BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
serialgf je napisao(la):
tako moze ,a da ti onako odes u teretani ,a nikad nisi teze od kasike digao vjeruj mi nista postigao ne bi za 3 mjeseca. Samo istrajni ostaju u teretani al zato ti koji istraju poje... sve p... po gradu :D

Ne bih se slozio s ovim, licni sam primjer, nikad prije nista teze od olovke nisam digao a napredovao sam :D dakle, evo vec neka nepuna 4 mjeseca kako idem, dobio 14kg a da ne pricam kako sam napredovao sto se tice dizanja. Recimo bench sam poceo sa 40kg sad radim 4serije po 8 ponavljanja sa 75kg.
Ne kazem ja da sam dobio 14kg cistih misica to je glupo reci ali nisam dobio ni stomak, rasporedilo se uglavnom po tijelu :D primijeti se fkt da sam veci/siri kako god hoces, obim ruke veci za 6cm prije nego sto sam poceo.

E sad do cega je i jesam li ja nekakav izuzetak ali vjeruj mi moze se napredovati za neka 3-4 mjeseca, bitno se dobro hraniti, imati suplementaciju i jako puno odmarati. Evo sta sam uzeo cim sam poceo trenirati s tim da sam cyclon dva puta uzeo i gainer, ne bih sad da hvalim ove suplemente kontat ce neko reklama ali kad recimo popijem cyclone, odmah neki trnci po licu/usima itd. ali brzo prode. Dobijes izdrzljivost, snagu, na kraju treninga nisu umoran gotovo nikako. On tako sam djeluje a zamislite kad se pomijesa s jos necim :icon_biggrin:

suplementi.jpg
 
to je skroz drugi napredak uz suplementaciju , govori se o pocetniku koji ce na prirpodan nacin trenirati ta 3 mjeseca , ako cemo tako i ja sam se puko metanom pa sam za 7 dana dobio 5kg misica :D
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
tako moze ,a da ti onako odes u teretani ,a nikad nisi teze od kasike digao vjeruj mi nista postigao ne bi za 3 mjeseca. Samo istrajni ostaju u teretani al zato ti koji istraju poje... sve p... po gradu :D

Ne bih se slozio s ovim, licni sam primjer, nikad prije nista teze od olovke nisam digao a napredovao sam :D dakle, evo vec neka nepuna 4 mjeseca kako idem, dobio 14kg a da ne pricam kako sam napredovao sto se tice dizanja. Recimo bench sam poceo sa 40kg sad radim 4serije po 8 ponavljanja sa 75kg.
Ne kazem ja da sam dobio 14kg cistih misica to je glupo reci ali nisam dobio ni stomak, rasporedilo se uglavnom po tijelu :D primijeti se fkt da sam veci/siri kako god hoces, obim ruke veci za 6cm prije nego sto sam poceo.

E sad do cega je i jesam li ja nekakav izuzetak ali vjeruj mi moze se napredovati za neka 3-4 mjeseca, bitno se dobro hraniti, imati suplementaciju i jako puno odmarati. Evo sta sam uzeo cim sam poceo trenirati s tim da sam cyclon dva puta uzeo i gainer, ne bih sad da hvalim ove suplemente kontat ce neko reklama ali kad recimo popijem cyclone, odmah neki trnci po licu/usima itd. ali brzo prode. Dobijes izdrzljivost, snagu, na kraju treninga nisu umoran gotovo nikako. On tako sam djeluje a zamislite kad se pomijesa s jos necim :icon_biggrin:

suplementi.jpg


opet mjesate kruske i jabuke prica je bila na suho da se trenira ,a ne na suplementacji , steroidima itd itd.Uz to ti si poceo bench raditi sa 40 kila ,a ja ih znam koji olimpijku sipku jedva dizu po teretani kad prvi put dodju.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
to je skroz drugi napredak uz suplementaciju , govori se o pocetniku koji ce na prirpodan nacin trenirati ta 3 mjeseca , ako cemo tako i ja sam se puko metanom pa sam za 7 dana dobio 5kg misica :D

