nasa;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top