BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
Little Dragon je napisao(la):
Ne mogu da pofatam sve sto pisete mrsko mi citati jer neki romane kucaju , uglavnom ako ti ne idu dobro prsa odvoji ravni i kosi , tj probaj meni je uspijelo i meni taj trening odgovara jer onda mogu bolje raditi kosi sto je logicno jer se umorim od ravnog

Jebo me je onaj FIXIRANI benč. Od nove godine sam na slobodnom i odtad dobro napredujem. Radim ravni benč i onda sa bučicama kosi, letenje sa bučicama, leptir i sajle na kraju. Ali eto opet sam dizao 130% svoje kilaže. ;)
 
Opet kazem sad kod mene je tako a i dosta moje raje u teretani kad smo radili , primjetili smo da se najbolje naprijedu na bechu od tovarenja potiska
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Opet kazem sad kod mene je tako a i dosta moje raje u teretani kad smo radili , primjetili smo da se najbolje naprijedu na bechu od tovarenja potiska

Nisam te baš shvatio, TOVARENJE POTISKA? :icon_question:
 
ma nebitno to tovarenje mi smo sve tovarili stavljali vise kila neg sto mozemo , neg opcenito za potisak kazem da mu je uncikovitost veca nego ravni bench
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma nebitno to tovarenje mi smo sve tovarili stavljali vise kila neg sto mozemo , neg opcenito za potisak kazem da mu je uncikovitost veca nego ravni bench

Aha. Sad radim masu na prsa, ostalo definišem jer sam zadovoljan veličinom. Pa koliko uspijem šta mogu. Sada radim:

1. prsa i trbušne
2. leđa komplet
3. pauza
4. pauza
5. biceps/triceps
6. ramena i trapez
7. odmaram
 
Član
sub3r je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Sad radim masu na prsa, ostalo definišem jer sam zadovoljan veličinom.


Nece to tako moci zlaja nikako. :icon_rolleyes:

Hajde javim ti se na FB.

Jebiga ne znam šta da radim :icon_question: pa i gluposti izvalim. Ramena/trapez/biceps/triceps/trbušni/komplet leđa sa svim ovim sam prezadovoljan. Ali sa prsaima :icon_cry:
 
Član
zlajaaa kupi kreatin i neki protein npr isolat kreatin i protein te dodju oko 80 km za pocetak odlican ;)
Znam po sebi dok sam vjezbao kako se napreduje a sad heeee isto sam nista :icon_cry: s 89 kg na 84 jos i stomak dobio da valja :( :icon_sad:
 
zlajaaa je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
@aServis - Tip kojeg si naveo je davno odlutao od 'natural' sfere :icon_biggrin:

@zlaja nemoj me pogresno shvatiti, nisam imao nikakve ni lose (ni dobre) namjere vec jednostavno ne znam koji ti je cilj pa onako se zapitah.

Nema frke ba. Od augusta masa opet :D Blago onoj koju ja oženim. Uz teretanu naučiš i kuhat :lol:


Vernes neki bilder nema 15deka u njemu :p


Prosle godine navukao na 85kg bez suplemenata :cool: I onda uhvati faks pod svoje...

Ima me negdje na Adijevim klipovima , drzim mu 430kg da ne spadne :lol:
 
Član
adem93 je napisao(la):
zlajaaa kupi kreatin i neki protein npr isolat kreatin i protein te dodju oko 80 km za pocetak odlican ;)
Znam po sebi dok sam vjezbao kako se napreduje a sad heeee isto sam nista :icon_cry: s 89 kg na 84 jos i stomak dobio da valja :( :icon_sad:

mene je to dvoje izaslo blizu 200 KM ;)
 
Član
@zlaja
dobro su ti neki rekli vezano za masu, dakle nemože se prsa ili bilo koji mišić raditi definisati dok je ostalo na masi...

Da malo pojasnim razlika između definicije i mase je u načinu ishrane i kardiju...kad je masa ima malo kardija i i više ugljiko...kad je definicija ima malo ugljiko....a što se tiče treninga možete ostati na istom treningu kao na masi...znam dosta ljudi koji rade tako jel im radi posao...ali to je za naprednije koji znaju slušati tijelo koji dalje i u definiciji rade osnovne vježbe jako..jel to radi posao....

Koliko sam skontao ti radiš svašta nešto za prsa i mislim da si tu pretreniran i da zato nemaš napredka na tom polju....
 
Član
aServis je napisao(la):
@zlaja
dobro su ti neki rekli vezano za masu, dakle nemože se prsa ili bilo koji mišić raditi definisati dok je ostalo na masi...

Da malo pojasnim razlika između definicije i mase je u načinu ishrane i kardiju...kad je masa ima malo kardija i i više ugljiko...kad je definicija ima malo ugljiko....a što se tiče treninga možete ostati na istom treningu kao na masi...znam dosta ljudi koji rade tako jel im radi posao...ali to je za naprednije koji znaju slušati tijelo koji dalje i u definiciji rade osnovne vježbe jako..jel to radi posao....

Koliko sam skontao ti radiš svašta nešto za prsa i mislim da si tu pretreniran i da zato nemaš napredka na tom polju....

Radiću sad ravni benč, kosi sa bučicama i leptir, sve po četiri serije. I to je to.

I zašto je mišić mehak kada je opušten, a kada stisnem kao kamen. Moj je cilj da bude više stvrdnut kad je opušten, zato i radim sad od 12-15 ponavljanja.
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
adem93 je napisao(la):
zlajaaa kupi kreatin i neki protein npr isolat kreatin i protein te dodju oko 80 km za pocetak odlican ;)
Znam po sebi dok sam vjezbao kako se napreduje a sad heeee isto sam nista :icon_cry: s 89 kg na 84 jos i stomak dobio da valja :( :icon_sad:

mene je to dvoje izaslo blizu 200 KM ;)

Pa dobro moze te izaci i 500 km al kazem mu fino je i to za pocetak jer mu trebaju samo prsa ostalo je ok sta god da kupi i pocne da unosi obogatiti ce vise ishranu i samim time ce rasti tesko cistom ishranom da mozes zadovoljiti dnevnu potrebo :icon_sad:
 
Top