BMW ili AUDI

BMW ili AUDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moj glas ide za bmw-a...vozio sam se puno puta u jednom i u drugom,u bmw-u mi nekako ugodaj u voznji bolji...misilm bilo koje auto da se uzme ne moze se pogrijesiti,nisu to auta stara 20 godina pa da ima neke goleme razllike...samo stvar ukusa i sta kome odgovara....ti su motori nesto posebno...ides 160 ili slicno osjecaj je kako da ides 40...kamuflaza haha
 

MTR

Član
A j*ene teme , kako god , da si pitao za odabir medju E60 i Kia Sorento znalo bi se :D , ovako brate je vise stvar licnog ukusa , oba su i vise nego dobra , koji god da se uzme valja . U tehnici prenosa razlike ( quattro/zadnja vuca ) , motori u 5 deka sa performansama , mjenjaci isto tako . Jedino po meni je ogromna razlika u ponudi prostora u unutrasnjosti , kod BMW-a sam uvjek imao tu neku dozu klaustrofobije , posebno nazad dok je kod Audija skroz druga prica .
Ostaje jos samo pitanje koliko koji daje za odredjenu svotu novaca ( oprema )
 
BHT Ovisnik
neznam,ali u E60 imas pozadi mjesta za dobre 3 osobe da je komotno i njima naprijed i nazad;)
 
Još jedna rasprava u istom stilu kao i sve do sad :) razlika je jedino u ukusu onog ko kupuje sebi a ove gluposti bolji ovaj, bolji onaj većina može zadržat za sebe s obzirom da ni jednog od ta dva nije vozala ;) Dakle il nek provoza pa vidi koji mu je bolji il nek ukus odluči.Glas možda malo više da naginje BMW-u naročito ako će u pitanju biti X-drive
 
Član
BMW :cool:
vise je onih koji su poslije audija vozali BMW pa nek prica ko sta hoce,jedino ako su djecica na putu ili imas 50 god. more i audi :D
 
Član
Vozio oba... definitivno BMW... :icon_smile::icon_smile:

Ne kazem da je Audi losh, samo meni je puno bolji i bolje mi lezi BMW... To za krivine i BMW, slobodno spucaj pun gas elektronika oduzme sav visak i kad izadjes iz krivine...samo te ispali ... probano:icon_smile:

Da ne kazem koja ga je ljepota vozit... uhhh:D
 
Član
ma to su ti sve nijanse inace mi srce kuca za BMW al izmedju ova 2 nebi mogao odlucit jer su oba vrh najbolje ti je bacis novcic ako bude pismo bmw ako bude glava audi :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top