Cime si se puko???:lol::lol: Izvini ali smijesno zvuci...
Sta je to sad,nisam zato jos cuo,jel nesto poput kreatina ili ???!
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
to je skroz drugi napredak uz suplementaciju , govori se o pocetniku koji ce na prirpodan nacin trenirati ta 3 mjeseca , ako cemo tako i ja sam se puko metanom pa sam za 7 dana dobio 5kg misica :D

E onda je do mene, nisam skontao da pricate o nekom ko ne uzima nista jer ne pratim temu samo sam onako preletio :icon_biggrin: nemojte sta zamjeriti :D


mdeebosna je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
to je skroz drugi napredak uz suplementaciju , govori se o pocetniku koji ce na prirpodan nacin trenirati ta 3 mjeseca , ako cemo tako i ja sam se puko metanom pa sam za 7 dana dobio 5kg misica :D

Cime si se puko???:lol::lol: Izvini ali smijesno zvuci...
Sta je to sad,nisam zato jos cuo,jel nesto poput kreatina ili ???!

Bolje ti je ne raspituj se za detalje :D steroidi nikako, ili u nekom najboljem slucaju poslije 3-4 godine treniranja. Sta sam ja u ova 4 mjeseca vidio i kakvih levata ima. Dode on jadan nikakav, nema u njemu 65kg i vec prvi mjesec pukne se necim, bitno je napredovati :lol:
 
Član
AdnaNsa
Sad mi je jasno kako si dobio 14kg :) imo si i lakši načina da dobiješ te kile, za te pare mogao si jesti šta si htio u bilo kojoj slastičarnoj, fastfudu,ćevapč...umjesto ovog što si kupio :) dobio si jako, al jako jako malo mišića

mdeebosna

to ti je sterodi jako popularan među početnicima...
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
ok hvala...nije to za mene...uzimam whey i to je to...nista od steroida!!!

I ako budeš išta uzimao uzimaj samo ono što tijelo i prirodno luči i proizvodi, samo u malim količinama. Pa da povećaš tu količinu suplementim. Kažu da u konjetini ima dosta kreatina :D
 
Član
arminnn, imas PM.
serialgf, samo sci musle za sad, dymatiz mozda bude krajem godine, vidjet cu kako ce se stvari odviti.
aServis, da... whey je dobar i neophodan, ali za ostale suplemente ovakvih proizvodjaca se ne moze reci da su bacene pare. Nije ovo biotech, weider, California fitness i slicno. ;)

AdnaNsa, svaka cast na odabiru. ;)
 
Član
Pa cuo sam da je kreatin najvise u crvenom mesu..ali tesko je doci do te kolicine od 5 do 10gr koju dnevno uzimam suplementima....A naravno ishranu sam promjenio dovoljno u svakom pogledu,jedem cesce i mnogo obracam paznju da unesem dovoljno proteina prirodnim putem...ali tesko je svaki dan to uspijeti zato cu koristiti whey protein.:icon_smile:
 
Član
Placebo efekat je čudo :)

I ja sam svojevremeno probao te kick preparate i u priči sa ljudima od struke skontao da dosta jeftnije mogu proći sa kofeinom od tada bay bay

Naročito početnici zakidaju prehranu kupujući suplemente sa kojim se nadaju da će napravti neko čudo :) čuda na suplementima nema

whey pakovanje od 2,3kg ima od 70 - 80 mjerica, jedva da može biti mjesčeno cca 100km pa dodaj neki ciklus od 5-6 mjeseci ili na godišnjem nivo i fina cifra, nekome do bacanja para? meni nije :) a koristi se bio na defki bio na masi a najkorisni suplement od svih koji postoje...

Plus kvalitetni vitamin, omega3...na mjesečnom nivo isto fina cifrica sa kreatinom izađe na lijepih 100km pa kroz godinu opa :)

I dodaj sad na to kvalitetnu prehranu koja nije ispod 300

Jel još nekome do bacanja para :) meni nije
 
Top