BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
ok, razumijem ja tebe ali kazem da ne valja se igrati s tim i stediti puno na tom i svakakvo smece unositi u organizam...
 
Član
Mah razumijem ja to kralju ali znas ni da jaja nisu zdrava za unositi duzi period kako god okrenes sta god ima losu stranu a i o suplementima da ne govorimo al ajd ako ima para neg baci nek kupi sta ak vec oce nesto da postigne ovako ili prije ili kasnije ce dati pare u to jer neide teretana bez toga :D
 
Član
Pa suplementi su dodaci prihrani. Ne možeš samo suplemente uzimati. Ja bih samo uzeo whey da imam za poslije treninga. Ne možeš danas uzet 100gr whey-a...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Pa suplementi su dodaci prihrani. Ne možeš samo suplemente uzimati. Ja bih samo uzeo whey da imam za poslije treninga. Ne možeš danas uzet 100gr whey-a...

samo uzmi whey od provjerenih proizvodjaca... nemoj kao sto ima ljudi kupe 3 kile za 50 maraka... otkud znas sta stavljaju u njega a tebi to valja piti... jos ako se mozes jos malo razapeti pa kupiti i kreatin uz to...

PS: nemoj od weidera uzimati whey...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Pa suplementi su dodaci prihrani. Ne možeš samo suplemente uzimati. Ja bih samo uzeo whey da imam za poslije treninga. Ne možeš danas uzet 100gr whey-a...

Što nebi moglo :)

Dvije mjerice poslije treninga u pwm i recimo 1 mjerica prije kardija i 1 mjerica poslije karidija je nešto sasvim normalno :)
 
Član
Koji whe uzeti i kolko je npr dovoljno za mjesec dana! I sta kombinovati sa njim creatin monohidrat? Moze ko ima volje i na pm da napise par savjeta za to kako piti i kombinovati i koji uzeti! ;)
 
Član
ma optimum whey gold standrard ili prostar whey od ultimate nutrition, a sto se tice monohidrata od ultimate nutrition je odlican, moje preporuke za ove proizvode, iskusio na svojoj kozi:D
 
evo jedan zanimljiv tekst o upalama misica,posebno mi je zanimljivo to sto se ovdje navodi da analgetik nije bas dobro rjesenje,a na vise mjesta sam procitao da se preporucuje...LINK
 
Član
Bravo 16v bas kao sto mokeBass kaze ;)
Monohidrat od UN je sasvim dobar msm odlican ja sam ga koristio i mogu ti reci dosta fino pumpa i daje snage malo vise tekucine unositi al ajd sto se mora nije tesko :D

Bravo 16v
nemoze ti niko reci tacno kolko ti treba ako ces gledati kolko tolko da to bude ok mislim ono ako fino klopas kvalitetno ,mjerica tokom dana i mjerica poslije treninga msm po meni je to dovoljno jer sedmicno nemozes dobiti vise od caa 400 gr misica ostalo je salo :D a neisplati se gold davati u salo :D pakovanje od 2,3 kg ti moze biti mjesec ipo :D
 
Član
u moje vrijeme optimum je bio ok, al teško dobavljiv, svojevremeno koristio dymatize poslije weidera i kompanije to je bile neš spešel :)
Sad vidim da ima i taj ultimate, vidim da ga koriste neke zvjerke koje nisu marketinški kupljene....al dok ne probam niš ne govorim....a kreatin tu je uvijek bilo svega a mešni i dan danas :)

Obzirom da sam 4 godine bez tegova, tako da nisam uptodate što se tiče suplementacije...u moj vakat se baš kuhalo sa monhidratnim kreatinom i nekim novim haj faj tehnolgijama :)
 
Član
OmO je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
imali ko kakvih savjeta za pocetnike,kako krenuti i tako ;);) hocu da se posvetim tegovima :cool:

Nemoj odustati kad poslije 3 mjeseca vidis da nema napretka :D

E ko ne napreduje za 3 mjeseca nek se ubije..

takvo razmisljanje imas ti sada . Vecina ovih sto tek pocnu kontaju da ce stici sve bildere u teretani za 3 mjeseca i onda se isfuraju kada se pogledaju u ogledalo i skontaju da su nidze vze. E o tome ti ja pricam.
 

OmO

Član
serialgf je napisao(la):
OmO je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
imali ko kakvih savjeta za pocetnike,kako krenuti i tako ;);) hocu da se posvetim tegovima :cool:

Nemoj odustati kad poslije 3 mjeseca vidis da nema napretka :D

E ko ne napreduje za 3 mjeseca nek se ubije..

takvo razmisljanje imas ti sada . Vecina ovih sto tek pocnu kontaju da ce stici sve bildere u teretani za 3 mjeseca i onda se isfuraju kada se pogledaju u ogledalo i skontaju da su nidze vze. E o tome ti ja pricam.

E pa sad, ne govorim ja da za 3 mjeseca moras stici bildere, daleko je to od bildera :D
Govorim da ces se rasiriti u ramenima, dobit ces na kilazi, definisat ces tijelo i sl..
 
Top