BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

3 mjeseca ko je vec u treningu bio pa da se vrati DA , al pocetnik za 3 mjeseca ne moze nista ocekivati osim rada sa vise kila sto vodi naravno do boljeg napredka a sad neku promjenu koju ti spominjes uz prirodan nacin treninga nema sanse ;)
 
Član
mahe007 je napisao(la):
upravo to ja i ne zelim nesto extrmno;)

ma hajd ti buraz pozeli prvo sebi ekstremno i treniraj kao da zelis da budes ekstreman pa je lahko stati kad dobijes na ogledalu to sto zelis.

OMO nece on nista dobiti za 3 mjeseca mozda ce dobiti 3 kile, definisat nece nista jer nista i nema, a ovo za ramena ne znam ni kako bih ti prokomentarisao.Hoces da ti pisem kako izgleda jedan bilder pocetnik od prvog dana do predtakmicara.

Znaci on ce doci prvi dan i nosati bucice od 3 kile po teretani , nece se moci dici na vratilu ni jednom , razboj da ne govorim .Dok
shvati tehniku dizanja bencha , kosog , kontra kosog , razvlacenje bucicama sve zivo dok ukapira on ce se okrenuti i shvatiti da su prosla 3 mjeseca ,a da nista nije postiga. Tako da o nekom uspjehu za 3 mjeseca je apsurdno govoriti.Bilo kakvom uspjehu.

Ovo ti je gore sve individualno znaci moze on doci iz nekog sporta i odmah sve uvezati , dakle dao sam ti primjer na najgorem mogucem slucaju kakvih sam se ja nagledao.
 

OmO

Član
A dobro, ja prije nego sto sam krenuo u teretanu kod kuce svaki dan radio oko 800 sklekova u serijama, radio trbusnjake, sklopke i da ne nabrajam sta jos.. Trenirao sam fudbal i tako da sam sa nekom podlogom krenuo u teretanu, isao sam neka 3 mjeseca i rasirio sam se lijepo u ramenima, dobio neke kilaze..
 
Član
OmO je napisao(la):
A dobro, ja prije nego sto sam krenuo u teretanu kod kuce svaki dan radio oko 800 sklekova u serijama, radio trbusnjake, sklopke i da ne nabrajam sta jos.. Trenirao sam fudbal i tako da sam sa nekom podlogom krenuo u teretanu, isao sam neka 3 mjeseca i rasirio sam se lijepo u ramenima, dobio neke kilaze..

tako moze ,a da ti onako odes u teretani ,a nikad nisi teze od kasike digao vjeruj mi nista postigao ne bi za 3 mjeseca. Samo istrajni ostaju u teretani al zato ti koji istraju poje... sve p... po gradu :D
 
Član
serialgf je napisao(la):
OmO je napisao(la):
A dobro, ja prije nego sto sam krenuo u teretanu kod kuce svaki dan radio oko 800 sklekova u serijama, radio trbusnjake, sklopke i da ne nabrajam sta jos.. Trenirao sam fudbal i tako da sam sa nekom podlogom krenuo u teretanu, isao sam neka 3 mjeseca i rasirio sam se lijepo u ramenima, dobio neke kilaze..

tako moze ,a da ti onako odes u teretani ,a nikad nisi teze od kasike digao vjeruj mi nista postigao ne bi za 3 mjeseca. Samo istrajni ostaju u teretani al zato ti koji istraju poje... sve p... po gradu :D

jesi siguran??? :D

@mahe, kupi sebi whey za pocetak, kreni u teretanu i bice rezultata sigurno... ;)
 
Član
Potpis na sve sto je serial rekao. Sve vise i vise mi se svidjaju tvoji postovi, ne samo u ovoj nego u temama opcenito.
Ako hocete u naturalce, na nadajte se cudu za 3 mjeseca.
Samo se bildajte, istrajes 3-4 godine i milina kasnije, samo se doradjivati i odrzavati :cool:

