BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
Koliko sam pojeo tog svjezeg sira vise mi se smucilo :D
Sad ga miksam sa natrenom da promijeni malo ukus
 
Član
semma je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
aServis je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
imal iko efedrina trazim ga 20 dana niko nema :S

Reukap

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

treba mi cisti vec imam neki pseudoefedrin :D

Ima na piku :D http://www.pik.ba/artikal/2860851/efedrin-u-prahu/

vec sam ga kontaktirao i trazi 60 km za gram uz to 1 gram je kao 50 doza koje moram podijeliti . Pa kako da podjelim 1 gram na 50 doza nemam laboratoriju kod kuce.. Nego fakat ako ima ko efedrina nekada je bio onaj turski arsan . Ako sada ima ko kakvog nek javi :D
 
pokusat cu ti nabaviti broj od tipa , zovu ga pokretna labaratorija :D uvijek sportska torba uz njeg i puna hemije al hemije bas :D
 
Član
sve je droga zavisi samo kako i kad ga uzimaš...pa recimo i taj efedrin...ja sam naveo reukap koji se može kupiti u apoteci kao lijek za nešto drugo, ali kao što reko sve zaviis kako se korisiti i za šta i u kojoj dozi, i sigurno je pozudani od tog sa pika, ili od nekog drugog jel podvaljuju sped umjesto efedrina...

Pa bujrum drogirajte se :)
 
Član
pa jbg sto placati speed 60 km za 20 ga ima :D a da se i kod kuce napraviti :D hahahaha

prva 2 mj

testosteron depo (euro lab) 3 multidoze
deca duranabol (euro lab) 2 multi doze
200 komada dianabol (euro lab)

druga 2 mj

trenebolone anantat (euro lab) 2 multidoze
sustanon 250 2 multidoze -
200 komada winstrola
Frend je na ovoj kuri nagovara i mene ali ne hvala nemam bas volje gutati brdo tableturina i bosti se iglom svako nekoliko.
Uglavnom mogu nabaviti ovo sve sa spiska ako nekome treba a provjerim sa njim i za taj efedrin kako vec cim ga vidim.
 
Član
koja je poenta trovati organizam ako nisi takmicar,90% ljudi kojima se podvaljuju neke kure po teretanama nemaju blage veze o pravilnoj ishrani,dalje da ne govorim...

i to par kg sto se dobije,poslije kure se izgubi veoma brzo,ako se zdrzi 30% od dobivenog je uspjeh,ali bez ful suplementacije i ishrane nema nista samo drkate bezveze a u kojem je soku organizam poslije kure i sta sve treba uziamati da se vrati u normalu ne treba ni govoriti...

razumijem ljude koji treniraju godinama uz max suplementaciju i ishranu i dostigli su prirodni msksimum pa zele jos malo,mada i to nema smisla...
 
Član
Joj ne znam da li ste gledali ovaj video, ugl pise da su steroidi uzrok, sad ko ce ga znati, ali ja nisam vidio nista gadnije u zivotu.

http://www.youtube.com/watch?v=64LlMeqqVQc
 
Top