Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
305866_10150331000935353_569855352_8559680_1378210624_n.jpg


Gledam forum, ne mogu da vjerujem da niko nije pisao nista o tekmi, pa ljudi veceras ce da gori citava BIH ako dobijemo francuze :))
Nego, ono sto mene vise interesuje je koji rezultat predvidjate i gdje planirate gledat utakmicu ?

i ev jedan usputni clip, atmosfere iz Pariza
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gyes5ZSav4o&feature=player_embedded[/video][/code]
 
Član
jebo vas igy, hahaha:D


ma utakmica ko utakmica... ja se samo bojim da nećemo izgubit i to sa dosta razlike...

ali lopta je okrugla i stoje nam šanse da i pobijedimo... (naravno da bi mi bilo drago)

a utkamicu gledamo kod frenda u stanu sa podrskom vina u slucaju negativnog ishoda :D
 
sad kad IGY uleti na temu , bice pakleno , necemo ni docekat tekmu :D :D

ja sam vazda optimistican i predvidjam pobjedu Bosne ;)

DO POBJEDE !
 
Legend
Pa nidje veze, ne igra Sirokaca - Donje uskoplje vec reprezentacija BOSNE I HERCEGOVINE, drzave u kojoj zivimo :icon_confused:. To ako jedan moderator ne gotivi fudbal, to je njegov problem, ne mora maltretirat citav forum, offtopic je i pucaj.. ako bude vrijedjanja, ban k'o i za sve ostalo..

Posto sam ja pokrenuo temu, trebao bih i ja reci, optimistican sam, imamo dobru ekipu, dobra je atmosfera, ima dosta navijaca nasih tamo, bit cemo glasniji od njih sigurno.. predvidjam 1:2 i idemo na EP, a onda sta bude nek bude.. Vrijeme je da narod iz BIH a i igraci pokazu nase boje na nekom od prvenstava, vakat je stvarno..

SRETNO ZMAJEVI !!
 
Član
u subutu sam iz bosne putovao za italiju i u sloveniji sam stao na pumpu kad ono 3 autobisa navijaca :D bas lijepo za pogledati ;) sretno
 
Član
mozemo dobiti ili izgubiti, nebi volio da bude nerijeseno...pomalo me cudi nas formacija s jednim napadacem (dzekom), a idemo na pobjedu... al ajd valjda se taj 'oprez' isplati i slektor zna najbolje..iako ako se budemo branili primicemo ga 100% :icon_rolleyes:
imali smo do sada slicnih prilika, samo sto je sada baraz siguran, do sada smo bili outsideri i protiv slabijih (danska, srbija, portugal)...i sada smo apsolutni outsideri i to treba prihvatiti..sansu imamo zato se fudbal i igra , neka momci ostave dusu na terenu i meni ce biti dovoljno, pa sta bog da ;)
siguran sam da sa jednim golom ne mozemo pobjediti, znaci predvidjam 1:2 u najboljem slucaju za nas....:cool:

i da nema ove repke, i ove euforije ..s vremena na vrijeme..vjerujem da ovaj narod nebi imao niti jedan razlog za srecu i zadovoljstvo...pobjeda bi znacila ne samo pobjeda fudbala nego ove napacene drzave i napacenog naroda, dosta vise negative svaki dan...ako dobijemo , najmanje do 2012 ce se slaviti i smisljati vicevi o francuzima, aBd :)
 
Član
gledo sinoc susica na tk prica nece isti sastav bit ko protiv luks. ice defanzivnije vjerovatno zahirovic mjesto vede , ako tako bude mozemo se posrat igrat ce se viktorija pred nasim golom , dzeko lopte nece dobit , al eto nadam se da ce skontat da nemamo sta izgubit da napadnemo francuze ..

rezultat mislim da ce spahic u 92.minuti roknut glavom za 0:1 :cool:

i gledat cu kod kuce sa prijateljima koju popit i malo zamezetit :)
 
Član
ma pobijedicemo aBd... :D @edo_benz, molim te ne seri sa seljacima jer ti isti ujedninje i usrece ovo malo nesretnog naroda sto ima... atmosfera je predobra.. ja sam sebi rezervisao sto... cuo sam da veceras Sarajevo gori... :D


sto se tice gdje cu gledati.. tradicionalna kombinacija...
105163-1915-13991-preminger.jpg

Kafic.gif



;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top