Jos nesto, svi vi koji se "ozbiljnije" bavite teretanom trazite samo Sci-Muscle proizvode tipa:
cellmax
hidroflex
metabolon
ciklon
testoplex
nitromax
itd.
Sve navedeno se naravno moze kod mene nabaviti s obzirom da sam trenutno igrom prilika postao co-zastupnik za navedenu firmu.
:icon_biggrin:

Sci-Muscle je britanska firma koja je zadale standarde u svijetu BB-a svojim talasom prozivoda, naravno svi su po
IS09001 standardima. :icon_smile:
 
Član
jesam siguran sam imam imam i dokaze :p
sub3r drago mi je da ti se svidjaju moji postovi :D

kad se vec bavis distribucijom preparata da li imas noxploda ili sta od dymatiza ????
ili iskljucivo radis sa Sci-Musclom :D
 
Probaj Amire Sci , moj haver koristi pravo dobri preparati vidi se na njemu :) dao je i meni nesto da probam ne sjecam se sta sve sam imao osjecaj ko da me neko bode iglicama :d
 
Član
serialgf je napisao(la):
jesam siguran sam imam imam i dokaze :p
sub3r drago mi je da ti se svidjaju moji postovi :D

kad se vec bavis distribucijom preparata da li imas noxploda ili sta od dymatiza ????
ili iskljucivo radis sa Sci-Musclom :D

Pocetnik sam u ovome.... uzimam trenutno Dynamitize Mega Gainer za masu i kreatin monoh. i narucio sam Whey protein a vidim pitas za taj NOXPLOD sta je njegova svrha?!?
 
Član
sub3r je napisao(la):
Potpis na sve sto je serial rekao. Sve vise i vise mi se svidjaju tvoji postovi, ne samo u ovoj nego u temama opcenito.
Ako hocete u naturalce, na nadajte se cudu za 3 mjeseca.
Samo se bildajte, istrajes 3-4 godine i milina kasnije, samo se doradjivati i odrzavati :cool:

Jos nesto, svi vi koji se "ozbiljnije" bavite teretanom trazite samo Sci-Muscle proizvode tipa:
cellmax
hidroflex
metabolon
ciklon
testoplex
nitromax
itd.
Sve navedeno se naravno moze kod mene nabaviti s obzirom da sam trenutno igrom prilika postao co-zastupnik za navedenu firmu.
:icon_biggrin:

Sci-Muscle je britanska firma koja je zadale standarde u svijetu BB-a svojim talasom prozivoda, naravno svi su po
IS09001 standardima. :icon_smile:



Moze li se kod tebe uzimat na veliko po VP cijenama??? javi mi na pm da se dog oko detalja.

Jel li ko probao ovo i kako se pokazalo ja uzeo da probam ?

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/WflJO4upR0I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
no xplod 2.0 i obicni su jedna te ista stvar. Samo opet radi marketinga.Mogu vam ja nabaviti dymatize whey i noxplode.

Noxplode ti se pije pola sata prije treninga daje snagu i izdrzljivost takoda mozes bolje trenirati. Mnogi ga mjesaju sa kreatinom ,a on to nije , niti navlaci vodu u misice.
 
Član
serialgf je napisao(la):
no xplod 2.0 i obicni su jedna te ista stvar. Samo opet radi marketinga.Mogu vam ja nabaviti dymatize whey i noxplode.

Noxplode ti se pije pola sata prije treninga daje snagu i izdrzljivost takoda mozes bolje trenirati. Mnogi ga mjesaju sa kreatinom ,a on to nije , niti navlaci vodu u misice.

Hvala u svakom slucaju... cisto informativno da vidim reakcije i ovdje ako je neko pio do sad sto sam cuo je 50-50% lose-dobro al nista dok ja to ne probam pa se sam uvjerim:D

I ako znate nekog zastupnika uzeo bi na veliko robe preko racuna nek se javi. Hvala
 
Top