Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Schumi je napisao(la):
Neće valjda Prag biti 2x iste godine (Ko zna shvatiće) :D

Zar si i ti bio:cool:

edit.
Gledam na sportsport.ba i uefa.com da je Turska zamjenila mjesto sa Ircima... super stvar, da je Cehe ili Irce dobit. A hrvatska javnost i mediji se nas kao moguceg protivnika najvise plase. Toliko o njihovoj igri i fudbalu ove godine. Imaju slabe sanse koga god da izvuku.
 
Legend
sta reci..
vi ste vec svoje rekli, ima jos par stvari koje nisu objavljene ovdje, vjerovatno ih vecina zna, al et treba napomenut..
zna se vec za henryevu ruku protiv skotske, kako su otisli francuzi na SP 2010 god..
sa druge strane, zna se isto tako da zvijezde poput ronalda i nanija moraju igrat na EP, tako da nadamo se sutra da necemo dobit portugal, izvlacenje je sutra u 13h..
Pored toga, jutros slusam na radiju i ne mogu da vjerujem, iskljucili su vezu naseg komentatora..

http://www.gorazdeonline.com/index.php?option=com_content&view=article&id=6040%3Afrancuzi-iskljuili-vezu-zorana-uke-sa-sarajevom&catid=43%3Azanimljivosti&Itemid=402

evo i par linkova, ostalih portala..
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/euro2012/clanak/111012031
http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/reprezentacije/safet-susic-i-bih-bijesni-nakon-pariskog-remija-mene-bi-bilo-sram-pobijediti-na-ovakav-nacin.html#video

ove slike, na kojima se jasno vidi da je prekrsaj bio vani ste vec vidjeli, malo je naivno nasjeo spahic ovdje, nije trebao pruzat nogu, napravio je ocigledan potez vise, ali nema veze, njemu ne smijemo zamjerit nista !!

nego, nadajmo se da cemo u barazu, gdje su Hrvatska, Irska, Ceska i Portugal, dobit CESKU, mozda IRSKU, pa tek onda HR ili portugal
 
Play-off draw
Pot 1 (seeded teams)
Croatia (coefficient 32.723)
Portugal (31.202)
Republic of Ireland (28.203)
Czech Republic (27.982)

Pot 2 (unseeded teams)
Turkey (27.601)
Bosnia and Herzegovina (27.199)
Montenegro (21.876)
Estonia (20.355)



No sikiriki :)
Nadam se da ce nas protivnik biti Estonija :) ali jamislim da zmajevi su jaci od svih ovih ekipa na listi.
 
Član
@Armin, ne moze biti estonija jer ide kombinacija jedna slaba i jedna jaka ekipa... tj. mi mozemo igrati sa ceskom, portugalom, irskom ili hrvatskom...

ponavljam opet... OBAVEZNO POGLEDATI VIDEO...
http://rutube.ru/tracks/4900838.html?v=651b627b8e9559be6ea72469f3e0b9d7
 
uff vidim da sam se zezno.. samo da nam ne bude opet Portugal, jer ja mislim da tu utakmicu mala drzava bih NE smije pobjediti i nece jer to je velika stela. vise para ce uefa zaraditi od tv gledaoca ako oni gledajo velike igrace francuske, portugala italije itd itd.. te drzave vazda ulaze. To je moje misljenje.

Hrvatska, Ceska, Irska nisu problem za danasnju BH reprezentaciju. Nedaj boze Portugal ili Hrvatsku, za portugal sam objasnio ali mec protiv hrvatske to bi znacilo masovni neredi, i to nama netreba. Bilo bi fino vidjet i BH i HR u euro 2012
 
Legend
ccc koje govno je ovaj sudija, prvo je probao kartonima, pa slobodnjacima, pa na kraju penal, ccc sramota za francuze, za francusku naciju, za platinija (govno smetljarsko korumpirano) i na kraju krajeva, SRAMOTA za fifu :icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
ovaj video treba sacuvati,tacno dodje ti da zaplaces,sta su zmajevi uradili i jedan posranko im sve unisti,***** te zivote :icon_mad:
 
Član
francuzima zelim sve najgore na euru , dabogda naletili na nekog hornog da im se nadodaju tipa Njemacka ili Spanjolaca , sudiji takodje sve najgore da nemo za vecere

samo ne znam onaj izbornik francuza nesto pametnjari jel on gledo utakmicu , jel ga stid ?? :icon_confused:
 
Član
Lija je napisao(la):
ovaj video treba sacuvati,tacno dodje ti da zaplaces,sta su zmajevi uradili i jedan posranko im sve unisti,je*em te zivote :icon_mad:

ja sam sinoc plakao poslije utakmice.. danas kad sam gledao video uz ovu muziku suze su mi krenule... ne znam sta mi bude...

u videu vidis koliko smo bili borbeni... meni je prva scena sa pjanicem najbolja... kako preskace preko onog da bi dosao do lopte...
 
Početnik
Ali tako je svugdje u zivotu,nemas kome ni da se zalis ni nista,a pojede te nepravda..Tako je sve,uvjek veci nadjacaju manje,pa na bilo koji nacin..Para na paru US na fukaru vazda bilo..Ali ima prilika i dalje,i opet nekako u podsvijesti bi volio da dobijemo Portugal,da im se pokaze kako se igra,i cisto da vidim onda koji bi to nacin bio da se zaustave zmajevi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top