BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
aServis je napisao(la):
Placebo efekat je čudo :)

I ja sam svojevremeno probao te kick preparate i u priči sa ljudima od struke skontao da dosta jeftnije mogu proći sa kofeinom od tada bay bay

Naročito početnici zakidaju prehranu kupujući suplemente sa kojim se nadaju da će napravti neko čudo :) čuda na suplementima nema

whey pakovanje od 2,3kg ima od 70 - 80 mjerica, jedva da može biti mjesčeno cca 100km pa dodaj neki ciklus od 5-6 mjeseci ili na godišnjem nivo i fina cifra, nekome do bacanja para? meni nije :) a koristi se bio na defki bio na masi a najkorisni suplement od svih koji postoje...

Plus kvalitetni vitamin, omega3...na mjesečnom nivo isto fina cifrica sa kreatinom izađe na lijepih 100km pa kroz godinu opa :)

I dodaj sad na to kvalitetnu prehranu koja nije ispod 300

Jel još nekome do bacanja para :) meni nije

Potpis ko kuca :icon_biggrin:;);)
 
ja nikome ne savjetujem steroide , mladost ludost bila pa se probalo , dok traje fenomenalno je mislis da mozes proci kroz zidove al kad prestanes uzimati prvo sto imunintet padne i svaka te bolest moze napasti , drugo sto se psihicki sjebes a takodje i ispuses i padnes na kilazi . Opet govorim za ovo neko neprofesionalno uzimanje bez kura i programa
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ja nikome ne savjetujem steroide , mladost ludost bila pa se probalo , dok traje fenomenalno je mislis da mozes proci kroz zidove al kad prestanes uzimati prvo sto imunintet padne i svaka te bolest moze napasti , drugo sto se psihicki sjebes a takodje i ispuses i padnes na kilazi . Opet govorim za ovo neko neprofesionalno uzimanje bez kura i programa

npr. mene je ta pshiha sjb.. Morao bi konstantno biti na steroidima da te ne bi ifurali :S
 
il to ili se necim opet poslije zalit bar malo da ubijes tu psihu tacnije nastaviti sa nekim hapicama samo da drzi al opet je to golema razlika bas treba biti svjestan toga
 
Član
Vidim ima dosta clanova koji se bave ovim malo duze tako da i imaju vise znanja....
Interesuje me BIOTech Usa kao proizvodjac tj kakav je prvenstveno Kreatin Monohydrat ? ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Vidim ima dosta clanova koji se bave ovim malo duze tako da i imaju vise znanja....
Interesuje me BIOTech Usa kao proizvodjac tj kakav je prvenstveno Kreatin Monohydrat ? ;)

Ako ne moras uzeti Biotech, ne uzimaj.
 
Član
a kakav je weiderov kreatin.. ja ga trenutno koristim jer mi ga je ostalo od prosle godine?? kreatin monohidrat u prahu..
 
Član
Ma svaki monohidrat je bolji nego da ne uzimas nista. Neki su malo bolji, neki malo losiji. Ako ti je vec ostalo, popij i onda uzmi neki drugi.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Ma svaki monohidrat je bolji nego da ne uzimas nista. Neki su malo bolji, neki malo losiji. Ako ti je vec ostalo, popij i onda uzmi neki drugi.

pa ostalo mi pola jos... kad sam kupovao rekli su mi od weidera jedino da je dobar kreatin a da je ostalo od weidera smece... sad vidim ovdje da kazete da weider bas ne valja pa kontam da prestanem smece da unosim... ;)
 
Član
Weiderov kreatin je biljni kreatin, pa ti vidi. :D
Prije godinu-dvije sam dobio tu informaciju i rekoh bas da provjerim i odgovor iz Weider-a je bio potvrdan, sintezom iz biljnih izvora.
Sljedeci put trazi labradin i ne sekiraj se, a ako ti je i weider dobro pomogao(nekima jeste) ne idi dalje od njega. ;)
 
Član
Labrada je isto ok, taj wider je star 100godina mislim ko marka i prije 10g je bio i nisu ga baš falili...inače je teško vidjeti dal nešto radi,naročito ko ima sređenu ishranu, suplementaciju....početnik koji se hrani onako beze i uzme kreatin on može vidjeti dal radi bolje ili lošije...jel to vode što dobije može biti od kreatina :)

Dok neko ko ima sređenu ishranu i suplementaciju teško da može vidjeti...
Nisam pristalica da se nešto stalo mijenja odredi sebi neku kombinaicju drži 3 mjeseca i onda vidi hoćeš li šta mijenjati ili ne..pa kad promijeniš vidiš da li je to bolje ili lošije od onog što si koristio...

Što se tiče marki,uvijek smo bili siromašni sa markama, imamo nekog zastupnika nečeg i naravno njegovo je najbolje :)

sad šalju i hrvati, slovenci ima i ebay pa se može nabavljati jeftnije jel ovi naši uzimaju marže kako hoće :) a treba se držati neki provjereni referenci....

dosta marki je u par deka što kažu pa ako nađete neku marku koja je rame uz rame sa no1 markom odna slobodno uzmite ako vam je jeftinije koja marka naročito kod nas ovdje...ganjajte bestbay
 
Top