Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kavaz je napisao(la):
armine nije spahic napravio penal, napravio je faul van 16, al nasri haman gledao nadrealiste :D

al utakmica je zavrsena, sudijske greske se desavaju, slucajno il namjerno .. :icon_rolleyes:

nego vise su me nervirali oni sa BHT-a, one reklame se na qrac popele

:icon_twisted::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
darko13 je napisao(la):
Ja bih volio Hrvate da dobijemo pa da ih muski razvalimo :lol: Oni su psihicki dosta pali i narusena im je atmosfera Bilic su se ljulja stolica...a na papiru Cesi su najslabiji...Turci ne igraju u bog zna kakvoj formi a Portugal je vec prica za sebe i njih bi najbolje bilo izbjeci ;)

Mozda si u pravu, al' ja bih najvise Cehe volio pa tek onda Hrvate i Turke, a cigane Portugalce najbolje izbjec'.


@dellas
DObro mozda sam malo preoptimistican, al' dobar fudbal igramo kako god:cool:

@sick
:D
 
Član
ma faul van sesnesterca 100% treba ppotraziti mozda ima snimak iz ugla is kojeg se najbolje vidi, a faul za koji je spahic zuti dobio je prejak :lol::icon_cry::lol::icon_question:
 
Legend
normala je napisao(la):
OOOOO SUDIJA

Da bog da ti sin doveo zeta kuci!!!!!
Da bog da ti se djete rodilo u kinder jajetu, a nemao sliku da ga sastavis.
Dabogda zeljan vode bio a imo je u koljenu !
Dabogda ti menza apoteka bila.
Dabogda ti kurje oči progledale!
dabogda cunga lungu na kredit uzimao...
Dabogda ti otpala felga na autu;
Dabogda ti žena rodila stonogu, pa čitav život za cipele radio.
DA BOG DA TI DJECA LICILA NA POSTARA

itd... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

edo_16v je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ADisaifxsoY[/video]

LET U SESNESTERAC hehe

:lol::lol::lol: :icon_confused::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

ne znam kako da se osjecam... al imam osjecaj da sad sve mozemo pobijediti...

MA IDEMO DALJE... :cool:
 
Član
zmajevima svaka cast jer su digli ovaj napaceni narod na noge... u tuzli se slavi.. pjevaju po ulici i pusu u one djavole ... daBogda da mognem zaspati...
 
Član
svaka cast momcima na zalaganju i odlicno odigranoj utakmici, pogotovo u prvom dijelu. ne znam zasto je izasao mujdza, mozda zbog onog starta malude na njega, ali se vidjelo da maletic nije dorastao ovakvim utakmicama. nema kvaliteta za ovakvog protivnika sto se vidjelo u nekoliko situacija gdje je skroz lose odigrao. sve u svemu, jbg mozemo mi odigrati fenomenalno, ali smo jos uvijek jedna MALA bosna, koja mora odigrati tri puta bolje od VELIKIH da bi uspjela pobijediti. nazalost ima tu dosta drugih faktora osim same igre. nadam se da cemo i mi docekati svojih 5 minuta slave.

sto se tice baraza, nadam se da ce i nas sreca malo pogledati pa da dobijemo cehe ili turke. hrvate ne bih volio, prvenstveno zbog potencijalnih nereda, a to nikome u ovom trenutku ne treba...

jos jednom, svaka cast momcima na pruzenoj igri :cool:

PS: volio bih cuti platinijev komentar na sve ovo. da li se ponovo SLUCAJNO francuskoj desi da sudija pogrijesi, isto kao sto se SLUČAJNO desilo da onaj nije vidio ruku protiv irske...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top