BMW ili AUDI

BMW ili AUDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
olensoner je napisao(la):
Trebe se pale na Mercedese nenormalano, ovo vam govorim iz iskustva.:icon_biggrin:

A vozači Mercedesa tipično bulje u DJEVOJKE onako na stanici, u prolazu i tome slično :lol: Ako ne obraćaš pažnju onda stanu često, ometajući ostale učesnike u saobraćaju i tome slično :D
Naravno, iz iskustva :D
 
Član
:lol: :lol: :lol:
Ja imam bravinja koji je pola siv pola crn, (Nije tuniranje nego..... burazovih ruku dijelo :icon_mad:) pa opet bulje, samo ne znam u sta :lol:, ni gume mu nisu neke :lol:


Salim se ali ja ipak mislim da ima djevojaka koje se prosto na prvi pogled zaljube...... u tvoj SL...... to je ljubav koja je iskrena ali nazalost traje dok ne naidje noviji i bolji CL.... sta ces im, neka je i takvihh.
 
Član
vozio oba mogu rec da nisam ljubitelj tih limuzina
sta se tice ubrzanja tu je to u nijansu bmw nekako ugladjeniji po tom pitanju
x drive ne zaostaje ni dlaku za audijevim quatro pogonom
vanjski izgled mi je na strani BMW ( naravno ako gledamo M optic i S line jer bez toga nebi ni pogledao neko od tih auta )
interijer glas za audi bolja kvaliteta materijala jer e60 mi ima najsugaviji interijer od bmw-ova
ali sve je to tu nedje a sto neko spomenu odrzavanje vjerujte mi da je to nikakva razlika izmedju ta dva modela
i tu vas vecina pise nesto quatro vs. bmw bmw nevalja po mokrom bla bla procitajte da covjek hoce XD da uzme tako da..
borba sa pojednakom tezinom na obe strane ali po meni ipak glas za bavarca :)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Pročitaj potpis, uopće ne trebam pisati zašto, ak te baš zanima nešto konkretno javi se preko PM.

Imas dobar potpis, a odaberi Audi naravno i ako je BMW isto odlican auto .
Po meni je A6 bolji za nase puteve i u slucaju dalje prodaje mislim da je kod nas Audi-a lakse prodati.
 
Član
par postova su tipicni stereotipi o tome kako se bmw ne moze voziti cak ni po mokrome brzo...prvo nije mogao po snijegu,sad ni po kisi ne moze brzo k'o sto moze audi...i citajte quatro i xd su u pitanje...a ne quatro i rwd kad vec usporedjujete...kao sto vec napisah stvar ukusa...nista vise
 
Član
sto se tice osobina i ostaloga, oba su k'o avion,
mislim da je sve ostalo 'ko sta voli, a o ukusima se ne raspravlja
ja bih se odlucio za BMW
 
Član
djavolica je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Trebe se pale na Mercedese nenormalano, ovo vam govorim iz iskustva.:icon_biggrin:

A vozači Mercedesa tipično bulje u DJEVOJKE onako na stanici, u prolazu i tome slično :lol: Ako ne obraćaš pažnju onda stanu često, ometajući ostale učesnike u saobraćaju i tome slično :D
Naravno, iz iskustva :D

;) svaka cast na odgovoru:cool:
 
Član
izbor izmedju dva auta koja su vrh svoje klase,oba auta su odlicna ,bmw ja licno volim vise od audija ,ali audi strasno napreduje i u kvaliteti i u dizajnu ,po meni audi ima najljepsi interijer dok se kod ovog bmw-a meni nimalo nesvidja ,cijena im je tu negdje ,a po svemu su tu negdje ,i nijedan od dva navedena auta nema neku prednost nad drugim to je sad samo sta se covjeku vishe svidja ,nek vidi oba auta,sjedne provoza i znace ;)
 
Član
ne vidi ti se ta slika :D da zumiramo... :icon_biggrin:

10164_1024.jpg
 
za audija a6 3.0tdi commonrail ti mogu reci da nema mane ako je odrzavan u ovlastenom audi servisu!
motori su perfekcija, ovjes gazi preko 200hiljada km bez lupanja i stalnih mjenjana lafeta ,sto je problem kod starih audi modela.Sto se tice mjanjaca 99% su autmatik govorim za 3.0tdi nema trzanja prilikom kretanja ili prilikom kickdowna, neprimjetno salta brzine bez onoga kasnjenja kao kod nekih automatika, ni kvarova a mozes voziti i lagano i sportski cak ima opcija za tiptronic gdje ti mjenjas sam brzine ali ipak nemas totalnu kontrolu npr. ako ga gusis ili forsiras elektrika sama salta dalje.
Ako volis akciju ond 1% sa 3.0 tdi manualni mjenjac to je ludilo!!!! Bukvalno katapult!!! Prvi put kada sam ga vozio koljena su se tresla od adrenalina i to NEMA SANSE DA VOZIS LAGANO!!!!!
Motori 3.0tdi se ugradjuju i u q7 a5 pa cak i u 2008 model a4 sto znaci da su se dokazali.Ima malih razlika u oznakama motora i snage .
Quatro pogon nema konkurencije na trzistu tu moze da prica ko sta hoce !!!! vorsprung durch technik :cool:
Od 2009 uradjen je face lift za a6 . Novi farovi, prednji branik, stopvi i novi 2.0tdi comonrail .

ako se odlucis za a6 neces se pokajati jer sam vozio sestice i vozim i vozit cu!!!
 
Član
ti kako to napisa i nahvali ga ispade da je bmw-ov 3.0d k* za tog 3.0 tdi-a...ne vidim nista sto ima taj audi ad nema bmw i obratno...stvar ukusa...
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
Raja interesuje me vase misljenje koje bi auto prije uzeli:
BMW E60 (530d/xd) ili AUDI A6(C6) 3.0TDI Quattro...
Takodje pored odgovora,napisite par rijeci zasto,al molim bez spama...Hvala
;) :spam:

Pozz druze,

nisam citao dalje od tvog pitanja i ne znam sta su ti drugi rekli, ali samo poredjenje firme Bayerische Motoren Werke sa Audijem je smijesno.

To samo kod nas u Bosni ima da se to moze porediti, zna se sta je i sta je bi BMW a sta Audi.

Mislim, da ta petica dere ovog audija u svemu i po svemu, pa cak i u zavrsnoj obradi (u cemu je audi stvarno svjetska klasa).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top