Bosna - Francuska !?

Bosna - Francuska !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dabogda polivsali ovi crni pijetlovi na celu sa miselom platinijem koji je platio da mu njegova drzava udje direktno na ep,kosto rece safet bolje i u baraz ici nego na ovakav nacin kvalificirati se :icon_mad:
 
niksa je napisao(la):
U čast utakmice spominjem sudiji sve što mu je ikad značilo znači i značiče u životu :icon_mad:
Skidam kapu Papetu bacili smo ih na koljena ali... Remi nije to to
@ Suljagiću - nisu nas pobjedili ;)

ponijelo me :lol:
editovo sam....
 
Član
i ovai nasi politicari gadovi pravi
umjesto da pritisnu medije da svi obrate paznju radi francuza i njihov ciganski stil kako su prosli puta kvalifikacije prosli da se nebi ponovilo , sudija izasao i svacione sasvim drugi, nije znao kome ce zute za koji faul dijeliti

Narvno cestitke nasim momcima prvo poluvrijeme klasa za sebe su bili
 
Član
Podsjetilo me na utakmicu sa Španijom na prošlim kvalifikacijama u Zenici Svega mi da nije bilo penala bilo bi crvenih a ako ni tad ne bi bilo gola igrali bi dok nam ga ne dadnu Majku im juropsku fifovsku :icon_mad:
 
oooj tiito....(smijemo li makar ovako) :D

ovo je veliki uspjeh za nas,i veliko priznanje svijetu,to sto smo izgubili toje sve gluma...onaj ko se razumije u fudbal shvatio je ko je jaci FUDBALER veceras bio ;)
 
SPAHIC JE TU KRIV 100%
BAVIM SE NOGOMETOM I ZNAM TE FORE STO JE UPRAVU SPAHIC POSTAVIO SVOJU NOGU IZMEDJU NOGU SUPARNIKA..
Nema tu price sudija ovo ono..Tesko je i suditi ovu utakmicu,sudija jes malo da se izgubio, al nista vazno za nas...
I po mom mi smo previse rano zatvorili utakmicu,a protiv ekipe kao Francuska to nije dobro...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
molio bih bez politike...

;) sorry nisam ja nego moja nervoza od utakmice

spahic je kriv ali mislim da je to sve pocelo izvan 16m
ali nema veze nemoze biti veci test za baraz , nadam se cehima
 
Početnik
Potpis na Niksu,sudijama zelim sve najgore u nastavku zivota,dabogda im se na djeci sve ovo osvetilo i vratilo,i dabogda im ova utakmica svaku noc u glavi bila:icon_biggrin:..tu se znalo ako budemo bolji na terenu da ce raditi pozivi i da ce se sve nastimati,realo 4 min produzetka nije trebalo biti,ali date su nebil francuzi na kontru dali go,jer su znali da cemo svim silama ici naprijed..Nema veze,ima Bog,srest cemo se mi opet pa ce valjda tad bit neko normalan na mjestu sudije,kome je stalo do postene igre..Nego sta nam bi sa komentatorom,da nije gdje u bolnici zavrsio.??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top